Svet
16608 ogledov

Jutranji napad na Moskvo z droni

Komentarjev 99
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:48 30.maj 2023.

    E moji nazi ukrajinčki, tole vas bo fejst drago koštalo, bo Vladimir dodal dobre obresti, nič se bat, govnarji rumenoplavi!

    • Cccc 14:55 30.maj 2023.

      Edino prav da jih bombajo, še kaj več bi lahko letelo na moskvo in ruske govnače

    • Ender3 15:22 30.maj 2023.

      Še eno up.ime se je logiralo, da podpre ukrajinski terorizem. Ne, to ni nobena agresija, če so bili vsi dronu napadalcev uničeni. ???

    • Cccc 15:24 30.maj 2023.

      Ukrainski terorizem 🤣, sami so se napadli😂

  • Anja1956 10:58 30.maj 2023.

    Da slediš pokvarjeni Angloameriški propagandi in kot odtrgan slepo slediš in podpiraš Ukrajino, ,moraš biti res ovca !

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 11:01 30.maj 2023.

    Prikletni se veselijo tega "napada " na Moskvo, enako kot da bi Hitler od mrtvih vstal...Ampak Rusi rabijo izgovore za povračila, ki bo vsekakor sledila...In ofenziva se je že začela, ali jo je že konec, kretenćići. ?!..

    • Jernej65 11:03 30.maj 2023.

      Ruske ofenzive je bilo res že konec, še preden se je začela, kretenček.

    • Ender3 13:29 30.maj 2023.

      jernej kretenček, sedaj čakamo samo še na ukrajinsko protiofenzivo in zmaga jim bo zagotovljena. Bili živi pa, to videli 😎

    • Jernej65 14:47 30.maj 2023.

      Seveda, ruska zimska ofenziva je bila nadvse neuspešna, bomo videli kakšna bo ukrajinska. Ne prehitevaj z napovedmi, do sedaj še nisi prav nič zadel.

    • Ender3 15:34 30.maj 2023.

      jernej65 polkovnik MacGregor je predkratkim v izjavi omenil, da je bil Bahmut največja past Rusov v tej vojni. Zaradi nje je padlo več kot 50tisoč ukrajincev..Kar je za Hitlerja pomenil Stalingrad, pomeni za Zelenkota Bahmut. To pomeni začetek konca ukrajinskega neonacizma .

    • Jernej65 15:47 30.maj 2023.

      Ender3, v Bahmutu je padlo več rusov kot ukrajincev, vprašaj Prigožina.

  • smoljo 12:13 30.maj 2023.

    O MS je spet tu od hudega zagovornika cepljenja in tiktakanja do exsperta za vojne tematike .....juhu še eden v vrsti specijalcev komedije ....poletje bo fajn

  • LolekinBolek 12:51 30.maj 2023.

    Putin bo na Kijev vrgel atomsko, prej ne bo miru.

    • atamama 13:06 30.maj 2023.

      Bojim se da res. Še bolj sem v skrbeh, ker Rusija ima SLO na seznamu aktivno sovražnih držav.

  • Avatar MS
    MS 11:14 30.maj 2023.

    Napad brezpilotnega letala je zadel več zgradb v Moskvi, je v torek zgodaj zjutraj sporočil župan ruske prestolnice Sergej Sobjanin. Kdo je upravljal z droni, ni znano. Ruska državna agencija piše, da za napadom stoji kijevski režim. Na kraju nesreče ...prikaži veče so vse interventne službe mesta,« je dejal Sobjanin. Ruska državna tiskovna agencija RIA je poročala, da poteka evakuacija nekaterih stanovalcev stavbe na ulici Profsoyuznaya v južnem delu Moskve.

    • Ender3 13:36 30.maj 2023.

      Kje najde @MS toliko časa, da vse te proukrajinske informacije absorbira in potem obvesti forum ? Brez smisla, še posebno, če bodo komentiranje onemogočili.

    • Cccc 14:56 30.maj 2023.

      Ender, sebe poglej, mogoče si kako službo najdi da ne boš mel 24 ur na dan čas onanirat tukaj

    • Avatar MS
      MS 15:00 30.maj 2023.

