Magazin /magazin/film-glasba-tv
11946 ogledov

Dobili smo zmagovalca Eme 2019

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 21:23 16.februar 2019.

    Da, lahko gre še slabše... Letos je čista katastrofa. Nobene melodije, besedla še manj.... Kam gremo?

  • kurt 21:23 16.februar 2019.

    Tako sranje od Eme pa že dolgo nismo slišali in videli. Nekdo je tu nor. Jaz nisem slišal niti ene poslušljive pesmi...sramota od sramote, dobesedno norčevanje iz glasbe, pa tudi voditeljica pravšnja nocojšnim "skladbam".

  • Silva Drevensek 21:37 16.februar 2019.

    škoda klica za take pesmi,komisija je pa res prava koga dajo,v finale sramota

  • tomaz 22:00 16.februar 2019.

    dobr da so v prvi rundi na vrst, da bodo šli lahko prej domov...ne razumem da pri vseh muzikantih pri nas ne znajo ene poorek pesmi vkup spravt...

  • Avatar vec
    vec 20:35 16.februar 2019.

    MIša Molkova, Mojca Mavec, pa Aleš Volk kao "raay" in njegova metka tudi, potem so tu še zakonca Vlašič pa razni kompozitorji in aranžerji, te grejo VSI za sigurno, ker je vsak od njih ali avtor ene ali več pesmi, ...prikaži več, enako kompozitor ali aranžer.

  • joze95 22:12 16.februar 2019.

    Izgleda, da sta ušla iz umobolnice, ker je tu njuna kreacija. Sicer pa je projekt EMA samo 400.000 EUR. Tako da tisti ki nimajo za kruh 230.000 Slovencev vsaj ve zakaj mora plačevati položnice za elektriko. Ko določena okolica ponori, ...prikaži več, ji ni več za pomagati, in to je ljubljanska presita kultura, kultura spakovanja in pol norih amaterjev.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:45 16.februar 2019.

    To je še slabš,kot od "dreiakorden"muzikantov,košta nas pa tolk,kot TEŠ-6?Beda,ki nima zveze z musko!

  • dusan72 00:57 17.februar 2019.

    Tudi meni ni jasno... A je to namerno zajebavanje iz gledalcev ali kaj? Med letom je recimo vsaj 5 "hitov", ki imajo ritem in melodijo... pa ne me kavsat, da noben, ki bi hotel na eurosong tega ne "vidi"? Nikogar ...prikaži več ne zanima futranje konjev, jamranje, neko bluzenje o tromostovju… Ko misliš, da si videl dno, te RTV razsvetli, da je to šele začetek in, da ima pekel 10 krogov. Kar mi pošiljamo že koplje 11 krog. Prvič, pa smo naredili že kar nekaj neumnosti, me je resnično SRAM, da sem Slovenec

  • Boychee 08:09 17.februar 2019.

    Najslabše pesmi do sedaj, najslabša pa je bila Kaos, ki se je celo potegovala za Eurosong!

  • jakec1575 23:08 16.februar 2019.

    Evrovizija je bila vcasih glasbeno politicni projekt, danes pa je samo se politicni projekt. Jedro Evrope je v EU, zato je projekt toliko svež kot Bud Spencerjevi špageti vesterni. Prerasli smo oboje.

  • marija34 22:26 16.februar 2019.

    Ni kaj komentirat katastrofa.

  • sam50 08:59 18.februar 2019.

    Letos je bilo večinoma vse v skladu-od voditeljice (katastrofa),do pesmi,ki so bile predstavljene,zmagovalna je pa res zadetek v polno,saj ne veš,če gospodična poje ali recitira ,je pa 100% zagotovilo,da SLO ob takih izborih ne bo nikdar gostila evrovizije...

  • Avatar Bailevansa
    Bailevansa 00:44 17.februar 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.