Slovenija
31389 ogledov

Kje posojilo dobijo vsi, ki jih zavrnejo na banki

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 11:57 16.december 2019.

    Najbolj važno, da 89% še ne šteje kot oderuštvo ... uaaaaa ....

    • kapibara1 13:22 16.december 2019.

      Če zakon tako pravi, potem, tako je.. Zakon tudi pravi, s kakšno količino denarja na mesec MORAŠ(lahko) preživet

    • fiston 17:48 16.december 2019.

      Zakon pravi, da so oderuške obresti, če so za več kot 50% višje od zamudnih obresti. Zamudne obresti so trenutno 8%, se pravi vse kar je več od 12% obrestna mera so oderuške obresti. Tako da je bolj vprašanje, kje ...prikaži več je luknja v zakonu. Sigurno pri onih stroških, ker z njimi so tudi že banke oderuške. Ne vem ali je problem v zakonu ali v sodiščih. V končni fazi je že to butasto, da ti računajo neke stroške za kredit, ki jih v bistvu plačaš že z obrestmi.

    • kapibara 09:22 17.december 2019.

      Torej ni problem v % , ampak v luknji, ki te % dopušča...

    • fiston 16:32 17.december 2019.

      Ali pa v neizvajanju zakonov, nimam pojma. Recimo banki gledajo skozi prste pri stroških, ostalih pa zgleda niti ne nadzirajo, pri taki tabeli, kjer so že same obresti višje, bi kaka inšpekcija morala reagirati, vprašanje pa če je jasno katera ...prikaži več je za to pristojna. No potem je tukaj tudi vprašanje, kako lahko nekdo toži sploh, ko mu od plače trgajo, bi moral še kak krepak kredit vzeti za sodišče in odvetnika..., lahku mu pa tudi fizično grozijo.

  • supreme 09:06 16.december 2019.

    In ta firma na ktero ste opozarjali ' mediafin" ....tukaj na vasih straneh oglasuje.....prav pateticno ....se vam ne zdi.

    • janez.zalaznik 09:37 16.december 2019.

      Več oglasnih pozicij na strani omogočajo oglaševanje prek mrež, na primer Googla. To pomeni, da oglaševalec denar in pogoje oglaševanja nastavi na Googlu, prikažejo pa se na naši strani, za kar nam plača Google, ne pa naročnik oglasa. Prevarantske oglase ...prikaži več poskušamo čim bolj ažurno blokirati.

    • supreme 09:43 16.december 2019.

      Kar se mene tice so vsi ti nasteti ponudniki teh kreditov prevaranti kateri samo izkoriscajo stisko naroda.......

    • janez.zalaznik 10:13 16.december 2019.

      Kot lahko vidite, nekateri niso bistveno dražji kot banke. Okoliščine, ki nekoga pripeljejo v situacijo, da si mora za pol leta izposoditi tisoč evrov, so pa najbrž zelo različne.

    • miho 10:26 16.december 2019.

      G. Zalaznik, že več kot leto dni se pojavljajo oglasi o naučitvi tujih jezikov v nekaj dneh. Zakaj takšnih oglasov ne blokirate? Se vam zdijo takšni oglasi smiselni?

    • janez.zalaznik 10:29 16.december 2019.

      Meni se ne zdijo smiselni, težko verjamem, da kdo verjame, da se lahko nauči jezika v nekaj dneh. Videl sem tudi že oglase za svečo, ki jo prižgete in reši vse vaše probleme. Ljudi pač težko rešiš pred njimi samimi, ...prikaži več se pa trudimo blokirati take oglaševalce, a potem oglas vnese druga oseba in smo spet na začetku.

    • kapibara1 10:42 16.december 2019.

      @ supreme - Potlej pa začni šparat, predno boš potreboval denar: Šparaj, ko imaš - Troši , ko nimaš.. pa boš vedno imel dovolj denarja.. (govorim iz prve roke, pa še hčeri sem to dopovedal)

    • fiston 17:54 16.december 2019.

      @kapibara Se čisto strinjam. Ni čudno, če si potem revež, če kupuješ 40% dražje. Saj je že znano, koliko jih je stalno v minusu na karticah, pa še prekoračijo, ker nimajo denarja, ampak za one obresti plačevati, pa ni problem, ...prikaži več za to pa je vedno denar.