      Ender dragi prijatelj, ne smeši se! Informacije podaja ruska državna tiskovna agencija RIAFAN v tebi tako priljubljeni ruski čirilici! ========================> https://riafan.ru/24081443-ataka_dronov_desyatki_ukrainskih_bespilotnikov_atakovali_moskvu

    • Ender3 15:48 30.maj 2023.

      MS očitno, dragi prijatelj tudi cirilice ne razpoznaš in ločiš. Podobno, kot Zalenko se jo nanovo privajaš. Znaš pa uporabiti wikipedijo, zahodno propagando in copypaste za povrhu..In tvoja kredibilnost slovi še iz časa kovid krize, ko si dodobra osmešil s ...prikaži več cepivi in zagovarjanjem znanosti. Sedaj, ko se svet ukvarja s posledicami cepljenja si nenadoma obmolknil.

    • Ender3 15:57 30.maj 2023.

      ccc👎 tudi tebi v vednost, Jaz sem svojo službo zaključil pred 10 leti. Trenutno se pro bono ukvarjam samo z nick imeni in prikletnim maloumjem. To mi nudi zadovoljstvo in strast upam le, da tudi Žurnal24.si onemogoči komentiranje. Potem bo ...prikaži več volk sit, ovce in njihov pastir na Trstenjakovi pa, cele in nepotešene..

    • Cccc 16:01 30.maj 2023.

      Aha se mi je zdelo da si stari prdec, primi se česa pametnega , vsaj 1x v življenju maloumnež bolani

    • Cccc 16:02 30.maj 2023.

      Kak psihiater ti nebi škodil, mogoče imajo kakega v kleti na trstenjakovi ali kje že imaš bazo

    • Avatar MS
      MS 16:18 30.maj 2023.

      Ender, zakaj vztrajaš v dokazovanju svoje,..... no ne bom žaljiv! Ruska državna tiskovna agencija RIAFAN zagotovo piše v "echte ruščini" in "echte čirilici" in zagotovo ne v nobenem drugem jeziku in pisavi! In ko ti posredujem copy-paste podatke te agencije ...prikaži več ti me obtožiš zahodne propagande! Daj stopi pred ogledalo in boš videl to kar vidijo resni komentatorji na tem forumu! Fanatičnega rusofila in nepremišljenega trola! Zbudi se in ne sramoti se vztrajno!

    • Avatar MS
      MS 16:35 30.maj 2023.

      Ender, glede cepljenja pa tole: Cepil sem se 4x proti covidu in 1x proti gripi v skladu z znanstvenimi medicinskimi dognanji o efikasni zaščiti pred hujšim posledicami obolenja! V nasprotju z vašim verovanjem v abotne teorije zarote o redukciji globalnega ...prikaži več prebivalstva s temi cepivi! V Gatesovo vgradnjo čipov v cepiva za kontrolo prebivalstva, v ploščato zemljo in ostale neumnosti v katere verjamete!

    • Avatar MS
      MS 16:37 30.maj 2023.

      Večina vas (spet ne bom žaljiv) ste mi prognozirali skorajšnji odhod onkraj mavrice! Tu sem živ in zdrav (na vašo žalost) Kdo se je tu osmešil in kdo je kredibilen je jasno razvidno! Mi ki prisegamo na sodobno medicinsko znanost ...prikaži večst ali v abotne teorije zarote!

    • Ender3 16:59 30.maj 2023.

      MS prijatelj veš, da sem humanist nikoli ti nisem nič slabega želel Očital sem ti zgolj pomankanje znanja in oglaševanje nečesa, kar ni bilo dovolj preizkušeno ne na živalih, ne na prostovoljcih.Bil sem proti temu, da si tudi sam preizusni ...prikaži več zajec ob tem,da imaš status post PTA in si na aspirinu100.Govoril si o zaupanju do osebne zdravnice jaz sem ti bil nebodi ga treba in antivakser. Sedaj smo zmagovalci znani nekateri pa, se soočajo s posledicami in trajno škodo šele ob trenutnih spoznanjih WHO.

    • Avatar MS
      MS 17:26 30.maj 2023.

      1) Ender dragi moj! Tvoje zagovarjanje tepih- bombardiranja civilnih naselij, stanovanjskih blokov, bolnic, otroških vrtce, poboj nedolžnih ljudi žensk starcev in otrok res izpričuje tvoj deklariran humanizem! Bravo! ===> 2) Zmagovalci ste tisti antiwakserji ki niste bili okuženi ob milijonov ...prikaži več vaših somišljenikov ki so umrli ali imajo trajne posledice! Pirova je ta zmaga v vaši skupini!

