Slovenija
39 ogledov

Kandidatka za predsednico bi dala pol plače

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rokson 13:15 18.julij 2012.

    kaj pravi minister,....me prav zan ima, pa ja tudi ta ni spet kakšna, ki ima rada moške ( preveč) oz. moški njo,.,...le zakaj?

  • Avatar roksa
    roksa 13:24 18.julij 2012.

    ONA, ONA RADA DA...

  • dragec 13:44 18.julij 2012.

    Oh, Monika, Monika....?

  • rokson 14:00 18.julij 2012.

    res..????? rada počne......

  • Črni 07:38 19.julij 2012.

    Drži Roksa,tudi sam to lahko potrdim...je pa v dajanju dobra,čeprav,presenetljivo,ni vzdžljiva...je hitro omagala...ampak to je bilo nekaj več kot leto nazaj,mogoče je sedaj boljša?

  • Črni 07:39 19.julij 2012.

    Zeelo rada...

  • Črni 07:45 19.julij 2012.

    Drži Ferdo,popolnoma drži...ta baba je nora,bolana od ambicij in neumnosti.Razdiralka zakonov in družin. Po mojem je več takih kot vseh njenih oboževalcev na FB.Tudi sam sem bil skoraj med njimi,drugi prijatelj pa je med njimi.P....sica od p....sic.Ampak na srečo nima ...prikaži več nobenih šans,bo pa še komu naredila sranje, na srečo samo v postelji.

  • Črni 07:46 19.julij 2012.

    Ti bodi tiho.Predsednik je javna osebnost in sigurno me briga kaj dela sploh če skače po drugih posteljah.

  • dragec 08:17 19.julij 2012.

    kako me močno spominja na eno Moniko.

  • Mr.Bean 13:35 25.julij 2012.

    jaz bi tudi dal pol take plače.....

  • dragec 08:29 19.julij 2012.

    Ma lepo te prosim, zakaj moške za predsednike države. To Monika ti si ta-prava. dobro organiziraj volilni štab, imaš moj glas. Vi komentatorji, moške šovinistke, ali ne vidite to lepoto, taj seksi nasmeh. Tu bodo padali vsi predsedniki držav, denar ...prikaži več bo prihajal kat po tekočem traku. Monika je rešitev za izhod iz krize in ne neumni zakoni JJ.

  • dragec 12:54 18.julij 2012.

    Ferdo, tiho bodi. To Monika imaš moj glas. kaj tebe briga njeno privatno življenje. Potem se lahko vprašaš kakšno je privatno življenje in zvestoba velikega LL in njegoveha prijatelja Zvera.

  • FerdoKozak 11:44 18.julij 2012.

    Ej Moni tok kot imaš ti sranja na glavi bi se jaz skril v mišjo luknjo.Koliko družin si razdrla? Kaj že pravi minister o tebi?

  • bojovi 14:08 18.julij 2012.

    Turk ali Pahor, še vedno premišljujem, drugi niti tako blizu niso, zame ne obstajajo.

  • Bojan Rihtarič 15:05 18.julij 2012.

    Spoštovani:drageci,Ferdoki,rocksoni....predlagam da se zresnite,spoštujte gos.Moniko kot,ČLOVEKA,če nimate kaj lepšega (pametnega)za povedat idite rajši enemo kmetu past krave,še te vas ne bodo poslušale.

  • ghz891 17:15 18.julij 2012.

    Izgleda da bi vse kar bi ljudje od nje lahko imeli polovica plače... Zagotovo je tudi vrhunski vojaško strateško/diplomatski veleum."ljudem vliti upanje, da se lahko s trdim delom, vztrajnostjo in čutom do sočloveka marsikaj spremeni v njihovo lastno ...prikaži več korist in korist celotne družbe"Ja res lepe in vzpodbudne besede, kako pa jih mislite v prakso pretvorit?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.