Slovenija
12388 ogledov

Pozor, če prek Facebooka prejmete to sporočilo!

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 12:03 14.september 2017.

    Če sprejmeš nekoga za frenda, zagotovo ne moreš biti žrtev hekerskega napada, si pa, če v kakem sporočili klikneš na kako okuženo spletno povezavo. Ponavadi so taka sporočila iz okuženih naprav prijateljev , "poglej mojo slikco in nikomur ne povej", ...prikaži veče povej", ali "poglej za filmček" in podobno. Skratka, dokler ne klikneš na kako tako bližnico, tudi napaden ne boš.

  • Avatar Džoser
    Džoser 13:14 14.september 2017.

    Nimam teh težav in tudi ničesar nisem dobil in ne bom dobil,to sem prepričan.Zaradi takih i podobnih neumnosti ne želim imeti računa na bilo katerem družabnem omrežju.Ne potrebujem imaginarne "prijatelje", zadostujejo mi moji pravi prijatelji.Res jih je samo pet(5) in ...prikaži več ne nekaj sto ali tisoč,so pa pravi prijatelji z katerimi si delimo lepe in težke trenutke življenja in kar je najvažnejše, ko jih potrebujem so tu pri meni.Koliko nepotrebnih težav imam tako manj!

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 18:44 14.september 2017.

    To je brezveze - obstajajo vsaj 4 osebe s tem imenom s psom na sliki.

  • perhan63 10:51 14.september 2017.

    Med uporabniki socialnih omrežij je zaokrožilo sporočilo, naj nihče ne sprejme prošnje za prijateljstvo uporabnika Fabrizio Brambilla, saj bi lahko vdrl v vašo napravo in se dokopal do vaših podatkov. A pozor! Številni smo/ste danes prejeli sporočilo: "Prosim povej vsem ...prikaži večm tvojim kontaktom v messengerju naj ne sprejemajo ničesar od osebe imenovane Fabrizio Brambilla, Ima sliko s psom, je heker in ima sistem povezan z mesengerjem, Če ga sprejme kateri izmed tvojih kontaktov, boš tudi ti shekan, zat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.