Šport /sport/nogomet
37 ogledov

Katanec nad medije, strokovnjake ...

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Andy Slovenija 08:25 10.september 2015.

    KATANEC-KONJ OD KONJEV

  • alojzr 09:39 09.september 2015.

    Nenormalno je v zadnjih 15 minutah prejeti 3 gole.Nenormalno je izgubiti sapo in glavo zadnjih 15 minut prav vsake tekme (tudi včeraj proti Estoniji)..

  • wester62 09:11 09.september 2015.

    lepo napisano. srečko se očitno nikoli ne bo naučil sprejemati kritike. kljub temu ko se je odločil za ta poklic je vedel da je kritika del tega poklica. če to ne sprejme pa naj gre zelenjavo na tržnico prodajati. naši ...prikaži več pa morajo pokazati več kreativnosti,agresivnosti , sproščenosti, idej in seveda več strelov na gol od daleč tudi.

  • vladek 09:22 09.september 2015.

    Dragi moj mike ali kavčar selektor,Štejejo se zmage,ne lepota igre.A ti je mogoče všeč igra Barcelone,meni ne,70 % mučijo žogo,ampak zmagujejo,to se šteje.Tolk za vednost

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:01 09.september 2015.

    Ko sem včeraj malo pred koncem tekme zapustilo stadion in smo s kolegi poslušali VAL 202 in prenos konca tekme SLOVENIJA:ESTONIJA in.....NADALJEVANJE NA:http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/142483/nogomet-slovenija-estonija-kavc-analiza-viii

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.