Slovenija
19975 ogledov

Poklukar: Že v prvih dveh novega leta bo prišlo do preobrata

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 13:16 24.december 2021.

    "S cepljenjem preprečili 300 smrti".......In koliko povzročili ?!.....Ljudje na splošno poznajo običajno več tistih, ki so umrli takoj po cepljenju (večinoma kapi), kot tistih, ki so umrli prav zaradi Covida in niso bili cepljeni...

  • Avatar Leon
    Leon 13:54 24.december 2021.

    Gospod Pokljukar za opravljanje propagandnih storitev kot so prerokovanje iz kave in kart ne potrebujete zdravniške diplome . Nehajte se norčevati iz ljudi .

  • rafo 14:43 24.december 2021.

    1.dejstvo: v Sloveniji je eno najslabših covid stanj na svetu glede na število prebivalcev 2.dejstvo: za to stanje je krivo tudi nesposobno vodenje (odločevalci,nijz,posvetovalne skupine... stalno spreminjanje nesorazmernih ukrepov) 3.dejstvo: ljudje so izgubili zaupanje v cepiva ,ker so slaba,če bi ...prikaži večbi bila dobra, bi bilo čisto drugače in izgubili so zaupanje v strokovnajke ki stalno silijo k cepljenju s slabimi cepivi

  • Borut_Bavarski 17:17 24.december 2021.

    Dober dan, g. minister. Kako pa kaj spanec? Sanjate kaj Katjo? O, brez skrbi, tudi vas in vaših rabot ne bomo pozabili. Na Dobu boste pristali, skupaj z vašimi brevretenčnimi strokovnimi kimavčki Krekom, Beovićevo, Logarjevo, Ihanom, Jeralo, Fanangelom, Cizljem, Lejko-Zupančevo.

  • PaPajapopi 13:52 24.december 2021.

    Direktor WHO pove, da cepivo pobija otroke in naj ga raje dajejo starejšim osebam!! https://www.facebook.com/watch/?v=245744221006390

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 16:01 24.december 2021.

    Ta nas ima za norca. 300 zivljenj je resil, kje je pa znanstveni dokaz za to? Bullshit

  • rd2dmk2 14:32 24.december 2021.

    v avstriji zaprto vse, novoletna turneja brez gledalcev, v švici zraven pa vse veselo, da ne omenjam jahorine, in kaj menite kako je na Slemenu ? in kaj mislite tam smučajo samo svičarji , bosanci in hravati.. no le mal ...prikaži več pazite da se ne bo tam našel jelko pa carota.. pa ne bodo po noven letu spet kot pred leti dohrarji prinesli darila v betlehem.. aja pardon v slovenijo..

  • TistoPravo 14:25 24.december 2021.

    Zaradi popolnoma napačnih ukrepov se bo po novem letu seveda zaradi uvoza iz juga in tujih smučišč ponovno razpaslo. A nebi blo boljše, da bi blo brez omejitev doma in meje zaprte...ravno kontra se dela, pol pa tisoč in en ...prikaži več članek da smo tisti k doma sedimo krivi za vse...pametnjakoviči....za smrti ste krivi zgolj odločevalci

    • si_rob 17:23 24.december 2021.

      ej, na jugu je manj bolnih kot pri nas že dolgo.

  • Ender3 14:11 24.december 2021.

    Pokljukec ponuja fiktivne številke in, še en fiasko odločevalske stroke. Kdo jim še lahko verjame ?, so pa zaradi prekomernih ne/ukrepov zapravili že več kot 400 miljonov € iz proračuna. Bravo naši, res ste uspešni, a zgolj pri zapravljanju denarja.

  • Avatar zoo
    zoo 15:18 24.december 2021.

    Čakaj,miško! Vse pride na, naplatu, rečejo naši sosedje.

  • Avatar zoo
    zoo 15:48 24.december 2021.

    Zaščita pred omikronom po poživitvenem odmerku hitro upade!!! vir 24 kur

  • Pišmevuh 14:51 24.december 2021.

    Smili se mi tvoja deca, če si taki oče kot krizni upravljalec.

  • QSprm 15:23 24.december 2021.

    Pateticni rezimski placanec v vlogi dvornega norcka. En in edini namen teh izbruhov nekonkroliranje histerije je posiljevanje s cepljenjem. Kot da nihce nima interneta in vpogleda v realno sliko te brezumne groteske, ki se jo grejo korona teroristi ob izdatni ...prikaži več podpori sprijenih medijev.

  • si_rob 17:28 24.december 2021.

    Tisoč cepilnih mest ponoči. Koliko so plačali za to sranje in kdo si ga je izmislil. 5000 cepljenih prvič in drugič. Ne vedo koliko jih je prišlo po prvi odmerek!!!???? Vse te bi lahko cepili čez dan v cepilnih centrih, ...prikaži več ki že delujejo. Važno, da zapravljate denar davkoplačevalcev. Sve če to naš narod pozlatiti-so včasih rekli za bedarije.

    • djdj 18:33 24.december 2021.

      So komentar, ni tako mimo teme vašega: Zjutraj sem bil prvič od začetka Covid histerije pozitiven hitremu testu. Šef me pošlje v ZD na PCR. Tam so mi odgovorili, a so ravno zaključili z jemanjem brisov. Ob 7: 10?!!! Po ...prikaži večPo dolgemu telefonskemu pogovoru(ker so me nagnali v vozilo) in prošnjah, so si premislili in dejali, da naredijo izjemo. Škoda, da jim nisem odgovoril, če jim je tako odveč, lahko tudi odidem po novoletnih nakupih širiti ta prehlad. Upam, a je bilo smrkanje 2 dni pred testom vse.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 18:44 24.december 2021.

    Ni opravičila,ko ste DSO-je zaprli in jih obravnavali kot garjave prašiče,pol je bil pa covid kriv za smrti,malo sutra

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 19:28 24.december 2021.

    Poklukar a misliš, da ti kdo še verjame?? Po moje samo še vodenoglavi polpismenjaki s Trstenjakove!

    • d441a3eb6182bdfa832639adb0a11dd39ecfc1e0 23:50 24.december 2021.

      Bratovščina Sinjega Goloba... .Pardon,sem se malo zakalkuliral...,iz jajčka se je izvalil,bil Golob,danes je mooogooočni Jastreb.Bolj mogočen kot sam nesojeni diplomant Bašizčaršije Bajrudin Maslenica-Še Masla.

  • d441a3eb6182bdfa832639adb0a11dd39ecfc1e0 16:52 24.december 2021.

    Reakcija stanovske kolegice Branka Masleše,tovarišice Stanke Živič na afero z diplomami..., YOUTUBE : "The Screaming Sheep(Original Upload)".

  • Lumpi 02:30 25.december 2021.

    Gospod Poklukar! Po mojem prepričanju ste najboljši zdravstveni minister doslej, a s številkami čez palec je bolje, da ne operirate.

  • Julian_Ellis 09:42 25.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • jakec42 09:48 25.december 2021.

    Nekateri naši strokovnjaki so kot vedeževalci vse vedo za vnaprej mislim za covid!Čudno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.