    • Ender3 20:55 30.maj 2023.

      Brat moj👎 tvoje up.ime MS se aktivira, ko je aktivizmu potrebno hujskanje in propaganda tipa Covid ali Ukrajinska kriza. Kaj misliš, da sem naiven? Dnevno spremljam poste prikletnih nick imen in točno vem, kdaj se kakšno ime logira na objavljene ...prikaži več prispevke. Up.ime MS je bilo po fiasku s cepivi in cepljenjem dolgo časa neuporabljeno. Uporabnik je, to ime pričel ponovno uporabljati po porazih ukrajinske vojske za teatralni učinek in forumsko samovšečanje . IP pa itak, izhaja iz znane lokacije ..

    • Avatar pantani
      pantani 07:09 31.maj 2023.

      In potem je utihnil!!!

    • Cccc 07:43 31.maj 2023.

      Kaka idiota sta vidva, pantanzl in ender, vidva še svojga kurca ne najdeta kaj šele kaj drugega

    • Avatar MS
      MS 09:25 31.maj 2023.

      Ender dragi! Če ti tvoja bujna domišljija lajša bolečine ko ti nastavljam ogledalo se ti opravičujem! Moj namen ni povzročati bolečine tebi ali komurkoli, želim ti le iz mraka tvojih zablod pokazati pot! Vse kar si navedel v zadnjem komentarju ...prikaži več je produkt tvojega ranjenega ega, in s stvarnostjo nima nobene veze! A če si s tem lajšaš bolečino OK! Imej se lepo!

  • Avatar Leon
    Leon 11:31 30.maj 2023.

    In kako se bo nadaljevalo takšno enoumje Zelenskega in Putina ?

  • Avatar MS
    MS 11:44 30.maj 2023.

    1) Ker vedno izpolnim svoje obljube tokrat za prijatelja Endeja posredujem poročilo župana Moskve v čirilici kot je želel! "Дронови напали Москву: „Све службе су на месту несреће“ Удар дроном погодио је неколико зграда у Москви, изјавио је у уторак ...prikaži večк рано ујутро градоначелник руске престонице Сергеј Собјанин."

    • Avatar MS
      MS 11:45 30.maj 2023.

      Све һитне службе града су на месту несреће“, рекао је Собјанин. Руска државна новинска агенција РИА јавила је да је у току евакуација некиһ станара зграде у Профсојузнајској улици у јужном делу Москве.

    • Avatar MS
      MS 11:47 30.maj 2023.

      PS žal ni šlo v čirilici- uredništvo očitno ne dovoli objav v čirilici in je moj zapis prevedel v latinico

    • Ender3 13:47 30.maj 2023.

      Prijatelja @MS naprošam, naj se izjasni čigav klinopis lepi v svoje poste. Je to ruščina ali ukrajinščina, da bo google translate čimbolj natančen s prevodom. Za tako izviren copy paste se prijatlju zahvaljujem tudi v imanu ne/imenovanih na tem forumu..

    • Avatar MS
      MS 14:43 30.maj 2023.

      Prijatelj Ender Lahko bi po priloženem tekstu sam ugotovil čigav klinopis je v objavah! => Vse službe za nujno pomoč v mestu so na kraju nesreče," je dejal župan Moskve Sobyanin. => Ruska državna tiskovna agencija RIA je poročala, da ...prikaži več poteka evakuacija nekaterih najemnikov stavbe na ulici Profsoyuznaskaya v južnem delu Moskve.

    • Ender3 16:08 30.maj 2023.

      MS prijatelj, moje informacije govorijo, da je napad z droni neuspel in, da so bili letalniki sestreljeni. Nastala je mala materijalna škoda brez smrtkih žrtev. O tem je že poročal tudi Mekina v Insajderju, ki ga ti z razlogom ne ...prikaži več spremljaš..Zanimivo pa, da prav on, ki spremlja proruske medije in Telegraf to spregleda.

    • Avatar MS
      MS 17:01 30.maj 2023.

      ender, ok! Splošno dejstvo je da nikoli ne zadene vsak izstrelek, ne ruski, ne ukrajinski noben! A ob tem dejstvu je pomembno da je moskva čutila (in še bo) bumerang svojih zločinov v Ukrajini! ZAČELO SE JE!

