Slovenija /slovenija/crna-kronika
13767 ogledov

Na AC obrnil in pet km vozil v nasprotno smer

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 20:26 25.november 2017.

    Takšen voznik sploh na cesto več ne sme in to nikoli več možnosti vožnje z vozili. Šlus pešec za večne čase.

    • Žurnalček 09:48 26.november 2017.

      On kot kupec ima vso pravico , da ga prodajalec -DARS - za iztržen denar tretira po vseh trgovskih uzancah . Kaj njega briga goreč tovornjak al pa kakšna druga nesreča , on je kupil vinjeto zato , DARS pa ...prikaži več pokasiral , da bo ČIMPREJ in z MINIMALNO porabo časa prepeljal določen odsek ! Ne samo da mu DARS to ni omogočil , njega je IGNORIRAL , kot ignorira vse 20km kolone pri takšnih nesrečah , ki so plačali uslugo prevoza AC !! Jebite se , mi gasimo vi pa v 20km koloni niste sploh pomembni !

  • supreme 19:28 25.november 2017.

    Celo 1200€ je globa???......v arest z njim pa kljuc stran vrzt

    • Žurnalček 09:53 26.november 2017.

      Kaj ko bi tja poslal vodjo AC baze , na to nisi pomislil . Želim ti v tvoji nadaljni šoferski karieri obilno zastojev na AC , tolk , da boš enega lepega dne znoru in se obrnil , kot se ...prikaži več je ta nazaj , dol z AC ! Vidiš zato jaz nimam vinjete, ker je prodajalec nekulturni goljuf in prevarant ! Trikrat na leto grem po stari cesti , vsaj spoznam lepote SLO , DARS pa ni moj trgovec že 10 let !

    • supreme 12:24 26.november 2017.

      Sicer nevem kaj ima to veze z bedakom ,ki se je peljal kontra.., skoraj ubil dva cloveka......in teboj k ze dve leti ne vozis po AC

    • supreme 12:43 26.november 2017.

      Deset*

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 06:16 26.november 2017.

    Takemu cloveku se ne bi smelo nikoli vec dati vozniske v roke. Ce slucajno beres tole norec ki si vozil kontra, na tej cesti in v tistem casu sem bil tudi sam z druzino. Samo povem ti ce bi ti ...prikaži več povzrocil meni ali mojim dragim bolecino verjemi ce bi lahko jaz se hodil imam v avtu lovski noz s katerim bi poskrbel da ti nikoli vec ne bi ogrozal ostalih!!!

  • ode 06:05 26.november 2017.

    Zakaj se vedno poudarja, kolikšna je globa, ne pa koliko bo ta zločinec dejansko plačal. Plačal bo, če sploh, POLOVICO globe, to je 600 eur. Drugo polovico globe, to je 600 eur, pa mu država poklanja kot darilo za miklavža.

  • primoz15 05:27 27.november 2017.

    Direkt v zapor z njim.

  • dragec 13:59 28.november 2017.

    Mislim, da si ti psihopat

  • Žurnalček 10:00 26.november 2017.

    Čudi me kako in zakaj ni obrnila vsa stoječa kolona os. avtomobilov !

  • dragec 09:46 26.november 2017.

    Trajni odvzem vozniškega dovoljenja

  • Žurnalček 09:40 26.november 2017.

    Bagra DARS-ova , cesta zaprta oni pa ne zaprejo del do zapore ! Pa kaj a je trebal pred tunelom taborit , dokler DARS ne popravi ali naredi novega al ZRSM ne prekontrolira nosilnost bertonskih nosilcev zaradi požera na njem ...prikaži več ! Tolk avtov imajo pa niso sposobni z enim zapreti AC pri Vranskem in izločat vsa os. vozila na staro cesto !! Niso sposobni odpreti sredinsko ograjo , da se lahko človek obrne in gre svojo pot ! Ne , čakajte raja Slovenska , dokler mi ne pogasimo , popravimo , počistimo !

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:59 25.november 2017.

    Se pač zgodi!

    • dragec 09:48 26.november 2017.

      Se pač zgodi, da ti psihopat ubije družino v vozilu????? se pač zgodi??????

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 22:22 26.november 2017.

      @dragec In koga je ubil???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.