Slovenija
1037 ogledov

Kangler: "Kar sem obljubil, sem izpolnil"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan11 14:00 02.oktober 2018.

    Sramota za maribor

  • Avatar Leon
    Leon 13:47 02.oktober 2018.

    Franc Kangler je pustil veliko sled na mariborskih cestah ,kjer so prekopavali kabelsko in zasuli jarke z rdečo zmesjo leša in betona ,ki danes kaže udarne jame in povzroča sramoto Mariboru . Peljite se po Tržaški v trgovsko cono Lesnina ...prikaži veča XXL ,MOMA ,KALIA in mnoge rastoče trgovine ,kjer bi kupci potrebovali kupon za servis pnevmatik in amortizerjev .Ne vem kako se temu reče ,korupcija je vsekakor saj so se mnogi okoristili v tem poslu .

  • miki1234 14:06 02.oktober 2018.

    še en parazit, ki se hoče napajat iz davkoplčavelaske mase. ne vem zakaj se rine h koritu, če pa se s prodajo slame služi bolj bajno kot je županova plača... a ni prodajal seno za 100.000€? pokvarjenec jedan.

    • Avatar Leon
      Leon 14:08 02.oktober 2018.

      @miki ...........govora je bilo o travi ?

    • miki1234 14:23 02.oktober 2018.

      "spravlja seno in ga prodaja" .... https://www.vecer.com/franc-kangler-je-bil-posten-in-delaven-kmetovalec-6273408

    • Avatar Leon
      Leon 14:39 02.oktober 2018.

      @miki ...najprej je bila trava ......

  • dusan11 18:28 02.oktober 2018.

    Napolnil si zlasti svoj žep

  • dragec 12:18 02.oktober 2018.

    kangler, zate bo glasovala samo varda

  • Friderik1950 12:54 02.oktober 2018.

    Franca zaj pa pazi. Pravzapraf lahko vsem oblubiš vse. Ja golaš, golaš (malo bika, malo svije pa voda pa stari kruhovi prezli) morš kuhat na parih krajah, te pa se voziš od kotla do kotla pa menjavleš 'kostume' (kmet, jager, ...prikaži večer, ribič, športnik, delavec, skratka ljudski, tak kak Borut). Penzijonistom pred Vinagom zmejšaj cisterno blagega špricera (malo vina, pa malo vode, pa še malo vode, toti stari od Vinaga to znajo). Pa pazi, da ga ne boš posral, Romom, kakih delovnih mest nena obljubljaj.

  • alen04 13:47 02.oktober 2018.

    a se bo spet drl; WE ARE REDI???

  • tomislav 16:03 02.oktober 2018.

    Kje pa je šlogarca, s katero sta imela prste v marmeladi?

  • Matej Horvat 08:11 03.oktober 2018.

    Izpolnil vse kar si obljubil??? Mogoče svojim prijateljem, ko si jim rihtal posle (in dobival procente). - Kje je Mariborski kulturni center? - Kje je obnovljen Mariborski otok? - Kje je bila Univerzijada? - Obljubil si tudi obnovo vzhodnega dela ...prikaži večla Glavnega trga. - Ceste se v tvojem mandatu skoraj niso obnavljale. P s. Diplomske naloge ti niso odvzeli? To pove vse o poštenosti. Edina žalost je, da tudi Fištravec in ostali niso nič boljši.

  • lobist 18:42 03.oktober 2018.

    kako lahko ta tip sploh stopi na mariborske ulice ne da bi jih fasal? dal je garbat mariborčane, potem pa se še prijavi na volitve za župana

  • Albatroz 15:17 02.oktober 2018.

    sem ga hotel kontaktirat ker imam zemljišče ob katerem je občina speljala kanalizacijo elektriko vodovod in cesto regionalno cesto sem oddaljeni 10m od prve hise sosedove in 100m od gradbene trgovine, ampak ker je zemljišče v lepi lokaciji so mi ...prikaži več podarili natura 2000 zaščito

  • pericarežeracirep 12:43 02.oktober 2018.

    Franca, pokopala te je najvplinejša ženska v Sloveniji, ampak čisto iz ozadja. Taista je tudi poskušala Zokija spravit na čelo vlade. Zdaj se pere z nekimi prebežniki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.