Slovenija
84 ogledov

Kazni za nevestne peke skoraj ni

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mirna Peč 09:53 28.maj 2013.

    tudi mi ga pečemo doma in vemo kaj je v kruhu...

  • KOJAK 08:35 28.maj 2013.

    V čem je smisel teh člankov, če nikoli ne objavijo kršilcev...

  • dino.sepe 09:28 28.maj 2013.

    Se strinjam v kontekstu da bi moralo biti več kazni in le te bolj stroge, ker se mi zdi da je teh mini pekarn vse preveč, higiena pa tukaj po moje ne doseže ta pravih standardov. Že skoraj na vsakem ...prikaži več vogalu imaš pekarno, izdelki pa po moje vprašljivi. Kar se pekovskih izdelkov tiče in hruha so najboljše trgovine. Daleč najboljše izdelke imajo v Tušu, sledi kruh v Sparu, potem pa se zgodba vsaj kar se mene tiče konča. Najslabši kruh pa imajo v Mercatorju, Lidlu in Hoferju...

  • zigc0601 09:32 28.maj 2013.

    No še en razlog poleg finančnega, da si že 10 let kruh pečemo sami! Prihranimo do 400€ letno in jemo kruh brez dodatkov, moka pa je iz bližnjega mlina. In ni mi treba vsak dan v trgovino po svež kruh.

  • malinom 11:14 28.maj 2013.

    Pr nas tud, že kakih 6 let in kako je dober, okusen, diši...včasih sicer zagusti s časom in rezultat? Že skoraj teden dni je kruh iz trgovine skorajda nedotaknjenm,ker ga nihče noče, bo šel za drobtine ali v cmoke, danes ...prikaži več pa obvezno zamesiti!

  • Lavdan 14:28 28.maj 2013.

    Če bi kazni bile, bi jih kar nekaj namakali v Ljubljanico.

  • Mitoka 12:01 28.maj 2013.

    Tudi sama bi raje pekla doma, jela večinoma doma narejene stvari, samo enostavno ni časa za vse, tempo življenja nam ne narekuje da bi lahko karkoli med tednom naredili. Za vikend se pa zgodi da tudi spečemo. Drugače pa tudi ...prikaži več sama lahko pohvalim kruh in pecivo v Tuševih trgovinah, imajo zares daleč najboljšega in tudi izbor je dober. Graja pa za Leclerc in pa Hofer in Lidl. Če pa me kaj zmoti je pa kruh že zapakirau v une improvizirane vrečke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.