Slovenija
238 ogledov

Kar 1.400 upokojencev prejema penzijo že več kot 40 let

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rhombur 09:34 13.april 2016.

    Koga briga, koliko ima Rupar, niti me ne zanima, koliko imajo borci in kulturniki. dejtvo je, da trenutno delavci, ki morajo skrbeti za svoje družine in zase, dobesedno živijo upokojence. Ko pa bodo šli trenutni delavci "v penzijo", pa zanje ...prikaži več ne bo nič razen stradeža - našparat ne morejo, ker jim država pol pobere, pokojnine pa tudi ne bodo dobili, ker dnarja ne bo. To je vsa logika. Zato je treba pokojnine ukinit. Trenutna generacija upokojencev, ki je živela v najbolj socialni državi in dobila stanovanja za 10% tržne cene, zgradila hiše za kredite, ki so jih odplačali z inflacijsko gajbo pira naj pač proda, kar ima in se preživi. Jaz imam preživljanja nadutih upokojencev dovolj.

  • kapibara 14:35 13.april 2016.

    Pravih borcev žal že dolgo NI več.. to so podedovane borčevske penzije... teh 80 je pa starih 70-75 let...

  • korisnik_18366 08:27 13.april 2016.

    Bi bilo zanimivo vedeti kje so bili zaposleni ti upokojenci, ki že toliko časa prejemajo pokojnine? Po navadi so se zelo zgodaj, upokojevali v policiji in podobnih službah. Dmomim, da je med njimi kakšen delavec.

  • Avatar Leon
    Leon 08:42 13.april 2016.

    Upokojenci se vsakokrat upokojujejo po veljavni zakonodaji ! Sedaj imaš priložnost in se upri predlogom pokojninske reforme in zahtevaj ,da se boš upokojil pri 45 letih.

  • kapibara 08:46 13.april 2016.

    Pa borčevske so vmes.. Takratnih so se upokojevali pri letih, katerih sedaj komaj ?? službo dobijo..

  • Avatar čavez
    čavez 08:58 13.april 2016.

    Ne vem kaj se sprašujete od kje toliko let v penziji, ob osamosvojitvi so dali pol policije in javne uprave kateri so dopolnili starost štirideset let ( in to ne delovne dobe ) leto gor dol v pokoj teh je ...prikaži veče večina, tistih 57 in 121 je pa svojo penzijo zaslužila v hosti in to v planicah. Tisti ki so pa resnično delal jih pa po večini ni več.

  • rhombur 09:23 13.april 2016.

    Pokojnine, kot so zastavljene zdaj, so rop delovne populacije. Preprosto jih ukinit.

  • Papaja Popi 09:26 13.april 2016.

    Tistih, ki so bili res v hosti je bore malo in me njihove penzije ne skrbijo, ker jih je itak Kalimero znižal, ko je bil na oblasti.Bolj me skrbijo tisti, kot praviš, ki so imeli benificiran staž in imajo ...prikaži več bajne penzije.To so policaji in ostali.Prosim ne enačit delavce v tekstilni panogi in podobno z ostalimi.

  • Papaja Popi 09:28 13.april 2016.

    Ti si pa popolni bik, ker tako razmišljaš.Se oproščam izrazu.Večina od preko 600 tisoč penzionerjev ima najnižjo pokojnino in to za polno delovno dobo.Vprašaj Ruparja in ostalo bando , koliko imajo penzije.

  • marabunta 09:28 13.april 2016.

    vsi ti upokojenci verjetno niso delali kakšnih težaških del, ker ne bi dočakali vseh teh let uživanja penzije, vsi so šli v penzijo v svojih najboljših letih...blagor njim

  • Papaja Popi 09:29 13.april 2016.

    Popolnoma te podpiram.

  • Papaja Popi 09:29 13.april 2016.

    Borcev je bore malo, pod 80 penzionerjev.

  • Papaja Popi 09:30 13.april 2016.

    Točno tako.

  • malonaokoli 09:33 13.april 2016.

    vsi tisti ki so upokojeni več kot 30 let bi ne smeli prejemati pokojnine več kot 600 €.

  • crniovcar 10:22 13.april 2016.

    nekaj so sigurno prispevali v pokojninsko blagajno.Moj primer : 43 let del. dobe ,vsaj 20 let 90% plače, cel kup prostovolnih Sobot,delavnih akcij v podjetju in za jugo.imam 520 e penzije.

  • crniovcar 10:23 13.april 2016.

    penzija bi morala bit toliko,da grem lahko v dom

  • marabunta 10:27 13.april 2016.

    takih nas je malo morje...in ko si zrel za v dom, se lahko s to penzijo samo slikaš, sramota

  • Five 10:29 13.april 2016.

    Ja super! V Sloveniji je življenje dobro. To pomeni, da se mi obeta pokojnina,pardon življenje še naslednjih 50 let! Nujno pa je gube brisat, saj je že karnevarno priznati, da si upokojenec. Samo še genocid nam manjka. Torej, ...prikaži večej, stare ljudieliminirat, prej pa še prosim povejte, kdo je potem na vrsti za iztrebljenje.

  • Emir Xyzt 10:32 13.april 2016.

    Upokojevanje pri 52-tih je bil način reševanja izgube trga v osamosvojitveni euforiji in ker nič ni zastonj, to sedaj plačujejo njihovi otroci, vnuki pa se izseljujejo.... Cest la vie

  • rhombur 10:41 13.april 2016.

    Oh no, kakšna drama. Samo nehajte zlorabljati politično moč za rop delovno aktivnega prebivalstva, pa smo kul.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.