Slovenija /slovenija/crna-kronika
5015 ogledov

Ker se je policist izživljal nad mladoletniki, ga čaka leto in pol zapora

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:58 14.julij 2021.

    In potem se čudijo ,da ljudje ne marajo policajev. Policiji izklopiti internet ,da ne gledajo filmov v dežurstvu .

  • Luksi 12:43 14.julij 2021.

    Še premalo, take je treba za več let pospraviti.

  • Mary_Ziemba 15:45 14.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • bogdan76 16:30 14.julij 2021.

    leon,,tebi nekaj koleščkov fali v ,,betici,,pojdi na pregled.

  • alen04 12:59 14.julij 2021.

    Najboljša kazen je tista, ki smrkavcu požene strah v kosti, četudi je to vzgojen ficen ali sramota zaradi spodnjic. Žal so ti časi mimo, vsak ima vse pravice le oškodovani so v teh primerih morda na drugem mestu. Hvala Evropa.

    • Avatar Leon
      Leon 14:19 14.julij 2021.

      Dokler ni smrkavec tvoj igraš svojo igro ! Mi želimo pravno državo in zato stopimo skupaj zoper vse vrste nasilja in za pravno državo .

    • alen04 16:18 14.julij 2021.

      Ravno zaradi takih filozofov in izumiteljjev tople vode kot si ti smo v takem dreku. Sploh ne dojameš kaj sem želel povedati, patetik. Nabijem tebe na kur...in tvojo pravno državo, kjer ima vsak, ki predpise krši vse pravice, žrtev pa ...prikaži več nobenih. Patetik omejen si.

    • Ivo 17:18 14.julij 2021.

      Torej boš ti svoji hčerki, ko ji bo naročil, naj sleče spodnjice, ker bo v družbi z nekom, ki je kadil travo rekel, da si je sama kriva?!? Alen04, da nisi ti malo "čuden", ha? Da ne rečem, bolan?!?

    • Ivo 17:20 14.julij 2021.

      Leto zapora ni nikakršna kazen za takšno zlorabo! Slači mladoletnike, nato bi se pa rad skril za značko?!? To sploh kazen ni!

    • alen04 06:55 16.julij 2021.

      Ivo, smiliš se mi, da take primerjave delaš. Fant, ki je spustil spodnjice je po tvojem bil sin obsojenega? Bravo, IQ sobne temperature. Patetik si in nič drugega.

    • Ivo 20:27 21.julij 2021.

      alen04 nisem vedel, da je tvoj IQ tako nizek, da ne znaš prebrati kratkega, enostavnega sestavka. Preskoči me, prosim!

    • alen04 05:48 22.julij 2021.

      Žalostno je dejstvo, kako ste pičkasti fantje danes, dobesedno. Storilci kaznivega dejanja imate vse pravice, le žrtev nobene. Privoščim ti, da sam to enkrat izkusiš. Bolje, da sam vse predkočiš.

    • alen04 05:49 22.julij 2021.

      Predvidevam, da ti ne bo potegnilo bistvo mojega pisanja, kakor ti že prej ni.

    • Ivo 08:00 22.julij 2021.

      Halo tepec! Kdo pa je žrtev KD, če pride kriminalist in tvoji mladoletnici sleče hlačke, ker je pred minuto kadila?!? Če opravičuješ takšne perverzije nekaj ni v redu s tabo in vse, kar sem napisal zgoraj, drži! Bo šla beseda: ...prikaži več "Preskoči!" tokrat?!?

    • Ivo 08:05 22.julij 2021.

      Po všečkih sodeč smo vsi tukaj na forumu žrtve tvojih idiotskih izpadov, alen04! A ne bi bilo zate bolje, da te kakšen kriminalist spravi v sistem, kjer boš dobil potrebno pomoč in boš na svet začel gledati s sociološko sprejemljivega ...prikaži več aspekta?!? Konec koncev je zaradi takšnih kot si ti trenutna politična situacija kot je...

    • Ivo 08:07 22.julij 2021.

      In ja, tudi množični morilci, posiljevalci... so imeli "bistvo", ki so ga videli le oni in ostalim ni potegnilo...

    • alen04 09:17 22.julij 2021.

      Ivo, ne razburjaj se, te bo kaj zadelo, ok? Štekaš, bo šlo???? Res ti ne potegne, da nimamo vsi enakega mnenja? Smiliš se mi, patetik. Kljub tvojemu razburjanju mnenja ne bom spremenil, bo šlo? In taki pajaci kot si ti ...prikaži več bodo ustvarjali svet???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.