Slovenija
2922 ogledov

Kam so izginili novi filmi?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 00:35 31.avgust 2020.

    Zastonj jamrate, ko so praktično vse kinodvorane v SLO opremljene s katastrofalno opremo. Pred 20 leti se je Kolosej ponašal z DTS licenco in na tej stopnji smo tudi ostali. Nazadnje sem se "opekel" s predpremiero 9. dela Vojne Zvezd, ...prikaži več pa mi je bilo po ogledu kar malo žal, da se nisem raje odpeljal do ZG, kjer imajo dvorano tehnološko 20 let pred nami. Hvalabogu, sem si po parih mesecih lahko tudi doma z užitkom ogledal HD/4k verzijo.

    • dusan72 00:39 31.avgust 2020.

      Da grem v kino iz časov, ko je bil še Tito živ, plačam za 2 vstopnici, kokice in colo 50€? Hvala, ampak, ne hvala, Pred kolosejem smo imeli ločene dvorane, kjer se je bilo veliko lažje "v trenutku" odločiti za ...prikaži več ogled filma. Lahko, da se motm, ampak če bi se te lokalni kinematografi posodobili in ponovno oživeli, bi bil za kvaliteto plačati tudi primerno ceno vstopnice. Tako se pa raje držimo dobave "pod pultom". Začaran krog.

  • kapibara1 20:07 30.avgust 2020.

    Spomnite se poizkusa uszanovitne Blejskaga filmskega festivala.. Sami ćipaćićpćarji v organizaciji, katera UPAM, da je pogoele az avekomaj..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.