Magazin /magazin/vip
43216 ogledov

Katarina Benček s solzami v očeh zapira trgovino, živi pri starših

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:27 30.avgust 2018.

    Da "zapreš nekaj, kar laufa", je izjemno butasto! Pameten človek bi najbrž takšno trgovino PRODAL, ne pa zaprl. Tule nekaj nekako ne "štima". Tega pa smo pri tej avtorici že nekako navajeni.

  • miki1234 09:58 30.avgust 2018.

    LOL "nekaj kar laufa"... Če tako zelo laufa, zaposliš kompetentnega človeka, ki ti pomaga ali upravlja namesto tebe... in sam uživaš sadove... nekaj kar ne laufa se zapre...

  • NKOL 13:12 30.avgust 2018.

    Joj, debili Žurnalski, najprej - who the fuck je Katarina Benček?! Who cares?! Potem pa - še en zmazek avtorice, bravo, sedi pet. Tretjič - Ana Fetih, ne vem, al ti tolk možgani ne delajo, al ti je tale avša ...prikaži več dala kake cunje za tale zmazek, ampak, več kot očitno je, da trgovina enostavno ni laufala. KER, če BI laufala, bi tale lahko najela pomoč in bi se valjala v kešu, kar pomeni, da ne bi rabila živet pri starših. To je en velik BS,nehajte promovirat te glupače!

  • Avatar Syn
    Syn 10:07 30.avgust 2018.

    Ta pa zgleda da res nima treh čistih. Če ti posel tako zelo laufa, potem zaposliš ljudi, kot je že nekdo pred mano omenil. Kaj če bi Boscarol zaradi prevelikega prometa zaprl firmo Pipistrel, ker več sam ne bi zmogel ...prikaži več delat. :) Dajte ga no nekam. Ta punca je bila prisiljena zapret trgovino zaradi drugih nečistih poslov, sigurno. Ne pa zaradi "prevelikega" prometa in ker je hotela imet čas zase.

  • sasquatch 12:44 30.avgust 2018.

    Punca je imela vizijo, da če odpre neko trgovino, bo denar padal z neba, medtem ko se bo sama valjala po kafanah. Na koncu je zmanjkalo časa za valjanje po kafanah. Pa še delat je blo treba nekaj malega.

  • Zverca 12:35 30.avgust 2018.

    Ajpes kaže, da je punca imela v trgovini z oblačili v l.2017 75.000 € prometa. To je 6.250 €/mesec. Zagotovo lahko trdim, da to ne laufa :)

    • McClain 13:00 30.avgust 2018.

      brez dvoma se od tega pri vseh stroških pač ne da živet. Vsaj 2x toliko je potrebno, da imaš recmo 2 jurja plače, za kot "cele dneve" delat...

  • Lovebites 13:23 30.avgust 2018.

    Tretjic,glede na to,da me konstantno brisete:nehajte promovirat prostitutko.Fetihova,ce si ti neumna,ne pomeni,da smo tudi drugi,da verjamemo tako sranje.In...dobis procente od njenega prometa?Horizontalo mislim.Fetihova,zakaj se ne spravis delat in zacnes raziskovat prostitucije v SLO.Evo,eno kandidatko si ze nasla.

  • markxx 15:12 30.avgust 2018.

    Nekaj mi ne štima. Če nima denarja za svoje stanovanje potem verjetno tudi ne potuješ, ker za potovanja rabiš denar.

    • Avatar Zala
      Zala 20:40 30.avgust 2018.

      Ne vedno, če imaš sponzorja se vse izide.

  • perhan63 12:45 30.avgust 2018.

    o ana o ana tugo mojih dana

  • minimaxi 16:03 30.avgust 2018.

    Takih kot je ta napihnjena kuzla, je pri nas ogromno, pa nobeden ne piše o njihovem životarjenju.

