Slovenija
34327 ogledov

Kdaj lahko na pošti zahtevajo dokument in kdaj ne?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 08:52 07.avgust 2017.

    POŠTE SE IZOGIBAJTE V VELIKEM LOKU in tam opravite zgolj in samo najnujnejše poštne storitve. Nič več! Kramo, ki jo prodajajo dobite veliko ceneje že v vsaki trafiki. Pošta ima najvišjo provizijo za vse storitve in zaračunajo prav vse. V ...prikaži večV kolikor ne uporabljate spletne banke plačila opravite v Delavski hranilnici ali v kateri od trgovin, ki opravljajo bančne storitve.

  • wolf.ata 12:12 07.avgust 2017.

    vse kar lahko plačujem na Petrolu,ugotovil sem,da mi je najboljše,avto v senci,še tankam bencin in popijem kavo na poti,Petrolove položnice pa itak plačam provizije samo 0,53 eura itd.

  • Brane11 09:22 07.avgust 2017.

    Se strinjam.

  • logistika 21:15 07.avgust 2017.

    V tem tednu sem 2x plačal na plačilnem avtomatu v Intersparu. Od mene je zahteval samo € za plačilo + 0,65€ provizije. Nobenih dokumentov, podatkov,.... Dela, kot stroj!

  • Avatar Leon
    Leon 12:44 07.avgust 2017.

    Seveda vsega ne moreš opraviti drugje kot na pošti ,ki ima monopol nad pošiljkami ! Ob prevzemu in odkupu pošiljke zahtevajo osebni dokument ,ob tem mi je uslužbenka razložila naj si preberem zapis NKBM na listu papirja ,ki je nalepljen ...prikaži večjen na steklu ,ker tudi ona ne ve zakaj gre ! To je državno birokratska mafija !

    • igorgeus 13:35 07.avgust 2017.

      Pošta nima monopola nad pošiljkami. Je kar nekaj drugih ponudnikov preko katerih se lahko pošilja marsikaj.

    • Avatar Leon
      Leon 15:59 07.avgust 2017.

      Potem pa imajo slovenski pošiljatelji monopol nad Pošto ,saj pošiljajo le preko PS !

  • Vesna Dolšak 14:51 07.avgust 2017.

    Plačujem v trafikah ali na Delavski hranilnic, kjer je provizija nižja kot na pošti in v nekaterih bankah.

  • Tine123 23:09 07.avgust 2017.

    Vse skup je navadna manipulacija in nadzor nad boječimi ljudmi. Čez meje se pa še vedno zgrinja horda "doktorjev in profesorjev" in to brez kontrole.

  • šrauf 13:18 17.avgust 2017.

    ne samo pri okencu, oseb.dok- morate predložiti poštarju tudi takrat, ko ti prinese paket "plačilo po povzetju" znesek 28,30€, baje iz dveh razlogov: eden je ta, da preveri če si prijavljen na tem naslovu, drugi pa borbe proti terorizmu- ker ...prikaži več je lahko slov.podjetje iz Semiča povezano z njim. vse skupaj bi lahko bilo smešno, če ne bi bilo groteskno.

  • Danijela111 22:38 09.marec 2018.

    20.02 sem na pošti plačala položnico za šolo za otroka in danes sem dobila opomin da poloznico sploh nisem plačala,in pogledam zdej odrezek od položnice in mi na deo katerega imam jst sploh ni ziga da sam placala kako je ...prikaži več to možno kam je šo ta denar..hvala

  • Robert Plavcak 19:33 07.avgust 2017.

    Bi vas na žurnalu prosil da preverite zakaj moraš v interšparu in šparu če plačaš z dinersom prav tako predložit prodajalki osebni dokument. Res pokvarjeni in nepredstavljivo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.