Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
6603 ogledov

Kdaj morate v antirabično ambulanto

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:28 04.november 2018.

    Ko bodo nehal virus okrog z avionov metat tut stekline ne bo več. Una fora - če se s cepivnim virusom okuži lisica, je kao cepljena in zaščitena. Če se s cepivnim virusom okuži BILOKATERA druga žival ali človek, pa ...prikaži več je potem ta žival ali človek kužen. No, tako razlagajo na NIJZu. Mene zanima, kako preprečijo, da v stik z vabo pride bilokatera žival ali človek ter kako obrazlagajo to neumno logiko selektivne okužbe?

  • ode 08:52 04.november 2018.

    Kmet na obrobju manjšega kraja ima vedno najmanj tri odrasle pse in psice manjše do srednje rasti, ki prosto tekajo po kmetiji, travnikih in tudi bližnjem gozdu. Na cepljenje pa pripelje samo enega ali pa še tega ne.

    • modrec 10:31 04.november 2018.

      Poklicat na veterino pa nej povejo kako pa kaj, mogoče inšpekcijo pa naj faše kazen ki mu pripada.

    • tomaz 11:11 04.november 2018.

      Ma daj no Ode....ker imam tudi sam že vsa leta kužke, ti lahko iz prve roke povem, da se vodi zrelo kvalitetna evidenca in ne poznam primera, da bi imel nekdo kužka neprijavljenega. Če pa ti veš za kakega, je ...prikaži večza kakega, je pa tvoja dolžnost da lastnika opozoriš, ali prijaviš ustrezni službi.

    • Avatar Leon
      Leon 12:10 04.november 2018.

      @modrec ...........a ti pa not padu..........v politično EPP. Inšpektorja si lahko narišeš ,če ne pokličeš policije in nimaš vsak dva mrtva na dvorišču .

    • tomaz 12:42 04.november 2018.

      Leon, se ne strinjam s tabo....moja soseda je imela dvakrat komisijo, k jo je eden prijavil, da muči psa, k je cele dneve na ketni...samo brez prijave tudi rezultata ni. Kot lastnik psa točno vem, kako to poteka in lahko ...prikaži večo poteka in lahko ti zagotovim, da so tu zadeve pošlihtane, bolj kot na nekaterih drugih področjih.

    • Avatar Leon
      Leon 13:32 04.november 2018.

      @tomaz ..........ne vem kje ti živiš ,jaz sem v MB .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.