    • Ender3 17:09 30.maj 2023.

      MS sedaj pa še jaz copypaste, da ne misliš, da stvari ne spremljam tudi na posnetkih YT. https://youtu.be/8_fp_QDvxt8

    • Avatar MS
      MS 17:17 30.maj 2023.

      Ender, ne vem kaj si hotel povedati s tem videom! Samo potrdil si da se je začelo! Da je Moskva tarča dronov! To je šele začetek dragi prijatelj!

    • Ender3 17:27 30.maj 2023.

      MS dejstvo je, da so najini komentarji brez smisla. Priznati si morava, da je vsaka vojna krvava, nepotrebna, dokazano škodljiva in uničujoča. Zakaj le si deliva kontraargumente in vojno spremljava, kot neko navijaško strast. Mene bolj bode v oči dejstvo, ...prikaži več da to proksi vojno vodijo ZDA in Nato, ki jim pošiljajo orožje zgolj za to, da se žrtvuje in uničuje ubogi ukrajinski narod. Posledica tega in sankcij pa, čuti ves svet. Jaz apeliram NAj SE VOJNA KONČA. Ker bo lahko pogubno za vse..

    • Ender3 17:43 30.maj 2023.

      Prijatelj, če me spomin ne vara je to že drugi tovrstni napad na Moskvo..Kaj po slednjem to pomeni začetek konca za Ruse?. Po tvoje, je to samo teroristični napad ali že vojna napoved Rusiji ? Ukrajinci si prav prizadevajo uplesti ...prikaži več NATO v konflikt z Rusijo. To počno iz skrajnega obupa in nemoči vedoč, da si 21 stoletju nihče ne želi vojne še posebno z veliko Rusijo..Dejstva govorijo, da vojaška moč Rusije ni bila zgodovinsko nikoli večja, kot je sedaj. So pa premagali že Napoleona, Hitlerja...

    • Avatar MS
      MS 18:00 30.maj 2023.

      Ender prijatelj, zapisal si: " MS dejstvo je, da so najini komentarji brez smisla. Priznati si morava, da je vsaka vojna krvava, nepotrebna, dokazano škodljiva in uničujoča.Jaz apeliram NAj SE VOJNA KONČA. RE; BRAVO, BRAVO ender končno si odprl oči! ...prikaži več! Ne morem se bolj strinjati s teboj! Saj sem verjel v tvoj razum! Rusija mora ustaviti genocid v suvereni državi Ukrajini in TO JE TO!

    • Ender3 19:40 30.maj 2023.

      MS👎 ti se plačan rosofob druge ni !!!. In tvoje pojmovanje genocida se je pričelo s Putinovo agresijo, haloo ?. Če sem še razumel v tvoje nepoznavanje kovid krize me ta obsesija s Putinom, suverenostjo, , rusko agresijo prepričujo, da ...prikaži več si skregan z zdravim razumom in ne ravno diht. Spreobračaš moje besede in manipuliraš, kar samo govori o tvoji inferiornosti in plačanem aktivizmu..Po pričakovanju pa ne boš odnehal podobno, kot v primeru cepljenja.

    • Avatar MS
      MS 09:41 31.maj 2023.

      Ender, le par vprašanj še: Ali je Putin zravnal z zemljo kar nekaj ukrajinskih mest? Ali je Putin raketiral stanovanjska naselja nedolžnih civilistov? Ali je Putin raketiral in bombardiral bolnice, šole, otroške vrtce, domove ostarelih? Ali v tej Putinovi blazni ...prikaži več akciji umirajo predvsem civili žene, starci, otroci!? Ali so to dejanja ki jim ti aolaudiraš? ==> Seveda ne pričakujem tvojih odgovorov! Skril se boš kot si se skril na moje vprašanje o ruskih agresivnih vojnah skozi zgodovino!

  • Idioti 09:10 04.junij 2023.

    Bratje Rusi , prišel je čas , da jim podrete Lvov , naslednji dan ,če se ne bodo umirili pa še Kiev !

  • Burja 19:02 30.maj 2023.

    Sigurno zlažiran napad s strani Putlerja, saj se zaveda, da bo popušil avanturo v Ukrajini.. Pajac sedaj misli, da lahko uporabi bolj "konkretno" orožje, kaj drugega pa naj pričakujemo od umskega bolnika kot znano pot samouničenja.

