Slovenija
51316 ogledov

Slovenski nogometaš brutalno pretepel dekleti, sledilo je tole ...

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 11:33 27.september 2022.

    8 mesecev pogojno?! Ena je delno gluha, drugi je zlomil nos in povzročil pretres možganov. Tip je psiho in sodi v arest in pod psihiatrično obravnavo.

  • Luksi 10:00 27.september 2022.

    Ravno zaradi takšnih sodb je zaupanje v sodstvo takšno, kot je. Pravice nikar ne iščite na sodišču, ker je tam ni...

  • popokatopetl 10:21 27.september 2022.

    Me zanima kaj o takšni kazni mislita žrtvi??? Okej, če je bila poleg kazni z njima sklenjena poravnava. Če pa ne, me zelo zanima, kako bi se tole zdelo tožilki in sodnici, če bi se v vlogi žrtev znašli oni.

  • Avatar pantani
    pantani 09:56 27.september 2022.

    Sramota!!!

  • Avatar Leon
    Leon 09:49 27.september 2022.

    "Sodnik Matevž Gros je sicer le sledil predlogu državne tožilke Nataše Valentič Kuštra, ki je obtoženemu v primeru priznanja krivde ponudila takšno kazen," so zapisali ....in potem so šli na pijačo . Temu se reče krivosodje .

  • kapibara1 10:16 27.september 2022.

    Vem samo to, da bi to moji hčeri naredil in dobil tako sodbo... ko prvič končam z lastno obsodbo, mu zašepetam: Pogojno ne poračunam še enkrat

  • Grof 09:56 27.september 2022.

    Te će fu rote sodnške takoj odstraniti iz pravosodja

    • Svobodnež 10:49 27.september 2022.

      Po tvoje so "čefurji" kar vsi, ki nekaj napravijo nasprotno s pričakovanji? A sploh razumeš pomen besede "čefur"? Sem pa mnenja, da je bilo sojenje nepošteno do žrtev napada in upam, da bo kdo vzel zadevo pod drobnogled. In upam, ...prikaži več da bosta punci iztožili vsaj primerno odškodnino.

    • jozicamurn 12:46 27.september 2022.

      Sovražim, ko slovenceljni takšnega tipa posplošujejo, statistično je največ prav Slovencev pod dejstvom alkohola teplo in celo ubijalo partnerice, druga po statistiki pa je ljubosumnost, ker jim je en čefo kot pravijo sami lepo zalil rožico, ker sami niso dovolj ...prikaži več zalivali, ko je bilo to potrebno.

    • ico8 13:58 27.september 2022.

      Jozla, okoli se govori, da so te tako zalivali, da ze gnijes na dolocenih koncih...

    • Avatar Leon
      Leon 15:19 27.september 2022.

      ico8 ...in ti se sklicuješ na božje zapovedi in tradicionalne krščanske vrednote ?

    • papak 16:06 27.september 2022.

      ico8 ziher že en čas nisi zalival rožic da si tako nadrkan.

    • ico8 19:06 27.september 2022.

      Se dva, ki obozujeta toplo vodo na drugi strani obale sta se javila!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:45 27.september 2022.

    Še ena sramota slovenskega pravosodja!!!

  • nikica 17:08 27.september 2022.

    Pol pa najdeš enega obritega brez vratu, plačaš, in mu samo mal popravijo kolena...

  • Avatar NX11
    NX11 19:09 27.september 2022.

    Kulturna obogatitev iz Srbije. Tako je, ker imamo 90% sodnic.

  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 23:16 27.september 2022.

    Očitno je, da sta tožilka in sodnica obe posrani. Od strahu. "Žal mi je za to, kar se je zgodilo. In upam, da se kaj takšnega nikoli več ne ponovi,"...Zamislite, on UPA?! On ima, da ZAGOTAVLJA. Ojoj, primorci kleni, počakajte ...prikaži veče ga nekje in mu s kako Makito in svedrom fi12 navrtajte koleni. Obe. Na toleranco H9 zaradi mene...

    • Avatar Metod Kvargl
      metod1 23:21 27.september 2022.

      No dobro, te pa je sodnik Matevžek bil posran. Sem nekoliko hitro bral članek...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.