Avto
2186 ogledov

Kdor veliko vozi avto, je manj inteligenten

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 11:10 10.avgust 2017.

    ha,ha,mogoče so tile butlji,ki tole pišejo,prevozil sem vso europo z kamionom,motorjem in avtom in sem veliko v avtu,ampak tudi doma vse sam naredim,zidam,polagam ploščice,elektriko,vodo,izdelav sem komplet zidano kmečko uto od tal do strehe sam in sedaj naj mi eden tale ...prikaži več pameten pove,kako sem to uspel,če po njihovem,ker se večinoma vozim,sem bulelj,halo,ko vidim včasih te pametnjakoviče,ki kaj računajo in delajo kake navade,sklepe,ko se sami z sabo pogovarjajo,mi je vse jasno,vozijo po levi.....

    • igorgeus 11:51 10.avgust 2017.

      Pa si šel preverit IQ?

    • wolf.ata 15:02 10.avgust 2017.

      ne še

    • Avatar Džoser
      Džoser 16:08 10.avgust 2017.

      igorgeus,tebi sploh ni treba iti preverjati IQ,ker že iz tvojega komentarja vsak vidi,da si debil!

    • iravadi 06:34 11.avgust 2017.

      Ročne spretnosti nimajo povezave z inteligenco...

    • igorgeus 13:19 14.avgust 2017.

      Čist umestno vprašanje džoser, predlagam, da greš preverit svojega. Lahko bi te presenetilo.

    • wolf.ata 21:21 14.avgust 2017.

      ročne spretnosti niso zadosti,saj je treba vse papirje uredit itd.,pri sami izdelavi pa je treba pripravit načrt-skico z vsemi merami in nakloni strehe ,premer cevi za vodo,glede na dolžino od priklopa do izliva-pipe,premer električne napeljave glede na dolžino itd.,zato "iravadi ...prikaži več "ročne spretnosti niso zadosti,zraven tega pa je treba imeti voljo za delo in živce,ko urejaš kakšne papirje itd.,

  • Tupamaros 08:43 10.avgust 2017.

    Vozim že 50 let in še nisem v umobolnici. Raziskovalci so verjetno raziskovali kar tam.

  • maresem 19:38 12.avgust 2017.

    Še ena od butasti ugotovitev kvazi znanstvenikov. Je pa vsaj dober humor.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.