    • Ender3 21:04 30.maj 2023.

      Burja👎 dokler bo Vladimir imel hipersonično orožje, ki ga ZDA nimajo, je garancija, da se Američani in NATO ne bodo upali z njimi neposredno soočiti. Da jedrsko orožje sploh ne omenijo. Zelenko je itak, njihova marioneta, ukrajinci pa direktne žrtve..Razumeš, bo šlo....?

    • Burja 21:30 30.maj 2023.

      Počasi bo tudi ruski narod zahteval pojasnila glede Putlerjeve avanture. Seveda igralec bo pričaral napad, da lahko umiri notranji nemir v svoji državi.Zelo znana in predvidljiva taktika spačenega uma, ki vedno znova potrjuje svojo plehkost. Ampak nič novega, shizofrenik vedno ...prikaži več deluje po isti tirnici pričarane iluzije.

    • Jernej65 23:36 30.maj 2023.

      Ender3, pa kdaj boš spregledal. Putler nima supersoničnega orožja. Kinžale ukrajinci z Patrioti klatijo kot zrele hruške. Po drugi strani pa ukrajinski ceneni droni priletijo Putlerju na dvorišče sredi Moskve. Baje je danes morilski Putler ves penast, Solovjov in Prigožin ...prikaži več divjata: "Smrdljivci, premaknite svoje riti iz pisarn". Nemogoče je mogoče, ukrajinski ceneni dron Putlerju prileti naravnost v naročje skozi 1000 km ruske vsemogočne zračne obrambe.

  • Kmodri 17:31 30.maj 2023.

    Zgleda, da Ukrajinci berejo Žurnal, kjer rusofili zagovarjajo logiko 'če drugi lahko tudi naši lahko'. Ker je Putler z droni napadel Kijev, so Ukrajinci rekli, če nam Putler napada prestolnico, bomo mi storili enako in poslali drone nad Moskvo! Vse ...prikaži več to po zaslugi rusofili na Z24!

    • Ender3 21:16 30.maj 2023.

      Kmodri, kot je meni znano za prvi napad drona na streho Kremlja nihče ni prevzel odgovornosti in krivde. Kaj so se Rusi sami sebe napadli ?. Protiukrepi Rusov so bili pričakovani in tudi sedaj bo tako. Kar naj provocirajo tudi ...prikaži veči za to, da se boste ukrofili lahko naslajali in komentirali. Bog se vas usmili !

    • Kmodri 21:28 30.maj 2023.

      Sploh pa ne verjamem, da so droni prileteli iz Ukrajine! Prej verjetno z ozemlja Rusije od ruskih partizanov! No, če so, naj mi pošljejo naslov proizvajalca, da ga naročim.

    • Kmodri 08:36 31.maj 2023.

      Ender3, jaz ne podpiram Putlerjevega režima in njegove soldateska in podrepnikov, ki so zbrani okoli njega. Zame je rusko ljudstvo talec Putlerja, ki mora na fronto zaradi sanj diktatorja in izgubljajo življenja v nesmiselni vojni, ki jo je začel Putler. ...prikaži več Drugače kot sem že povedal občudujem ruske umetnike in znanstvenike, ki so veliko prispevali k svetovni znanosti. Prej, ko bo Putler odšel, prej bodo Rusi svobodno zadihali in se priključili EU.

  • Soljatar 15:24 30.maj 2023.

    odlično...

  • Soljatar 15:26 30.maj 2023.

    naslednjič pa vžgat z atomsko bombo direkt po Kremelju, pa tut če gre vse u tri pizde materine, putinovo golazen je treba zradirat z obličja zemlje.

    • Ender3 17:06 30.maj 2023.

      Soljatar za to je bil Putin proti NATU v bližini ruskih meja. Dobro veš, kaj pomeni odzivni čas v primeru uporabe atomskega orožja. Dobro veš tudi, da ima rusija največ tega orožja in, da je zelo velika in bi se ...prikaži več v primeru vojne lažje obranila. Sedaj pa razmisli in tehtaj..

    • Idioti 09:15 04.junij 2023.

      Golazen si edino ti sam !

  • norigolobizem 09:45 30.maj 2023.

    odlično njihova ruska paravojska se prebuja

  • Avatar MS
    MS 09:44 30.maj 2023.

