Slovenija
218 ogledov

Kangler in vedeževalka pred sodniki

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ondine 10:12 07.april 2013.

    meni je pred leti šlogala, še ko je imela 50kg več in je izgledala precej nemarno. No in lahko povem, da tudi zadela ni nič.Moja napak ker sem ji verjela takrat in sem vmes zgubila nekaj najboljših let, vendar mi ...prikaži več je le ratalo narediti šolo do konca. Mislim,da on o šloganju pojma nima. O kakšnih drugih rečeh, pa morda veliko ve.

  • nejansizmu 20:53 26.oktober 2012.

    na preprosto vprašanje zavrteti v ideološki spin, ponuditi par absurdnih primerov in čisto nič povedati. Kako si ti lahko sploh minister?Radovan ŽerjavTo je vprašanje za volivce, ne zame.(smeh)Neznana osebaV redu, preden grem, kar se te ...prikaži več okrogle mize tiče. Ponavljaj svoje stalne vzklike o pomembnosti ukrepanja, kako se moramo zediniti, skupaj smo močnejši, bla, bla, bla,…Radovan ŽerjavOkej.Neznana osebaPotem imaš na strani številka 6. nekaj podatkov IMFa o rasti obrestnih mer, nekaj o ohranjanju okolja in kmetijskih subvencijah. Te podatki in ugotovitve izhajajoče iz njih so stare že par let, ampak pri tebi jih lahko prodamo kot nekaj novega. Ne vprašaj kako in zakaj.Radovan ŽerjavTo je moja specialiteta.(smeh, šelestenje papirjev)Neznana osebaJah, nč. Počasi me ne boš več rabil Radovan.Radovan ŽerjavUpam, da tega zame ne ugotovijo volivci.(smeh)…KONEC ZAPISA 54854/XCZRT456/

  • Ondine 10:12 07.april 2013.

    meni je pred leti šlogala, še ko je imela 50kg več in je izgledala precej nemarno. No in lahko povem, da tudi zadela ni nič.Moja napak ker sem ji verjela takrat in sem vmes zgubila nekaj najboljših let, vendar mi ...prikaži več je le ratalo narediti šolo do konca. Mislim,da on o šloganju pojma nima. O kakšnih drugih rečeh, pa morda veliko ve.

  • Žurnalček 16:55 26.oktober 2012.

    Teli, bi pa tud jaz stanvajne dal!

  • ljimonad 17:36 26.oktober 2012.

    ja koga pa ste mu zavidni, frančeku. poglejte no le to karin kakšna babnca je, morda pa ji franček celo na obiske hodi. jaz bi tud franček!

  • reider 19:11 26.oktober 2012.

    Franček, nič nisi priden !Ne boš prišel v nebesa!

  • Luka Lovše 19:18 26.oktober 2012.

    Ja, sam bog ve kolikokrat mu je prišlogala orgazem;)!

  • nejansizmu 20:14 26.oktober 2012.

    Franca, a pogoltne?

  • nejansizmu 20:50 26.oktober 2012.

    Rečeš ali rečemo?(smeh)Neznana osebaJa, bolje, da prvo rečeš kako so ONI v težavah in kako jih BOMO skupaj rešili. Pa če rečeš, da smo v težavah lahko takoj dobiš vprašanje nekega belčka Slovenčka, ki ga bo zanimalo ...prikaži več kako ima lahko nekdo s poslansko plačo težave.Radovan ŽerjavNe bo problema. Veza iz Slakovega uredništva je že včeraj poslala vprašanja, tako da kar se tega tiče smo pokriti.Neznana osebaKaj pa gosti?Radovan ŽerjavStandardna zasedba. Županković, Lukšič, Erjavec,Milica, ummm, Stanovnika nekaj jebejo ledvice, tako da še ni ziher. Postrešček bo definitivno.Neznan osebaPostrešček?Radovan ŽerjavVirant.Neznana osebaJebemti Radovan, vedno boljši si. Še vedno se spomnim dneva, ko smo prvič sedeli za to mizo, ti in…kako je že bilo ime tistemu tipu.Radovan ŽerjavBojan Šrot.Neznana osebaJa. Imel sem ga na koncu jezika. Se spomniš? Se spomniš, ko mi nisi verjel, da je to no

  • nejansizmu 20:51 26.oktober 2012.

