Šport /sport/nogomet
7390 ogledov

Kakšna blamaža srbskega selektorja!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 16:13 25.oktober 2017.

    Pokličite vse slovenske fuzbalerje s selektorji in ostalimi funkcionarji vred, pa boste videli koliko jih ve za Ano Frank.

  • CharlySheen 07:14 26.oktober 2017.

    Intelektualni domet večine nogometašev iz naših bivših bratskih republik je tako ali tako znan, zato tak odgovor niti ni kako posebno presenečenje. Prav tako nekateri komentarji tukaj povedo vse o tistih, ki so jih napisali. Upam, da se jim nikoli ...prikaži več v življenju ne bo zgodilo niti približno kaj podobnega, kot se je Ani Frank ali katerikoli drugi žrtvi nacistov med 2. SV, ne glede na raso, narodnost, veroizpoved, .. Očitno se nekateri iz zgodovine niso naučili veliko!

  • Pepe007 07:20 26.oktober 2017.

    Nihče na svetu ne ve vsega. Mi smo pač imeli v šolskem programu Dnevnik Ane Frank. Kje drugje pa tega ni bilo. Ana Frank je trpela, ni pa edini trpeči najstnik na svetu v preteklem stoletju in gotovo ne edini ...prikaži več med njimi, ki je napisal knjigo. Vendar mi ne vemo ...

  • jozicamurn 17:02 25.oktober 2017.

    In zakaj bi moral kdo poznati to jud-propagandistko? A se vse okoli judov vrti? Dosti zadev je natolcevala notri in lagala v korist židov. Free Palistina!

    • Papaja Popi 18:40 25.oktober 2017.

      jozicamurn Ti si pa res en popoln butelj !!!!!!!!!!!!!!!

    • Janez_53 19:41 25.oktober 2017.

      Ob takšnih zafrustriranih nizkotnežih, kot si ti, jozicamurn, me je sram, da sem Slovenec.

    • jozicamurn 23:39 25.oktober 2017.

      Pojdite jokcat svojim ZDA judom, da izstopijo iz UNESCO organizacije, ker so Palestinci prišli notri. ZDA=judeja 2. FREE PALESTINA.

    • jozicamurn 23:47 25.oktober 2017.

      Če so grozote prišle ven, to pomeni da jih je veliko preživelo te grozote, da jih lahko opišejo. Ali to pomeni da so mrtvi? Kje je kakšno zagotovilo, da niso z velikim lobijem branili svoje židovstvo. Služili so se z ...prikaži več veliko lažmi, da so dobili svojo državo na teritoriju, ki ni njihov. Samo poglejte hollywood, vsak drug film ima v sebi židovski par in mazel tov itd. Vi nimate pojma kje živite, liberalni globalistični multikulturni posranci.

    • cogocogo 15:23 26.oktober 2017.

      jozica ti si res pravi stvor le kdo se drajsa z tako fasistko ,,nisem noben komic a se mi taki izmecki kot si ti res gabijo ,,kaj je tale deklica imela z tvojimi frustracijami proti zidi ,,povsot je velikooooo slabih ...prikaži večoooo slabih ljudi tudi pri zidih in vseh nacijah a ti si ena sabost iz nase dezele ,,rad bi videl tipa ki te rasi res mora imati dober zelodec

    • jozicamurn 19:35 26.oktober 2017.

      Nikakršna fašistka vendar se šele sedaj vidi kakšna potuhnjena gnila zionistična bitja so to. Dejansko so za vsem z velikim lobijem in veliko propagando ter denarjem. "6 MIO mrtvih" pa je opevano preveč, saj vsi znanstveniki in strokovnjaki pravijo, da ...prikaži več jih sploh ni obstajalo toliko. Marsikaj bo še prišlo na dan za liberalne jokajoče smrduhe. Nič bat.

    • cogocogo 15:31 27.oktober 2017.

      takih izjav se najvecji neonacisti ne dajejo ,,,zalostno kaj se skriva za tako pokvarjano zensko

    • jozicamurn 02:32 31.oktober 2017.

      Takih izjav sigurno ne dajejo gejčki in pa liberalni multikulturni sprijenci in sem zato ponosna na to, da vem nekaj več od njih, tako kot tudi to zakaj se je Hitler recimo spravil ravno na njih in zakaj ga je ...prikaži več kasneje FBI-Amerika pustila živeti do smrti, sami ZDA pa so dobili top znanstvenike, Izraelci pa s pomočjo VB svojo državo na ukradenem ozemlju Palestine od Palestincev. Kdo je ubil Arafata?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.