Slovenija /slovenija/jaz-porocam
3728 ogledov

Magna: Novo poglavje v razvoju Štajerske in celotne regije

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rudman 07:43 18.oktober 2017.

    Upam, da vsi pocrkate kateri podpirate projekt magna. Zakaj ni bilo toliko spodbude za domaca podjetja? V casu krize je bilo bolj potrebno banke resevat, kot pa podjetja. Kje so zdaj vsi tisti milijoni od resevanja bank. Vem da me ...prikaži več boste popljuvali ampak Jugoslavija je poskrbela za domaca podjetja. In bo kdo rekel, kaj pa ti ves kako je blo. Vem zelo dobro iz prve roke.

  • leonardo 07:58 18.oktober 2017.

    In prosim ne sprenevedajte se, kako ste se bali, da bi to fabriko naselili na Madžarskem. Zakaj jo niso gradili kar v Avstriji. Malo počakajte, boste videli kako se bo smehljal neandertalec čez nekaj let, ko bo izbruhnil rak. Takšne ...prikaži veče fabrike si ne želi nobena država razen nas butalcev.

  • Avatar atojeto
    atojeto 18:20 17.oktober 2017.

    Spet provizije, podkupnine? Kolikšna je pa vrednost celotne investicije Magne?

    • Avatar atojeto
      atojeto 18:22 17.oktober 2017.

      Mislim na začetno investicijo ali bo 18 mio. zadosti za začetek?

    • softundsicher 18:43 17.oktober 2017.

      Tako piše: "S pogodbo o strateški investiciji se bo država zavezala k izplačilu dobrih 18 milijonov evrov spodbude, v zameno pa Magna zagotavlja 147 milijonov evrov vredno naložbo, kjer bo delo v petih letih dobilo najmanj tisoč ljudi."

  • evelux 20:43 17.oktober 2017.

    In so zavihteli lopate tisti ki bodo imeli največ od tega projekta bravooo slovenija

  • Žurnalček 06:32 20.oktober 2017.

    Sem slišal , da bodo v spomin na tekmo , zaposlili 7-sto delavcev !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.