Svet
3715 ogledov

Ker se noče cepiti proti covidu-19, ji ne bodo presadili ledvice

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:40 10.oktober 2021.

    Tu se vidi kako močne so farmacevtske korporacije...Covid je za njih posel stoletja, svetovne politike so dobro podmazali, ti pa svojo "stroko" tudi....... In primeri, ko umirajo nedolžni so le kolateralna škoda ob kovanju enormnih dobičkov. V prejšnjem stoletju so ...prikaži več v imenu dobička streljali na stavkajoče delavce in ni daleč čas, ko bodo streljali na protestnike proti obveznemu cepljenju...Naši Hojseki, Olaji in Janezi so to jasno nakazali..

  • Gigiiinjo 08:58 10.oktober 2021.

    ajde razumem če ti nimaš donatorja in si na čakalni listi - to je nekak za razumet če gledamo zahteve že brez cepljenja. AMPAK da imaš ti donatorja pa ti nočejo rešit življenja je pa izjemno fukjeno.

  • krucefiks 09:45 10.oktober 2021.

    zelo pomembna novica za strašenje folka in marketing za cepljenje

  • bobubob 17:37 10.oktober 2021.

    Se dogaja tudi pri nas - štiriletnika s hudimi opeklinami na celjski urgenci zavrnili, ker ni imel testa.... Znanost, ki je sama sebi namen .... ki rešitev išče z lučjo pri belem dnevu? Ampak dokler predsedujemo, Ivermectina pri nas ne ...prikaži večne sme biti, goveja lička pa morajo biti dovolj kuhana...... https://www.delo.si/sobotna-priloga/prepovedano-zdravilo/

  • rd2dmk2 10:13 10.oktober 2021.

    torej ne velja ne testiranje ne prebolevnost, nič. in še vedno trdite da smo svobodni ? to me spominja na čas ko se je pojavil AIDS.. ljudi so malodane ubijali. sedaj pa je isto.. me zanima ali bi bila celotna ...prikaži večna zdravstvena ekipa pred takim posegom testirana na covid ? mislim da je to miljonkrat bolj pomembno, da bi vsi v opercijski sobi tisti trenutek bili negativni, kot pa da so cepljeni. in za povrh se za referenco daje znanost in stroka okolja, ki so taki debili.

    • Janez_53 10:41 10.oktober 2021.

      Ko pišeš "smo svobodni", misliš s tem na Slovenijo? Dogodek se namreč ni zgodil pri nas. Znanosti in stroki pa normalni ljudje še vedno zaupamo. Le lažnivim in kriminalnim politikom ne!

    • rd2dmk2 18:03 10.oktober 2021.

      janez_53 zelo dobro vem da to ni pri nas, da je to v deželi Trumpa in puhloglavcev njegove sorte. samo pri nas pa imamo 4 letnika ki čaka in čaka, pa gospo s slepičem, ki jo 10 dni tipajo po ...prikaži več čelu, pa.. dons sem malo pospravljal pa sem našel knjige.. 1984 in živalsko farmo, pa upam da bom par dni dež in mraz, da ne bom cel dan zunaj na vrtu in se bom lahko spet posvetil branju..

  • bebo2 23:19 10.oktober 2021.

    Pravilno! Pa kdaj bo folku jasno da brez cepljenja kmalu ne bodo imeli nobenih pravic? In to je edino pravilno! Kar naj pocrkajo.

    • janez-ne-jansa 13:16 13.oktober 2021.

      Pravi nick si si izbral bebo, crkni ti tako kot je crknila tvoja zadnja možganska celica že pred leti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.