    Začelo se je...

    • Avatar pantani
      pantani 11:23 30.maj 2023.

      Idiot!!!

    • Ender3 13:54 30.maj 2023.

      MS je v velikem pričakovanju ! Končno se je pričela obljubljena kontraofenziva. Forum bo poln njegovih verodostojnih informacij podobno, kot je to bilo v času kovid krize.

    • Avatar MS
      MS 14:36 30.maj 2023.

      ender, ni še jasno ali gre za ukrajinsko kontraofezivo ali za začetek ruske revolucije! Očitno pa je da se vam fanatičnim rusofilom tresejo gate! Karkoli že je => To je začetek konca zločinca Putina! Lahko da bo trajalo kar nekaj ...prikaži več časa a s tem bo njegova in vaša agonija še bolj boleča!

    • Ender3 16:22 30.maj 2023.

      MS nič se bat tudi tvoja naklonjenost ukrajini te bo minila podobno, kot je bilo cepljenje v času kovid krize. Ne razumem, da vedno nasedeš prozahodni propagandi in, da te tudi zgodovina in dejstva ne izučijo. Razen, če morda nisi ...prikaži več plačan, da to počneš, kar se mi zdi edino verjetno..Med vsemi zločinci v preteklosti ti dela največ problemov ravno Putin. In sedaj je slednji zastrupil še Lukašenka ?. To mu Belorusi ne bodo oprostili. Imel pa boš še, kaj pisati !!!

    • Avatar MS
      MS 17:10 30.maj 2023.

      Ender je zapisal: "Med vsemi zločinci v preteklosti ti dela največ problemov ravno Putin" re: Oho, lepo napreduješ Ender! Opčasi le pruznavaš da je tvoj idol ZLOČINEC! Še je upanje zate!

    • Ender3 19:11 30.maj 2023.

      MS👎 braniš se s spreobračanjem. Ne to, kar pripisuješ Putinu velja tudi za Nixona, 2x Busha, Clintona, Obamo. Kaj tvoj spomin ne seže tako daleč nazaj ali pa so tvoja merila «zločinca» namenjena zgolj in samo Putinu. Licemerstvo se običajno ...prikaži več pripisuje aktivistom tvojega ranga..

    • Avatar MS
      MS 10:03 31.maj 2023.

      Ender, če kdo kaj spreobrača si to ti! Ničkolikokrat sem obsodil izvoz ameriške "demokracije" ki se po pravilu konča s krvjo! V svojih komentarjih sem taksativno našteval in obsojal te ameriške "akcije" kot sem tebi našttel tudi ruske akcije! Seveda ...prikaži več si se na navedbe ruskih akcij potuhnil in skril! In še enkrat: Zločini ene strani ne opravičujejo zločinov druge strani!

  • Jernej65 10:21 30.maj 2023.

    Milo za drago, naj Rusi vidijo, kako jim morilski Putler laže. Vsak dan ruska trobila lažejo svojim ljudem, kako gre vse po planu, kako so vse ukrajinske tarče, ki jih ciljajo zadete, vsi Patrioti uničeni itd... Da ukrajinski droni prijadrajo ...prikaži več iz Ukrajine do Moskve, pa sedaj ljudje lahko vidijo na lastne oči.

    • becar 11:42 30.maj 2023.

      A tebe ni nič sram glede na število minusov pod vsako objavo? Vsi se ti smejijo. A si plačan za svoje objave?

    • Jernej65 11:50 30.maj 2023.

      Kateri vsi. Vsi rusofilski troli misliš. Napisal sem dejstva, ki so za rusofilske trole tvoje sorte težko prebavljiva. In kaj od tega kar sem napisal ni res. No trol z dejstvi na dan.

    • Anja1956 12:06 30.maj 2023.

      Jernej 65 je bil že na Siolu takšna budala ! Tudi zaradi njega , a predvsem zaradi mene , so ukinili možnost komentiranja na Siolu ! Tu sem zaenkrat še zadržana !

    • smoljo 12:09 30.maj 2023.

      Jernejcek spet o dejstvih,in stiskanju ob zid ...hahaha ooo naivnež,kaj ta zemlja mora nosit ....p.s. kolko dronov je pa v Kiev šlo ,a znas štet ,al te dejstva malo j....

