Slovenija
11265 ogledov

Kdo se bo moral posloviti od poslanskega stolčka?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:36 27.februar 2020.

    Zanima me kaj bo počela Mlinarjeva ?

  • Skira 18:10 27.februar 2020.

    Alenka bo čistila parlament prostovoljno, Pavlić bo menjal vodo, da bo vse čisto

    • breacker 20:58 27.februar 2020.

      Alenki ne bo hudo. Danes je Kolektorju aneks v podpis dala. Nekaj bo pa menda ja kapnilo stran.. .

  • sam50 11:59 27.februar 2020.

    Koliko jih bo pa ostalo po dobro plačanih stolčkih in agencijah,ki so jih pripeljali s seboj do sedanji vladajoči in koliko jih bodo spet zaposlili njihovi nasledniki-ostali pa tako ali tako z nekaj tisočaki mesečnega nadomestila ne bodo omeli nekega ...prikaži več interesa poiskati novih služb,dokler bo trajalo...

  • matermila 15:40 27.februar 2020.

    Najbolj me veseli pogled na ime Mederndorfer.Tega prepotentneža nisem mogel gledat,Pa Kociperca ni dosti boljša od njega.

    • Ender3 18:07 27.februar 2020.

      Jani M.se pa meni zdi OK. Vedno deluje kot pravi penicillin za jurišnike iz SDS. Braz žalitev in z argumenti, se ve.

  • Avatar drecos
    drecos 11:54 27.februar 2020.

    zginte vsi na dob lopovi smrdljivi

  • Ender3 18:20 27.februar 2020.

    Vse posrance zamenjat, 400k € nas stanejo mesećno,brez učinka, a kar je najhuje razdvajajo družbo. Parlamentarna demokracijo koristi z golj njim. Politika leva, desna, srednja je pokvarjena, lahko se živi tudi brez njih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.