Slovenija
31091 ogledov

Kaos na cestah: zaprta avtocesta, zastoji na več odsekih

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 08:20 23.januar 2023.

    Predvidevam, da bodo v nadaljevanju krivi vsi razen tisti, ki bi morali skrbeti, da bodo ceste prevozne.

    • rd2dmk2 09:14 23.januar 2023.

      glejte, dohtarji delajo v ogretih ordinacijah, cestarji pa zunaj na snegu. in me zanima kaj se da naredit če nekdo zabluzi na cesti ? kako gre plužna in posipna enota mimo ? ne more biti cestar vsakih 15 sekund na ...prikaži več odseku. pa vi bi rad gretje pod cestiščem al kaj ? ljudje gredo v gore ko sem jim odsvetuje, potem jih je pa treba reševat. če ne ZNATE vozit v snegu, dopust vzet al pa vsta dve uri prej pa a vlak. a boste pomrli zarad tega?

  • rd2dmk2 09:18 23.januar 2023.

    koliko je bilo intervencij v gorah čez tale vikend ? no koliko ? pa so lepo prosili in opozarjali. in sedaj se napoveduje urnebes na cestah ker je neurje. pa kdo kaj upošteva ? ja pa jade. zadnjo sekundo od ...prikaži več doma, mogoče še mal bolj pozen, ker je avto zasnežen, pa ga je treba spucat in potem gasa do prvega ovinka, ko se naredi pirueta ali pa dve. če ma bučk srečo grev graben in je mir, če nima se poč v drugega in je štala. lahk pa jo odnese in gre potem cip-cop naprej za njim pa plug.

    • munja 11:57 23.januar 2023.

      Eni zbolijo, če ne počenjajo neumnosti.

  • Gandi123 13:33 23.januar 2023.

    Razumem, da DARSovce in komunalce sneg preseneti! 1x, 2x, 3x, ne pa vsako leto ena in ista zgodba. To ni več presenečenje, ampak nesposobnost pristojnih. In sedaj bodo začeli pametnjakoviči kriviti ljubitelje letnih gum.... Ve se, kdo je zadolžen za ...prikaži več preverjanje in izločanje vozil z neustrezno opremo. Vsako leto enako!!!

  • radovednica 07:49 23.januar 2023.

    Spet o izrednih razmerah. Nikoli in nikdar pa o tem, da so res plužne in posipne enote na terenu in koliko jih je, v kakšnem časovnem razmaku? Ni res, na našem JV delu, kjer je snega največ in so razmere ...prikaži več nemogoče, komunalcev ni nikjer (piha, pravijo!!!). Od včeraj (nedelja), sneži pa od popoldan nonstop, so se enkrat "prepeljali" nekje ob dveh zjutraj, trenutno pa so razmere neprevozne in celo neprehodne, njih pa nikjer (Komunala Ribnica, največja beda na svetu!!!)

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:49 23.januar 2023.

      Enako je v Kočevju

    • rd2dmk2 09:20 23.januar 2023.

      zadnjič je na radio 1 dal denis avdič eno lepo primerjevo: zakaj ljudje prehitevajo plužne enote ? prehiti in potem čez 100m obtiči v snegu in kaj pa potem ? jest bi dal komando plužnim enotom pri takih primerih. GASA.

    • Toma 09:40 23.januar 2023.

      Na AC gredo v tandemu točno 28 na uro po GPSu! Do tam pa je šlo komot 50-70 po magistralki! Šele ko so se umaknili, sem lahko pospešil na 100!

    • rd2dmk2 09:50 23.januar 2023.

      toma a si kdaj peljal kamion s spluščenim plugom po naših zaflikanih cestah, bi si upal it 100 na uro ?

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:18 23.januar 2023.

      Takih kot Toma je polno v jarkih in razbitih od verižnega trčenja,še plus tega nastrada -nekdo ki vozi previdno- zaradi nestrpnežev.

    • Toma 12:29 23.januar 2023.

      Omenjal sem 28 na AC (avtocesti)! Mislim, da 50 ipak zmorejo, če da jaz 100?

    • rd2dmk2 12:31 23.januar 2023.

      Toma , še enkrat , daj si plug pred sabo pa da vidimo. ko boš odtrgal pol ceste ali pa pol kamiona pa.... no kaj potlej ?

    • Toma 12:33 23.januar 2023.

      Taki točno kot jaz imam(o) prevoženih 900.000 km. Zlepa me ne boš našel v jarku in še nisem bil kriv pri trčenjih. Še več, zadnja dva pizdeka sem na njihove stroške porinil! Eden je jokal, da ne zvat policije, da ...prikaži več prizna, da je kriv! Po snegu pa zmorem vsaj toliko kot kakšen fukwagen po mokrem!

    • Avatar pantani
      pantani 14:26 23.januar 2023.

      "Zlepa me ne boš našel v jarku in še nisem bil kriv pri trčenjih", se pravi,da si redni udeleženec pri nesrečah, no ja, jaz osebno se ne bi s tem hvalil!!!

    • Toma 14:45 23.januar 2023.

      Ha-ha kakšno sklepanje! Prevozi 1M km pa boš videl kaj vse se ti živemu zgodi! Npr. kako skale padajo s tovornjaka, ki ti gre nasproti. Prizor, ki ga ne pozabiš! Upam, da boš imel toliko sreče kot jaz, jo boš rabil!

  • munja 11:56 23.januar 2023.

    Vsem, ki kljub nešteto opozarjanjem, teh ne spoštujejo, bi dal takšno kazen, da bi si svoje neumnosti zapomnili za vedno.

  • ilija 14:47 23.januar 2023.

    Dajmo Dars bodite pošteni koliko krat vas preseneti sneg dajmo saj en mesec brez vinjete po avtocesti najlažje je denar pobrati ljudjem poleti se skoraj vsak vikend cjagamo pozimi isto kam to pelje ali pa avtocesto za blokiramo za en teden.

  • Toma 09:42 23.januar 2023.

    Kje je napisal JJ?! Morda bi raje videl koga tretjega, Anžeta recimo? Aja sem spregledal, da si Svobodnež - v blodnjah recimo?

  • Grof 08:20 23.januar 2023.

    Pod TO vlado, se sprašujem, če kaj sploh funkcionira v državi, razen sluzasti Andrejček Ribič, nefunkcionaren zasmraja po Darsu, Jonas Žnidašič spi v parlamentu, Zavec si briše smrkelj v rokav, zavija brezdelno z očmi po parlamentu, Sukičeva, se počasi spreminja ...prikaži veča iz one v oné, pogrešam pa bradavičarko Vijoleto Tomič in sedaj Sončnega kralja Jančita Moderndorferja, ta dva sta vsaj srala v politiki. Za dobre pare

    • Svobodnež 08:47 23.januar 2023.

      Grof, a veš, da si primitiven butelj, ki očitno misli, da je edino Janša sposoben voditi državo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.