Magazin /magazin/vip
376 ogledov

Kamala o punci: "Zaradi nje mi puca muca"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 11:37 30.maj 2016.

    Antipatična do amena. Tudi v šovu je izkoristila vsako priložnost, da je reklamirala svojo lezbičnosti. Sorry bejba, ampak to res ni nekaj, s čimer bi se moral človek hvaliti. Pojdi na parado ponosa in se tam "prostituiraj"....

  • kapibara 13:45 30.maj 2016.

    To NI bilo reklamiranje, to je bila ponudba- povprapševanje POT- tevejenkam..

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:24 30.maj 2016.

    Ja sam a veš od česa to pride? Ko si v osnovni/sredni šoli te zafrkavajo zarad vsakršne drugačnosti, da to premagaš potem to začneš izpostavljat, da podereš njihov tabu. Potem ti to ostane v osebnosti in te naredi to kar si

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 17:04 30.maj 2016.

    Kdo mi bo slovensko razložil stavek: puca muca???????

  • allstarr111 17:26 30.maj 2016.

    A da prideš v take in podobne šove, a to morš že bit derpe al to lahko postaneš šele pol k si enkrat že v oddaji ? Mislm pejte v 3pm, puca tud men ćuna, kaj je ona ali če ...prikaži veče je nekdo gey ali ne, sam ne me na vsakem koraku prepričevat kako je to super in oh in sploh ful da best, ker če bi to blo OK. bi bli Tutti quanti buzeran.. Tko pa je obratno, sam ne silt folka to čem povedat.

  • Thomy 16:05 30.maj 2016.

    Se popolnoma strinjam.Če se skušam postaviti v kožo gay osebe mislim, da bi reagiral točno tako. Na skrito in z veliko trpljenja preživiš otroštvo in mladost... ko pa enkrat dočakaš zrela leta in se ti odprejo oči... Ko spoznaš ...prikaži več koliko krivic si doživel in kako brez razloga si se počutil v podrejen položaju v družbi... Mislim, da je normalno, da se postaviš za svoje vrednote in pri tem, morda, kdaj pretiravaš v želji po nekemu zadoščenju.Težko se je izraziti z besedami...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.