Avto
578 ogledov

Kdaj vam bo policist v prometu izrekel zgolj opozorilo

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 15:43 06.julij 2016.

    Očitno si nasvet že uporabil.. in vedno potegneš vodo, ko končaš z sr...

  • speris 18:09 06.julij 2016.

    seveda so, jaz jim pravim blagajniki.. Vozim vecinoma po pravilih, uporabljam smerokaze kjer jih vecina ne (krozisca).. ko se pa ne privezem za 500m dobim 60€ kazni. Nevem koga ovira ce se privezem ali ne. to je moja zadeva.. ampak ...prikaži več ne drzava rabi drzavljane da placujejo cim vec davkov. zato forsira pas. (pa ne mi zdej solit pamet kako je prav da se vezemo - se strinjam).

  • francek 18:43 06.julij 2016.

    Inkasantje lovijo male ribe za te ne obstaja opozorilo, ko pa se ujame velika riba tam pa čudežno nastopi napaka v postopku in stvar pade v vodo, ja inkasantje tudi zato ste med narodom nepriljubljeni in daleč npr. za gasilci.

  • Janez_53 19:57 06.julij 2016.

    Si zelo nezrel voznik, če uporabo telefona med vožnjo in neuporabo varnostnega pasu uvrščaš med "malenkosti"!!!

  • Janez_53 19:59 06.julij 2016.

    No ja, ti bi se kar z izkaznico izmazal!!! Vsaj od rezervnega policista bi pričakoval, da bo spoštoval predpise!

  • Janez_53 20:02 06.julij 2016.

    Nasmeh še bi nekako spravil skupaj, ampak v kratkem krilu in kosmatega obraza bi pa vseeno izgledal malce čudno...

  • zdrej 08:18 07.julij 2016.

    Po moje ni eden izmed njih in tudi jaz nisem. Sem že plačal kazen in mi je bilo jasno zakaj. Je pa bilo več situacij, ko kazni nisem plačal, ker me niso dobili. Pa tudi nisem plačal, ko nisem imel ...prikaži več pri sebi izpita in to dvakrat. V 300k prevoženih sem plačal tri kazni. Poznam pa ljudi, ki niso naredili 100k km pa imajo več kot 10 kazni, pa še kakšno nesrečo majo za sabo. A spadaš med take Franček?

  • zdrej 08:28 07.julij 2016.

    NE, dragi spris. Če še nisi skapiral, zakaj so varnostni, potem bi te bilo treba odstraniti iz prometa kot voznika. Poškodovani in mrtvi v prometu so državi velik strošek. In varnostni pasovi zmanjšujejo poškodbe. POZOR Strošek je direkten in posreden. ...prikaži več Direkten je strošek zdravljenja in raznih podpor, posreden pa manjša količina davka, ker ta oseba dostikrat za določen čas ni več sposobna za delo oz. nikdar več ne bo delala/služila.JAz osebno se rad privežem, ker mi to pomeni večjo varnost oz. ob nepredvidenem dogodku v prometu manjše posledice.

  • zdrej 08:33 07.julij 2016.

    TO je res, da jih kršimo vsi. Samo zakaj potem eni jamrajo, da morajo plačevat kazni, drugi pa delamo par 100k km, pa je potem komaj kaka kazen. Oča je plačal kazen na par mesecev, jaz sem zadnjo plačal 4 ...prikaži več leta nazaj. Da ne bo pomote 20k+ km/leto.

  • francek 08:56 07.julij 2016.

    zdrej, imam opravljene vse kategorije, kazni nisem plačal že najmanj 20 let se ne drogiram beri ne pijem, zato ne nakladaj omenil pa sem dvojna merila inkasantov in ne vem kaj te moti.

  • Žurnalček 18:17 07.julij 2016.

    Hi nezrel z 1 miljonom in vsemi kategorijami razen BUS-a , tudi za tank !

  • wester62 12:14 06.julij 2016.

    le kje to delajo akcije.na določenih cestah jih nisem videl že tri leta.a tam se vozi po kavbojsko in kolesarji ter motoristi vozijo kar slalom med pešci in to v obe smeri.a prevoz rdeče je kar folklora in vsakodnevna kar ...prikaži več precejkrat.rekel bi vsaki tretji prevozi rdeče,oranžno pa skoraj vsak.da o mobitelih med vožnjo in ne samo govor po njih že skoraj vsaki drugi..enkrat gledal koliko jih uporablja med vožnjo mobitel je bilo štetje tako;20 avtomobilov 17 z mobiteli in 5 od teh mesič pisalo.katastrofa.zato policiji priporočam, da vsepovsod postavijo svoje ljudi.

  • nergač 14:31 06.julij 2016.

    Vsi, prav vsi kršimo predpise v prometu. Eni malo bolj drugi malo manj. Morda se jih le ti držiš v celoti.

  • vidivse 14:48 06.julij 2016.

    Za večino vodijo iz četrtega nadstropja stopnice za izhod iz bloka, ampak ti svetujem, da skočiš skozi okno mimo predpisov, bo hitreje in zate po tvoje malo več človečnosti - logike ..!!

  • Žurnalček 18:14 07.julij 2016.

    To so stvari na katere se v mestu , ko voziš od ulice do ulice pozabi !

  • ljimonad 16:29 06.julij 2016.

    "ocena zakonskih pogojev za izrek opozorila je prepuščena presoji policista, ki vodi postopek o prekršku, saj opozorilo ni pravica storilca prekrška. Policist mora v celoti ugotoviti okoliščine prekrška in njegove posledice ter oceniti, da je glede na pomen dejanja opozorilo ...prikaži več zadosten ukrep."ja kakšno sra... pa je to. sem se peljal v naselju 57 km na uro, zjutraj ob 6,30 uri, nikjer ni bilo ne žive duše, sem bil policist v rezervi in imam izkaznico sever, pa ni nič pomagalo. policist se mi je vljudno opravičil, ker me je posnel z radarjem, saj je to zabeležila kamera in če me ne bi kaznoval, potem bi bil kaznovan on. toliko torej o opozorilih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.