Slovenija
371 ogledov

Kdo stoji za skrivnostnimi nakazili Virantovim?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 15:14 27.avgust 2012.

    Šlo je za solo akcijo ?

  • privat 17:47 27.avgust 2012.

    verjetno ni noben kriv...to je Slovenija..krivi so samo reveži

  • multinet 17:47 27.avgust 2012.

    Kako 'komplicirano'? TRR odpreš z veljavnim osebnim dokumentom, torej se ve čigav je račun iz katerega je nakazilo prišlo.Če dobiš pomotoma nakazan denar, te noben ne ovira, da ga še isti dan vrneš na račun iz katerega si ...prikaži veči ga prejel.Tudi sam sem nekajkrat narobe nakazal ali prejel denar in vse rešil v istem dnevu. Potrebno je biti v medijih.

  • Lionel 19:05 27.avgust 2012.

    Za tega Toroša ne vem, za Janka Jenka me pa mal čudi , da je takšno majhno spremembo na svojem računu sploh opazil. Človeka poznam in je tudi razlog, da sem se pred volitvami obotavljal, da bi glasoval za njihovo ...prikaži več stranko ampak sem izredno vesel, da tega nisem storil pa ne zaradi Jenka ampak njihovga dvoličneža Previranta. Jenko je, čeprav se v javnosti ne ve dosti o njem lahko povem, da je Jenko človek vreden občudovanja saj poznam njegovo pot od začetka, ko takorekoč ni imel za burek pa do zdaj, ko je mislim eden najbogatejših Slovencev pa to zelo dobro skriva. In kar je najpomembneje na svoji poti ni nikogar oškodoval. Kapo dol. Če bi bil on predsednik stranke takoj glasujem zanj.

  • 1111 17:33 27.avgust 2012.

    ...tudi to bo mali imitator rešu...napovedane in izigrane zadeve...VLADA PADA ...beboti, a vam ni jasno?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.