Slovenija
73076 ogledov

Kdor banke ne bo obvestil, mu grozi do pet tisoč evrov globe

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 07:00 18.julij 2018.

    kreteni. Prijateljica ima v Nemčiji že 40 let z možem skupaj en račun ZA VSE SKUPAJ!! Da ne govorim da ni bilo potrebno plačat zadnjega obroka kredita, so rekli je že poplačano, veste to je od zavarovanja, ker ste redno plačevali...

    • nostradamus 13:38 18.julij 2018.

      to je nemcija mi se vedno zivimo v severni koreji NLB izd saj vsi veste..................

  • maresem 07:01 18.julij 2018.

    nabijem jih na kurac, bando mafijsko.... samo kako bi koga oglobili jih je interes.

    • evelux 07:23 18.julij 2018.

      Točno tako eni tam gor nonstop mozgajo načine kako oglobit skasirat državljane vse vidijo vse podatke imajo pa vseeno si izmislijo način kako te ogoljufat na kao pošten način ....plačat pa nima veze itak ti bodo vzeli .... ja tak ...prikaži več imamo mi toto našo lepo slovenijo....

  • Avatar Leon
    Leon 13:56 18.julij 2018.

    Furs ali kurc ...........saj ni važno nihče nima pameti !

  • supreme 11:59 18.julij 2018.

    Zakoga se pa donacije Katarja za đamijo ne da komentirat .....banda prodana

  • Avatar Leon
    Leon 13:59 18.julij 2018.

    S sprejetjem zakona o obvezni rabi toaletnega papirja z obeh strani,preneha veljati zakon o ukrepih za krepitev stabilnosti bank..........

  • Elizabeth_Skirving 08:59 21.julij 2018.

    Vsak mesec lahko vsakdo zasluži 25000-35000 evrov. Prejel sem zadnjega meseca 33625 evrov iz tega dela. To je enostavno in preprosto delo. Zdi se neverjetno, vendar ne boste odpustili sami, če ga ne b0ste preverili. Več o tem preberite tukaj... ...prikaži več ......➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • zdrej 09:22 19.julij 2018.

    Da,da, pristransko. NLB nekaj omogoča? A seje zgodil čudež? Namreč za povečanje limita plačil računajo 5€ pa še en dan rabijo za spremembo. Računa nismo mogli spremeniti v fizičnega za društvo, ki ima 300€/leto dohodka in 200 odhodka, preostanek je ...prikaži večje pobrala posrana Banka s zahtevo poslovnega računa. Skratka mogoče DH ne dovoli tega, ker imajo cenovno politiko tako, da so potem ugodni. Pa saj NLB marsikaj dela tako (zdaj je mogoče že malo popustila, ko so se zapirali računi)

  • Albatroz 07:46 18.julij 2018.

    sram vas je lahko, kakšno politiko podpirate takšno državo imate. zato pa sem jaz in kar nekaj srečnežov prekinali čisto vse z slovenijo in migrirali v drugo državo ki je vsaj bolj normalna, ne pa ta vaš teksas.

    • Janez_53 09:06 18.julij 2018.

      Albatroz, če si "prekinal čisto vse z slovenijo" (ljubi bog, kakšna slovenščina-tri napake v pol stavka!) in migriral v drugo državo, ne vem, zakaj še potem bluziš tu! Ne obremenjuj se s Slovenijo, ker niti jezika ne obvladaš!

    • Ludvik Miholic 11:41 18.julij 2018.

      budala zakaj bi jas mogel ovladat slovenski jezik ker mi Prekmurci imamo svoj knizevni jezik pa tudi jemo avstrijski kruh a zivimo v okupirani prokleti drzavi v sloveniji sramota da nam Avstrijci dajejo kruh

    • tomaz 11:51 18.julij 2018.

      Albatros upam, sa s tud družino odpeljal in da ne koristite tukaj socialnih storitev, šolstva, zdravstva in podobno, da imaš res vse samo v "migraciji"...

    • Avatar Leon
      Leon 14:01 18.julij 2018.

      In kaj je narobe ,če se nekdo odloči drugače kot mu to zapovedo oblastneži po partiji ali veri .

    • Albatroz 15:37 18.julij 2018.

      tomaz nerabiš skrbet nikoli ni bil moj namen čisto nič dobiti in tudi dobil nisem nikoli nič od države celo kazen sem moral plačati ker moraš v sloveniji plačevati zavarovanje tudi če se izseliš in že imaš druge papirje. vedi ...prikaži več da bo ostalo za tvojo socialno dovol.

  • miki1234 07:35 18.julij 2018.

    kdor banke ne bo obvestil... nobena banka sploh ne dovoli, da uporabljaš osebni TRR za podjetje, kljub temu, da je kao zakonsko dovoljeno. banke bi raje oglobili, ne pa da plačujemo dvakrat znesek za neko kvazi vodenje računov, ki je ...prikaži več itak avtomatski proces.

    • janez.zalaznik 07:38 18.julij 2018.

      To ne drži, Nlb to dovoli, tudi bks in se kakšna.

    • miki1234 08:14 18.julij 2018.

      hvala za info, bom preveril kakšne so kaj cene. skb računa ogromno za vodenje dveh računov.

    • janez.zalaznik 09:28 18.julij 2018.

      Morda sem bil premalo natančen, če imate podjetje (d.o.o.) potem potrebujete poslovni račun, če ste samostojni podjetnik ali popoldanski sp pa ne.

    • miki1234 12:16 18.julij 2018.

      ja valda ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.