Slovenija
2127 ogledov

Šarec: Bolje bi bilo, da bi tisto noč še kdo drug spal ...

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 08:31 16.januar 2020.

    Nisem ravno nek Šarčev fen, a mu vseeno dam za včerajšnji nastop pred Slakom najvišjo možno oceno. Slak in Krčmarjeva sta znana, da se dobro pripravita na 'spopad' pred kamerami in da v nekakšnem 'dvoboju' želita žrtev raztrgati (primer ko ...prikaži večo je Slak uničil Arharja pri kandidaturi za župana). Pri vsakem Slakovem vprašanju sem tako ponavljal na fotelju 'Daj Šarec zrihtaj ga, zrihtaj ga, imaš ga v žaklju' in res ga je. Imel sem vtis, da mu je Slak ob rokovanju dejal 'Danes pa si me zjebal'.

  • Avatar Leon
    Leon 08:17 16.januar 2020.

    Največji izziv je bil kaj obleči za filmček ! Modri pulover ali rdečega . Bizgec .

  • sam50 07:52 16.januar 2020.

    Ja,sinoči je uporabil vso prakso iz preteklosti,pa mu ni ka j dosti pomagalo,v nedogled je ponavljal tri stavke,ampak mimika njegovega ksihta je povedala vse....

  • Tupamaros 09:02 16.januar 2020.

    Domišljavec. Stranke vladne koalicije so del nje. Bebo ki igra PV to negira, ker mu ne paše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.