Magazin /magazin/vip
11646 ogledov

Katarina Benček: "Čutim, da s fanti le izgubljam čas"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lovebites 08:54 20.januar 2018.

    WTF,a to je clanek??????Torej v enem stavku:punca,ki je ze leta in leta dejavna na slovenski sceni prostitucije je povedala,da ce odpotuje,se to pozna pri prodaji.Prodaja pa verjetno cenene kitajske cunje.A nizje se gre?

    • nergač 17:22 20.januar 2018.

      Zaščitni znamki Žurnala za takšne članke sta A.F in slavna KD , tako, da pogledaš na hitro, aja, AF rečeš in veš vse: ali je o riti ali pa o vagini v kombinaciji z novokomponiranim življenskim nazorom sodobne tridesetletnice: mična, ...prikaži več avša, lady, zakaj sem privlačana...ali me gledajo. ...

    • Lovebites 17:55 20.januar 2018.

      Tocno tako.Dobro napisano.

  • supreme 10:25 20.januar 2018.

    Verjetno je zdej z fanti problem??? Pa ocitno se preracunljiva

  • Lovebites 09:33 20.januar 2018.

    @nizakej......verjemi,toliko zafnana in prepotentna(sicer brez razloga,ker v zivo ni ravno neka lepotica,obraz ima potlacen kot mops),da bi si zelel,da cimprej odide.Dvomim,da bi jo lahko prenasal 2 uri.

  • Lovebites 11:58 20.januar 2018.

    Ko pa je s fanti, oziroma na racun fantov sluzila,pa ni nic javkala in piskala.Kur.a ena ,prostitucija ji ocitno najbolj sede,kdo se se ukvarja s trgovincami s cunjami.

  • jure05 21:39 21.januar 2018.

    ženska ima iq pesa

  • nizakej 09:28 20.januar 2018.

    Pri meni bi bila recimo zaželjena ene dve uri, potem pa adijo.

  • borut54 21:40 20.januar 2018.

    Ne, takih kritik pa ne. Vsaka oseba je najprej duša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.