Magazin /magazin/vip
19688 ogledov

Kaplja čez rob: Vojvodinjo Meghan poklicali na krizni sestanek

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Holly_Blake 16:52 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprosto tipkanjee in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:11 19.december 2018.

    Kolarjeva Irena, a nam lahko prosim zaupaš, zakaj so vsakodnevne novice o tej ku.z.li tako pomembne za slovenskega človeka? In od kot ta tvoja obsedenost s kraljevo družino? Hvala

    • popokatopetl 11:00 19.december 2018.

      Mogoče pa samo ti ne razumeš, da so britanske rojalne zdrahe izjemnega pomena za slovensko ženstvo in neprecenljivo pripomorejo k njihovi frustriranosti in pomagajo krepiti obči občutek brezizhodnosti in nesmisla življenja. Še kakšen članek o nezdravosti te in one hrane prosim ;)

    • kapibara1 11:05 19.december 2018.

      Ma naj že brcnejo to napuho iz te kraljeve družine !!

  • Avatar Wallisonta
    Wallisonta 23:47 19.december 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • slovenski97 08:10 20.december 2018.

    Vsak nosi svoj križ. Kraljevska družina ima vojvodinjo Meghan, mi pa vlado 12,6 procntnega Šarca.

  • blayo 13:38 19.december 2018.

    Saj niso, zato pa se nahajajo v rubriki MAGAZIN, ki je obarvana rumeno. Glej, poskušaj se izogniti naslovom na rumeni podlagi. Ni težko, razen če si farbnblind...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.