  • Avatar praufo
    praufo 11:15 30.avgust 2018.

    v tem slovenistanu ni lahko preživet, če nimaš res dobro utečenega posla, dobrih vez na visokih položajih in še kaj, ne vem pa zakaj tak članek, kdo pa je ona, da je treba objavit nejno zgodbo, kaj pa vsi ostali ...prikaži več v tej državi, ki so propadli

  • fowler 15:36 30.avgust 2018.

    Tipična napaka nekoga, ki bi se šel lasten posel. Saj s tem ni nič narobe, privoščim vsakemu. Ampak pojavi se problem, ko posel ''zalaufa'', začneš služit. Bolj kot laufa, bolj služiš... Osebnostno pa začneš padat, ker nimaš več časa zase. ...prikaži več In na dolgi rok se pojavijo stres, izčrpanost, izgorelost,... Treba je delati pametno, počasi graditi poslovni sistem, ki kasneje dela zate, ne ti zanj... Potrebna so leta, ne pa meseci, da bi nekaj ustvarili. Potreben je predvsem čas.

    • Marjan Smrekar 15:48 30.avgust 2018.

      Nasvet nekoga, ki je v službi in popoldan priložnostno fuša, če vzamemo merilo samostojnega gospodarskega delovanja.

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 19:48 30.avgust 2018.

    V demokratičnem socializmu se edina splača biti javni uslužbenec, ali kvečjemu "strokovnjak" na kakšni komunali ali kakšni drugi monopolni državni firmi. Poslovnost in želja po tem, da bi sam sebe preživljal v tej zahojeni komunistični greznici ni zaželjena. Zato se ...prikaži več mladi in sposobni tudi množično izseljujejo, ostalo pa bo kardelo sektorašev, ki bodo lahko le nadlegovali ostarelo in nemočno avtohtono prebivalstvo, in še to le toliko časa, dokler bo židovsko-ameriški lobij posojal denar. Bljak

  • Avatar vec
    vec 22:33 30.avgust 2018.

    tipična gold digger pupa, ona bi potovala, malo pila kavice in čez viken ali letovala ali ponočevala oz oboje, delala pa nebi oz. odprla bi butik in naj folk k njej hodi kitajske flikce za 1 eur kupovat po 45 ...prikaži več eur, sem jo zadnjič srečal na ulici, nič posebnega oz. bolj pod-povprečna kot lepotica, ni mi jasno kdo se sploh pusti da ga ona povalja, edino baje kot sem slišal od Taksista ki pozna sceno, pupa baje super seksa, ampak tudi on je to samo slišal, od nekoga, tako da to so nepreverjene info.

  • jakec1575 22:33 30.avgust 2018.

    ja Katarina. Prva 3 leta garas vsak dan, da lahko potem zacnes uzivati, ker si odlicen in te stranke nadpovprecno placajo, pa si lahko izbiras posle. 3 leta se pa jebes. vsak dan.

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 17:43 30.avgust 2018.

    Kdo sploh je ta babura

  • Vasilij Vasquez 23:59 30.avgust 2018.

    Boga punca. Nisem nek fan, ampak toliko gneva v komentarjih pa ne vem če si zasluži.

  • majab 13:33 30.avgust 2018.

    Delaš, delaš v svojem podjetju in ugotoviš, da delaš samo za druge in državo. In kaj imaš od tega?

  • Amber_Bedford 15:23 30.avgust 2018.

    Google je plačal vsako uro dela na spletu od 150 do 250 evrov. Prejel sem prvi mesec 23795 € in 34957 € zadnjem mesecu plačo od Googla in sem redni študent in delam od 3 do 4 ure na dan ...prikaži več v mojem času rezervnih delov z lahkoto od doma. Vsakdo se lahko zdaj pridružijo tej službi in začnete zaslužiti na spletu, kot sem jaz, samo sledite navodilom na temm spletnem mestu ..... ....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

    • To Maš 16:45 30.avgust 2018.

      In pri taki plači novačiš po časopisnih portalih. Za koga nas pa imaš? od....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.