    • smoljo 12:11 30.maj 2023.

      Anja ,saj se ne sekiraj jernejček je en sam mali lulek ,ker kaj drugega kot nabijat tk ne zna ...nas pa vsaj fajn nasmeje ....a ne ta stisnjene ob zid ...hahaa ...

    • Jernej65 12:59 30.maj 2023.

      Anja1956, ne bluzi in si ne zmišljuj. Na Siolu nikoli nisem komentiral. Če so te blokirali pa čist pravilno, saj delaš samo sramoto večini slovencem, s svojimi nabijaškimi, rusofilskimi komentarji.

    • Jernej65 13:01 30.maj 2023.

      smoljo, seveda, dejstva. A imaš kaj oporekati. In kaj od tega ne drži, kar sem napisal. Če imaš pa majcenega luleka, je pa to tvoj problem.

    • smoljo 13:04 30.maj 2023.

      Jo jo ,dudiko bi spet rad mev ....psssst rožle

    • Jernej65 13:07 30.maj 2023.

      smoljo, ko nimaš kaj povedati začneš cviliti, kot vedno.

    • smoljo 13:42 30.maj 2023.

      Jernejček ,smejim se ti in to direkt v bučo ,ko za kaj drugega tvoje blebetanje tk ni .....hahaha cepec naivn

    • Ender3 14:10 30.maj 2023.

      Rusofob @jernej65, rusom gre vse po planu, rabijo samo še nekaj ukrajinskih terorističnih provokacij, da jih z razlogom udarijo na polno. Že cca 25% Ukrajine je pod njihovo kontrolo in 40% njihove infrastrukture je popolnoma uničeno. Nikakršna zahodna pomoč in ...prikaži več donacije ne bodo povrnile škodo, da o izgubljenih življenjih ne govorimo..Ti pa pišeš o svojih pogledih in dejstvih ne glede na to, da se z njimi velika večina ne strinja. Samo v razmislek 😐.

    • Jernej65 14:45 30.maj 2023.

      Ender3, res je rusom gre vse po planu. Putler je dal pobiti že kakšnih 100000 rusov, kakih 200000 jih je pohabil. Za nadaljno morijo ima pripravljenih zopet kakšnih 300000 rusov. Moskovčani bodo vse manj mirno spali, osvojeno ozemlje se mu ...prikaži več je v zadnjem letu zmanjšalo za tretjino. Super, morilskemu Putlerju gre vse po planu, uspešno uničuje Rusijo.

    • Ender3 16:35 30.maj 2023.

      jernej👎 ob vsej prozahodni propagandi, ti statistika smrti ni služi ravno prav. Analiza strokovnjakov in poznavalcev je, da na enega umrlega ruskega vojaka pride 8 in več ukrajinskih žrtev. In po tem, kar trenutno rekrutirajo in mobilizirajo ukrajinci jim že ...prikaži veče hudo primanjkuje žive sile. Kaj storiti ? Misliš, da bo NATO in zahod tudi svoje vojake pošiljal na rusko tnalo. Našli se bodo plačanci, kot so bili doslej in to je vse.

    • Jernej65 18:32 30.maj 2023.

      Ender3, daj mi povezavo do teh strokovnjakov in ne bluzi, ker nisem padel včeraj z drevesa. In ta strokovnjak naj ne bo Rus ali rusofil. Neodvisni strokovnjaki vedo povedati, da je na strani tistega, ki napada vedno več žrtev. Sam ...prikaži več Prigožin je priznal, da je bilo ogromno žrtev na njihovi strani, še v hrbet so jih ogromno postrelili. Še enkrat, ne bluzi.

    • Ender3 19:01 30.maj 2023.

      jernej65 z veseljem je s teboj deliti argumente..Na YT napiši samo MacGregor in Ritter..To sta strokovnjaka po tvojih zahtevah večkrat na dan..Za boljše razumevanje pa uporabi google translate. https://youtu.be/w7gJhSPqOOc

    • Jernej65 23:06 30.maj 2023.

      Ender3, tvoj MacGregor je eden od tisočev "strokovnjakov", ki vedo iz svojih pisarn o tej vojni vse. Mene najbolj prepričajo poročila iz terena iz različnih virov. Prigožin je zadnje čase v jezi marsikaj povedal, ruskim blogerjem marsikaj uide. Ruska trobila ...prikaži več so že filter, skozi ta filter marsikatera Prigožinova izjava ni prišla. Insajder recimo povzema novice iz ruskih medijev kjer so vsi filtri vklopljeni in še marsikaj prirejeno. No in pride ven, da na 8 ukrajincev umre 1 rus.