  • miho 10:12 16.december 2019.

    Ali so obrestne mere, ki so za več kot 3x višje od obrestnih mer NLB in drugih uradnih bank sploh dovoljene? In EOM višja od 40 %??? Kaj vam je? To so oderuhi, ne posojilodajalci. Ob takšnih obrestnih merah že ...prikaži več raje sam varčujem in potem iz prihrankov kupim, čeprav pozneje kot ob najemu kredita.

    • kapibara1 10:40 16.december 2019.

      Če so dovoljene, so dovoljene ! - Kdo te pa sili tam kredit jemat ? - Kot si rekel, šparaj pa boš našparal..

    • miho 13:05 16.december 2019.

      Če moram plačati 1400 eur naslednje leto za 1000 eur izposojenih letos, pomeni, da prišparam samo pri obrestih 400 eur na leto... Torej v 2 letih in pol se mi izplača, da si dajem na stran denar za kakšne večje izdatke...

    • optimist11 13:36 16.december 2019.

      Če boš šparal na banki, dobiš še obresti. Si pozabil?

    • miho 18:30 19.december 2019.

      Optimist, obresti na banki na varčevanje so zanemarljive. So le malce nad 0 %.

  • Naklonsky 14:56 16.december 2019.

    Ta je pa dobra: "Zgodi se, da ljudje sploh ne vedo, pri kom so si izposodili, ko jim ta trga od plače." Da, res je, če je posojilojemalec toliko neumen, da ne ve kje in sploh pa pod kakšnimi pogoji ...prikaži veči je najel posojilo, mora nekdo poskrbeti zanj. Na žalost, komercialna banka ga ne bo, torej je ukrep centralne banke popolnoma upravičen. Ne razumem, zakaj toliko polemike o posojilih, saj gre dejansko le za zaščito posojilojemalcev.

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 15:10 16.december 2019.

      A ti to resno misliš, ko praviš, da gre v resnici za zaščito posojilojemalcev?

    • kapibara1 21:30 16.december 2019.

      A ja, posojilodajalcev pa ni potrebno zaščititi( se ne smejo samo.. )

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 09:34 17.december 2019.

    [ Kje posojilo dobijo vsi, ki jih zavrnejo na banki? ] Prelahko vprašanje. Kje neki, v vukojebini, raju za oderuhe in vse vrste kriminala. Sploh se pa ne čudim več norostim, ko pa kreteni v parlamentu sprejemajo tudi take idiotske ...prikaži več predloge, kot je dodatek za dojenje.

  • optimist11 21:20 16.december 2019.

    https://insajder.com/svet/gadafijeva-srhljiva-prerokba-se-je-uresnicila-opozoril-jih-je-preden-so-ga-ubili-zal-ga-niso Kako so živeli Libijci pod diktatorjem!!! Predvsem za člane SDS

  • sam50 09:18 17.december 2019.

    So pa ekspresno vzkalile prve klice odiranja siromakov...

  • janis2 16:04 25.januar 2022.

    Rada bi se zahvalila podjetju LAPO MICRO FINANCE, ki mi je dalo posojilo za zdravljenje mojega bolnega otroka. Tako sem vesel, da sem danes srečal LAPO, kontaktirajte jih po e-pošti, če potrebujete nujno posojilo: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • janis2 13:01 25.januar 2022.

    Rada bi se zahvalila podjetju LAPO MICRO FINANCE, ki mi je dalo posojilo za zdravljenje mojega bolnega otroka. Tako sem vesel, da sem danes srečal LAPO, kontaktirajte jih po e-pošti, če potrebujete nujno posojilo: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • Avatar Lannilena
    Lannilena 00:05 17.december 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • URIAH HEEP 11:25 16.december 2019.

    Centralna banka ima itak narediti iz revežev še večje reveže, zato tak zakon, ko za FIAT valuto , ki ni DENAR v smislu kot mislite da je zaračunavajo obresti, sedaj pa bodo posel preselili v roke privat oderuhov, ki imajo ...prikaži več po 5% oz 6% mesečne obresti, medtem ko so te pri babilonskah bankah letne.

  • Avatar Lannilena
    Lannilena 00:05 17.december 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Avatar cikove
    cikove 15:51 16.december 2019.

    Želite najti dekle za eno noč? Dobrodošli - www.GetMeets.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.