Slovenija
21464 ogledov

KFC odpira prvo restavracijo v Sloveniji. Ne boste verjeli, kje!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ledena 10:46 24.november 2017.

    Ljubodoma,ti si adijo.Ni psihiatra na svetu,ki bi ti lahko pomagal.Aja,clanek je o KFC.

  • kapibara 13:39 24.november 2017.

    Samo uporabniki avtoceste iz smeri A - slaba investicija !! Kdo se bo vozil po AC za par pohanih pšancev ??

  • Avatar Zala
    Zala 21:57 24.november 2017.

    Če bi moškemu ponudila motorno olje za avto po € 2,00 za liter, bi me zavrnil. Baba zmešana, kaj misliš, da bom to zlil v mašino, da mi bo zaribala. ... Zanimivo, ko pa si naročite obrok v pripravljalnicah hitre ...prikaži veče hrane, se pa ne vprašate, kaj poreče vaše telo na tovrstne odpadke. Mislite, da telo ne more zaribati?

  • Igor Đukanović 13:52 24.november 2017.

    Sramota. Ravno na naš konec pridejo. A tu res živimo najbolj butasti Slovenci? KFC je delal sramoto Američanom kar nekaj lep pred Trumpom. Ne bi me čudilo, če se od njihove specialno dodane izdatne dvojne slanine ljudem kisajo možgani.

  • perhan63 18:21 24.november 2017.

    še en razlog več ,da ne grem probat..prvič ker je zanič in drugič ,ker je v mariboru.

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:57 24.november 2017.

    Ma kakšna hitra prehrana, saj sta McDonald in Burger King čisto dovolj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.