    • Jernej65 23:09 30.maj 2023.

      Enderčič pa vse to verjame, ker pač to hoče verjeti, saj mu njegova vera do morilskega Putlerja kaj drugega ne dopušča. Če Putler reče, da je iz vode naredil vino pač vernik Enderčič verjame in je zanj to sveta resnica. ...prikaži več Jaz za razliko od tebe nisem Putlerjev vernik.

    • smoljo 23:47 30.maj 2023.

      Si pa naivna ovca zahodnih propagandnih sralcev ....ko bos direkt iz fronte javljal v živo podatke in posnetke ,se oglasi,dokler pa si zaveden z zahodno propagando ,pa si navadn lolek ....pa zelenega si domov vzemi ,ker se mi zdi da ...prikaži več sta na istem nivoju ...hvalen jezus..na veke amen

    • Jernej65 23:51 30.maj 2023.

      Ender, Prigožin, je nekaj ur po domnevnem napadu brezpilotnih letal na ruskem obrambnem ministrstvu sprožil kletvic polno tirado: "Kot oseba, ki to nekoliko razume, vam lahko povem, da se je bilo pred mnogimi leti potrebno ukvarjati s temi brezpilotnimi letali, ...prikaži več da zdaj za našimi nasprotniki ne bi zaostajali leta in morda celo desetletja." "Zakaj dovolite tem dronom, da udarjajo po Moskvi? Naj vam gorijo hiše," je dodal Prigožin. Ender, novica iz prve roke. Spomni me, ko bo Insajder to objavil.

    • Jernej65 23:53 30.maj 2023.

      smoljo, zopet te pribijam na zid. Spodbij kakšno mojo izjavo, z dokazi in dejstvi seveda. Iz Prigožinovih ust v tvoja ušesa. Nisem vedel, da je Prigožin zahodni propagandist, a ne osmoljenček.

    • smoljo 23:57 30.maj 2023.

      Jernejček ,srečno na fronti...čakam tvoje "Live",javljanje iz bojnih vrst ,boš boljši kot CNN v Iraku ....do takrat pa pssssssstttt

    • Jernej65 00:04 31.maj 2023.

      smoljo, ne rabim, mi Prigužin vse pove iz prve roke, jaz samo najdem in preberem. Ti pa kar cuzaj rusko propagando, da boš lahko zadovoljen in pomirjen. Že Prigožin se je pritožil, da ga ignorirajo in ne poročajo o njegovih ...prikaži več izjavah in uspehih. Ja, pač ima predolg jezik, hudič je, ker ga morilski Putler krvavo potrebuje, dokler še.

    • Jernej65 00:08 31.maj 2023.

      Osmoljenček, priporočam ti, da se ne bodeš z menoj, ker mi enostavno nisi dorasel. Venomer navajaš že samo, vsem splošno znane rusofilske floskule, ne znaš pa napisati nič konkretnega, podprtega z dejstvi in dokazi.

    • smoljo 00:09 31.maj 2023.

      Si pa faca,napises in si stisneš lajk ,haha bravo ...a veš kaj ,dovolj imam jaz tebe,ker si očitno zelo motena oseba,mi je žal za tebe ....srečno

    • Jernej65 00:12 31.maj 2023.

      Jaz pa uživam, ker te nabijem na zid, ker zopet nimaš konkretnega odgovora, no pa še lajkič si bom stisnil.

    • smoljo 00:15 31.maj 2023.

      Le glej da te kdo nev nabiv tja kamor ti sonce ne posveti....ob tvojih nebulozah se sam smejim ...

    • Jernej65 00:21 31.maj 2023.

      osmoljenček, a se še nisi poslovil. Če hočeš izvedeti aktualne dogodke zadnjega tedna ti priporočam tole branje. Je zelo nepristransko, no najbrž zate ne bo, ker ne ustreza popolnoma rusofilskim blodnjam. https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/zracni-rat-bjesni-nad-ukrajinom-ali-i-moskvom-rusi-dozivjeli-brutalan-protuudar-u-mariupolju-15341206

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.