Svet
5304 ogledov

Kitajci jezni na ZDA, Zelenski o tretji svetovni vojni, Putin pred mikrofoni

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Hribar65
    Hribar65 10:12 21.februar 2023.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

  • Avatar Mark035
    Mark035 10:16 21.februar 2023.

    ZDA prodaja orožje Tajvanu in potem zahtevajo od Kitajske, naj ne prodaja orožja Rusiji ... Amiji so na poti k propadu in Kitajska je, že v tem trenutku, večja velesila od teh zarukancev.

  • Avatar Syn
    Syn 10:19 21.februar 2023.

    Upam, da bo Putin še enkrat omenil Kitajsko in Rusijo kot zvezo, da bodo narkomanu Zelenskemu in njegovemu senilnemu prijatelju Bidnu lepo ritnice zaigrale smrdečo simfonijo. 🤣💩 Tik,tak,..tik,..tak.. Še malo.

    • Matjaž Kotnik 10:48 21.februar 2023.

      Narko si kvečjem ti, cepec.

    • Avatar Syn
      Syn 10:51 21.februar 2023.

      Daj si raje glavo ven iz riti in si ne delaj sramote če nisi na tekočem z dejstvi.

    • Cccc 12:17 21.februar 2023.

      Edini narkoman si ti rusky syn, bot debilni

    • Jernej65 12:36 21.februar 2023.

      Nekomu zarustana ruska ura že dolgo tik taka. Kmalu bo crknila.

    • Avatar Syn
      Syn 13:34 21.februar 2023.

      Cccc in Jernej65, ajde lepo si oba najprej mleko okoli ust obrišita, potem pa pametujta, reveža neizobražena. Ne morem verjet kaki debili se še najdejo tu. 🤦🏻‍♂️

    • Jernej65 13:41 21.februar 2023.

      Syn, dokler bo večina slovencev in praktično vsa vlada mislila enako kot jaz, si lahko samo ti neizobražen rusofilski debil.

    • janči 15:45 21.februar 2023.

      Hahaha, mokre sanje Jernejčka, hahahahah...

    • Jernej65 16:25 21.februar 2023.

      To niso sanje, to so dejstva, ki jih še tako zblojen rusofil, kot si ti, ne more spodbijati.

    • janči 16:36 21.februar 2023.

      Gotof si Jernejček, skupaj s tvojim palčkom Zelenskim. Prej boš to pogruntal, lažje ti bo preboleti, hahahah...

    • Cccc 16:41 21.februar 2023.

      Syn pa taki hepani se bodo samo poskrili ko bo konec vsega tega sranja.

    • Jernej65 16:47 21.februar 2023.

      janči, Zelenski bo heroj pa kakor koli se vse skupaj konča. Putler b v zgodovino zapisan kot eden največjih morilcev, pa če mu ti postaviš zlat spomenik pred svojo bajto. Sploh ni pomembno, kaj mislim jaz.

    • janči 17:04 21.februar 2023.

      Hmmm, zdaj si mi pa dal idejo Jernejček.

    • Kmodri 20:28 21.februar 2023.

      Katere substance jemlješ, da imaš tako veleumne izjave!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 10:57 21.februar 2023.

    Putin je bil tik pred vpadom v Ukrajino v Pekingu, kjer so podpisali več gospodarskih in vojaških sporazumov..Prav tako sta se voditelja obeh držav strinjala, da je treba obujanje neonacizma na evropskih vzhodnih mejah "zaustaviti za vsako ceno"....Menda ne mislite ...prikaži več naivci, da je šel Putin v vojno proti NATO brez dogovora s Kitajci ?!....Kitajcem je popolnoma jasno, da "prozahodna Rusija" pomeni smrt za Kitajce, zato tega seveda ne bodo dovolili..

    • Jernej65 11:45 21.februar 2023.

      Kitajci veselo trgujejo z Rusijo po diskontnih cenah, Putko pa pleše kot oni žvižgajo, samo da še kaj proda. Posel je posel, pa makar je zguba. Sanja Putko severni tok.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 12:02 21.februar 2023.

      Očitno Severnega toka res ne rabi, glede na to, da IMF rusom napoveduje večjo gospodarsko rast kot večini držav EU..Indija bo odkupila vse ruske viške po cenah, ki so že višje kot pred Ukrajinsko vojno..Pač pa tudi kreteni tvoje vrste ...prikaži več občutijo posledice bedastih EU sankcij "proti Rusiji", z vsakim obiskom trgovine...kreten zarukani..