    nov začetek in da novi začetki terjajo radikalne spremembe? Rez.Radovan ŽerjavJa in-Neznana osebaIn kaj si mi ti rekel nazaj?Radovan ŽerjavŽe stotič: rekel sem ti, da mislim, da očala niso pomembna.Neznan osebaJa, in ...prikaži več potem, ko smo ti kupili nov okvir si zmagal na volitvah. Neverjetno! A lahko nekaj iskreno povem?Radovan ŽerjavNormalno, saj smo v parlamentu. Samo glej, da ne boš tega počel v glavni dvorani.(smeh)Neznana osebaNe, resno, Radovan. Delal sem že povsod. Postavljeni režimi v Južni Ameriki, Bližnji Vzhod, Gruzija, diktature vojaških hunt v Afriki kjer moraš paziti, da nisi predolgo na sekretu, ker vmes že obesijo starega in izvolijo novega predsednika. Vse, razumeš?Radovan ŽerjavSi predstavljam.Neznana osebaAmpak tole, o moj bog, prvi mesec tukaj sem mislil, da iz štaba snemajo skrito kamero. Ampak zdaj vidim, kako lahko je vse skupaj.Radovan ŽerjavZakaj bi oropal

  • puksicd 16:42 26.oktober 2012.

    Nič ne pišete o prisluhih Kanglerju, ki jih je objavil Večer ... Kangler je lepo priznal, da da kočljive zadeve v podpis vedno podžupanom, sem pa tisti dan, ko bi moral kaj takega podpisati, kam odpotuje ... Tega je treba ...prikaži več do konca razkrinkati!

  • nejansizmu 20:52 26.oktober 2012.

    pošto, če lahko vržeš kamen v otroka, je govoril moj stric. Oboje je enako zabavno.Neznana osebaTočno to! Ne vem no, jaz res nisem verjel, da se vsi skupaj ne zajebavate. Da je to resna država. Dajva vzet tebe ...prikaži več za primer. Kaj si ti naredil za to državo?Radovan ŽerjavRaziskave o tem še potekajo.Neznana osebaKatere zakone si predlagal? Kakšne ukrepe sprejel? Zakaj novinarji tebe, kogarkoli, zakaj nikogar ne soočijo s številkami, toliko in toliko denarja ste nas stali in toliko koristi imamo od vas? To so vaši dosežki? To so vaši neuspehi? Zakaj bi vam po četrt stoletja še kdorkoli karkoli verjel?Radovan ŽerjavNovinarji? O čem govoriš? Če bi se mi dalo pisati propagando, bi postal novinar. Boljši delovni čas. Manj odgovornosti. Več alkohola. Pa še nihče ti ne sme nič reči, ker takoj napada tvojo samostojnost.Neznana osebaEvo, pa o tem ti govorim Rado! To si ravnokar izvedel. To, kar moram določene ljudi učiti mesece. Leta! Odgovor

  • Ronald Reagan 20:41 26.oktober 2012.

    Hmmm, nisem vedel da je ta Ježovita taka mrha...bravo Franca...grdo ji delaj :-)

  • nejansizmu 20:49 26.oktober 2012.

    Kaj hočemo, takšni so pri ljudski stranki. Za vse tiste, ki še niso prebrali magnetograma iz DZ od Radovana Žerjava, da vam bo malo bolj jasno, kako poteka delo na desnici v sodelovanju s Slakom in oddajo Pogledi Slovenije:<br ...prikaži več />Seje delovnih teles – Izbrani magnetogramPisarna poslanske skupine DeSus, torek 02.10.2012, prepis magnetograma od 09.14:45 do 09.20:33Radovan ŽerjavPa za Božjo vol-Neznana osebaNe, ne, še enkrat. Bolj čustveno.Radovan ŽerjavPa za Božjo voljo.Neznana osebaZa Božjo voljo!Radovan ŽerjavPa za Božjo voljo!?Neznana osebaTako.Radovan ŽerjavPa za Božjo voljo ljudje, kaj se gremo!? Tukaj in zdaj ni čas za prerekanje, dragi moji, Slovenija in njeni prebivalci so v resnih težavah!Neznana osebaSo? Smo? So? Smo? So? Smo?Radovan ŽerjavMogoče prvo rečemo, da so, torej da imajo oni težavo in da jih moramo rešiti, torej, da imamo mi rešitev.Neznana oseb

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.