Slovenija
44 ogledov

Katičeva napoveduje konec varčevanja pri obrambi

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 16:51 25.junij 2015.

    Nato se bo kako priročno oboroževal v vzhdno in juzno evropskih proracunih za Ukrajinski incident, za katerega vemo, cigava geopolitika je. Spet bomo kupovali orozje, ki ga ne potrebujemo in ki ni za nase razmere. Kdaj se bo ta država ...prikaži več nehala prostituirati? Raje vrnimo dolgove, stisnimo zobe. Stisnimo kapital neznanega izvora z 70% ibdavcitvijo, ki je ze v veljali. Pripravljen sem na davke, ce bo država prikazala ucinkovit program vracanja dolgov. Fino bi bilo, da pridemo z 80 na 30 mrd v 5-10 letih. To je edina pot za majhen narod. Nevtralnost in finančna neodvisnost. To bi morala biti 20letna strategija ne glede na vlado. ne pa "hebeni" tanki in hummerji.

  • dragec 14:20 25.junij 2015.

    Bluzi,bluzi,ni ona kriva, saj so ji drugi to napisali. mala je težek karierist -bolni karierist, katero bodo krokodilčki na MORS in SSDSS hitro pojedli

  • Lavdan 15:56 25.junij 2015.

    Ne vem zakaj jim ni za pela tiste stare slovenske " še kiklco prodala bom, za vaše tanke dala bom ". Morda računa na novo Patrio, a je Wolf pobrisal v Kanado, Riedel pa v arest.

  • mirror 18:01 25.junij 2015.

    "Katičeva napoveduje konec varčevanja pri obrambi"Tako je. Vzeti iz JS, razen policiji, vojski, zdravstvu in gasilcem. Največ vzeti šolstvu in kulturi.

  • bodica 18:26 25.junij 2015.

    Če ne bodo več varčevali, bodo potrebovali več denarja, ki ga ni. Torej potrebno je znižati penzije, socialne transfere, pa naj vsi pocrkajo! Dati pa več vojski, policiji in ostalim bogatunom, naprimer zdravnikom.Tako je prav. To je naša država!

  • dragec 18:42 25.junij 2015.

    Temu se pravi trenutno pridobivanje političnih pik, ampak,vse je to zastonj. Ljudstvo v SLO več ni naivno.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:39 25.junij 2015.

    Sam eno vprašanje. Kdaj bomo pa nehal varčevat pri ljudeh?

  • dragec 08:14 26.junij 2015.

    Franci, kdo bo revolucionar, misliš na pleškota?

  • Izudin 09:55 26.junij 2015.

    In SD bi naj veljala za levico ... očitno si v naslednjem mandatu ne želijo več v parlament, meni je prav, če bodo glasovi šli ZL.

  • Izudin 09:58 26.junij 2015.

    Sem opozoril mrho koruptivno, naj se ne zajebava, ker bo letela, kot že veliko ministrov pred njo, imam namreč dokaze, da je koruptivna.

  • Senior 19:47 25.junij 2015.

    miro, pravilno razmišljaš, ampak mi smo v Sloveniji in tega filma ne bomo videli.

  • Andrej Kovačič 13:48 25.junij 2015.

    narobe svet.... na eni strani ni 50.000 evrov letno da bi otroci meli toplo kosilo v šoli a po drugi strani pa so veliki miljoni za kao vojsko.... jebeš tako vojsko ko so vojaki sam kader ki ni bil sposoben ...prikaži več dela najt v svojem osnovnep poklicu pa se zatekel pod peruti tete države... samo v sLOLveniji je to mogoče

  • miro 19:32 25.junij 2015.

    Vsak dan nalagajo več in več čedalje bolj težavnih nalog gasilcem a pri opremi katero nujno potrebujejo praktično nič ne dodajo zraven zahtevajo pa opremljenost po kategorizaciji društva. Ob tem pa država hoče imet svoj davek plačan od vsake opreme ...prikaži večopreme katera že tako ali tako ni poceni. Tu bi lahko priskočili na pomoč ne da se društva mučijo pridobit denar še za davke ne samo za opremo katera je neophodno potrebna za njihovo varnost zaščito in seveda da lahko čim bolj učinkovito pomagajo ljudem v stiski. Malo se zamislite vrli gospodje in gospe kaj počnete. Hvala da prebrali moj komentar.

  • francl12 19:55 25.junij 2015.

    BABI SE JE OČITNO SFUZLALO, KAKŠNE IZJAVE!!!!!! Res ne vem, ali smo mi nori. ki nas vsakodnevno odirajo z višjimi davki in minimalnimi plačami, ali pa so nori ti parlamentarci, ki oćitno že živijo na Marsu?????Očitno nas lahko reši ...prikaži več samo revolucija.....aja, saj revolucije oziroma vstaje naroda se bojijo, zato ne bodo več varčevali pri vojski....mi je že jasno kam pes taco moli!!

  • Senior 19:45 25.junij 2015.

    Vojske sploh ne rabimo, saj nam samo denar požira in od nje nobene koristi.Proti komu pa naj bi se borili? Proti NATU? Ojačati policijo,da polovijo lopove, ki so uničili Slovenijo, vojsko pa ukiniti pa bomo še denar imeli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.