    • Jernej65 12:09 21.februar 2023.

      A ti je zopet dvignilo pritisk, še infarkt boš fasal. Nisem jaz kriv, če se tvojemu morilcu Putlerju vse seseda v prah in danes zopet nabija v tri dni svojemu narodu, kako ga je Ukrajina napadla in se on samo ...prikaži več brani. Ja tak narcisoid, da že sam sebi verjame.

    • Kmodri 15:33 21.februar 2023.

      Tako obširen neonacizem je zgolj v Carski Rusiji. Po drugih đržavah so to marginalne skupine. Ker pa zvesto mantraš o neonacizmu, lahko psihološko ugotovimo, da si latententen neonacisti ali pa celo samo razkrit, ki obožuje neonacista Putlerjem in njegov škorenj, ...prikaži več ki tepta demokratične vrednote francoske revolucije!

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 15:53 21.februar 2023.

      https://app.emaze.com/@ALZCTOTW/ukraines-neo-nazis#/14

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 11:53 21.februar 2023.

    Slava Rusiji - smrt Zelenskemu!

    • Jernej65 12:11 21.februar 2023.

      Slava Rusiji, smrt antikristu Putlerju.

    • Kmodri 15:34 21.februar 2023.

      Tako je Slava Rusiji, dol s Carjem Blaznim. Izgnati ga v sibirski gulag!

  • Avatar pantani
    pantani 11:56 21.februar 2023.

    Popolnoma v stilu ZDA, mi lahko prodajamo orožje, vi ne smete,mi lahko izvajamo agresijo na drugo državo,vi ne smete...!!!

  • kapibara 15:24 21.februar 2023.

    - Antonyjem Blinknom. Slednji je opozoril Kitajsko pred posledicami, če bi nudila "materialno pomoč" Rusiji v vojni proti Ukrajini. Pizdovsko pizdaste pizde USA, vi grozite Kitajcem, a EU pa šuntate za oboroževanje in vojaško pomoč ukrijem. Tudi Latinska Amerikaje ne ...prikaži več vaše vojaško fehtanje odgovorila s prstom v rit

  • janči 15:51 21.februar 2023.

    Hahaha, Ukrajina je imela s Kitajsko intenziven ekonomski odnos pravi zelenc. Ja v čem pa, a v korupciji, ali v plesu ob drogu?

    • Kmodri 20:30 21.februar 2023.

      Kitajci so dejansko najeli ukrajinsko zemljo za kmetijstvo.

  • QSprm 09:07 22.februar 2023.

    Kavboji dobavljajo orozje vojaski hunti v kijevu, nad kitajci bi se pa zgrazali. Kavboji v kompaniji z norvezani napadejo energetsko infrastrukturo zaveznice, kar je sicer "act of war" in hkrati pricakujejo od nemcije da jim je hvalezna ker so jo ...prikaži več odresili prekletstva poceni energije. Po dveh letih paranoje korone teroristov smo zdej v krempljih izrojenih vojnih hujskacev.

  • Jernej65 10:27 21.februar 2023.

    Kitajski ni v interesu pošiljati orožja Rusiji. To stanje jim zelo odgovarja. Palček Putler pleše kot Kitajci igrajo. Spomin na ruski holokavst po Kitajski je še zelo živ.

  • Jernej65 10:08 21.februar 2023.

    Kitajci jezni na ZDA, ZDA jezne na Kitajce in Ruse, Rusi jezni na ZDA. Na zahodu in vzhodu nič novega, petelini se še naprej šopirijo, poblazneli Putler pa veselo pobija.

    • mph2 11:26 21.februar 2023.

      Čestitke, pripada ti prvo mesto med natofili na nivoju cele države.

    • Jernej65 11:37 21.februar 2023.

      A sem omenil kje nato. Napisal sem gola dejstva, ki držijo kot pribito pa če mi rusofilski klovni prilepite še milijon minusov.

    • Avatar pantani
      pantani 06:46 22.februar 2023.

      Gola dejstva, ki so samo v tvoji glavi!!!

    • Jernej65 06:54 22.februar 2023.

      In pametnjakovič, kaj od tega kar sem napisal lahko izpodbijaš. Če nimaš argumentov, bolje da si tiho. Do zadnje črke vse drži, pa če se še milijon pantanijev preobrazi iz rambota v klovna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.