Slovenija
1108 ogledov

Katastrofalno črpamo evropski denar

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 10:15 12.oktober 2018.

    Odgovorni lenuhi bi morali nujno leteti iz službe!!!

  • Pepe007 09:57 12.oktober 2018.

    EU sredstva bi lahko črpali z excelom, zato je izgovarjanje na informacijski sistem malo mimo. Pri taki stvari bi se novinar lahko tudi pozanimal, koliko let pred planirano uporabo je bil razpis za IS narejen in kake so bile specifikacije. ...prikaži več Sem že doživel, da so zakon poslanci sprejeli pred poletnim premorom, veljati je začel s 1. septembrom in tu vmes bi naj tekla kolobocija z razpisom, izdelavo in vpeljavo. Ko pogledaš te razne zakonske roke, ostane v idealnem kak dan, da se stvar naredi.

    • jakec1575 10:27 12.oktober 2018.

      tocno tako, vsa eu sredstva bi lahko pocrpali z excelom. samo moras imeti zaposlene ljudi, ki znajo anglesko. ministrstvo brez listnice pa bi moralo pomagati lokalnim skupnostim. potem so pa se razzni Tilni, ki zafurajo nekaj 10 mio eu sredstev ...prikaži več in nikom nista. to je nas denar by the way. mi ga vplacujemo v evropski proracun.

    • jakec1575 10:28 12.oktober 2018.

      in moras imeti zaposlene ljudi , ki so sposobni sem pozabil dodati.

  • Skipi 09:46 12.oktober 2018.

    Vse ljudi ki so odgovorni za to bi bilo pri priči zamenjati. EU ti reče tukaj imate 3 milijarde naredite projekte pri nas pa nič. S tem denarjem bi še kako povečali gospodarsko rast, okolske projekte, ceste itd... ampak težava ...prikaži veča je v tem ker če hočeš denar moraš dati nekaj od sebe, torej moraš nekaj naredit, to je pa tisto česar naša JU ne zna. Salo stole bi greli pa se po riti praskali in čakali na plačo.

  • jakec1575 10:29 12.oktober 2018.

    a veste kaj pomeni za razvoj države 2 mrd svezih sredstev iz eu??? kaksne diletante imamo mi to po agencijah in ministrstvih?? minister je figura, ki pride in gre. ampak zaposleni pa ostajajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.