Slovenija
70 ogledov

Kje prevladuje katera trenirka

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:33 13.december 2011.

    Ma Đemo bolan jes ti to ti na slici. Viđe njega kako se probio u inostranstvu, čak u novine došo!

  • d 13:35 13.december 2011.

    Bodi raje razočaran nad svojim gospodarjem JJ.

  • Žurnalček 13:57 13.december 2011.

    Bravo in še kako!!

  • doggebie.lord 14:11 13.december 2011.

    Se strinjam s teboj, mislim da je v Sloveniji dovolj drugih resnih problemov, kot pa neko neumno pisanje neke stranke in potem podpihovanje take neumnosti iz strani medija. Če nimajo kaj bolj pomembnega za napisat potem imajo še to preveč ...prikaži več novinarjev kar jim je ostalo.

  • Realist 15:03 13.december 2011.

    Tudi jaz sem Slovenec in grem na Parni valjak. Slovenska golica je pa marsikje odmevala po svetu..

  • ak 15:25 13.december 2011.

    to pa sploh ni res. Bežigrad je zvesti privrženec Adidasa in Kappe! Pa, kakšna Yassa prosm no... to kupujejo tisti, ki so kupili trenirko en dan pred včerajšnjim ali predvčerajšnjim (enkrat pač) mitingom.

  • Stolp 15:54 13.december 2011.

    Ni bil point v naslovih člankov ampak nasploh pristranskem načinu poročanja glede na 24 ur.

  • the-one 16:28 13.december 2011.

    V Mariboru prisegamo na Fred Perry! :)

  • Marko Kukovič 17:44 13.december 2011.

    jst sm s celja in nisem za reebok... mam raje adidas;)

  • Žurnalček 13:29 13.december 2011.

    Vsak kandidat ima bazo volilcev , ki jo lahko razčlenimo , za kaj je od posameznika dobil njegov glas. Zaradi simpatičnosti, zaradi poštenosti, zato ker je smučar in smučar sem tudi jaz, zato ker je moja klapa vsa za njega ...prikaži več , zato ker je visoko izobražen, zato ker je tak frajer kot sem jaz , zato ker je najpametnejši politik, zato ker je z deli dokazal sposobnost, zato ker je iz moje vasi in tu smo vsi naši itd itd. Vsako natančnejše poseganje in določevanje kateri razlog je bil prevladujoč, je zgolj natolcevanje in žaljenje , to isto za kar je JJ sedaj dobil odškodnino od Fincev na sodišču. Zgleda pa , da bo tem znesku moral še precej dodati , ko ga stožijo trenirkarji.

  • Stolp 15:54 13.december 2011.

    @d a so ti spet tablete popustile?

  • privat 09:07 17.december 2011.

    gec ti maš še gate trenerkice...ha ha

  • Žurnalček 13:41 13.december 2011.

    Najboljšo z najboljšo raporeditvijo žepov do sedaj sem imel bundo after ski ali pa za zelo neugodne razmere na smučišču znamke YASSA. Sem pa iz Centra. Ali jo naj sedaj vržem stran, ker moram nositi Črtomirja.

  • Koka 14:23 13.december 2011.

    Ma kaj nabijate non -stop o trenirkarjih, raje se spomnite, da je novoizvoljeni mandatar slavil svojo zmago ob Balkanskih ritmih- Daniela, kar je žaljivo za vse zavedne Slovence - podcenjevalno in žalostno !!! Sredi Beograda nikoli ne bo odmevala slovenska ...prikaži veča "popevka", tako kot sredi Londona nikoli ne bo francoskega šansona !!!

  • Stolp 13:07 13.december 2011.

    Moram reči, da sem razočaran nad tem kako Žurnal pristransko in cinično pokriva afero 'trenirkarji'.24 ur, ki sicer velja za bolj rumen portal in tudi morda nekoliko bolj v levo usmerjen je o tem pisal veliko bolj profesionalno.

  • Žurnalček 03:14 14.december 2011.

    Tele minusi ob strani so dokaz, kako se biki ulovijo na rdečo fano.Onaj drugi , njegov jaran, je iz Šeher Sarajeva.

  • Žurnalček 03:24 14.december 2011.

    Yugoslovenski ASortiman Sportskih Artikala-YASSA , je bila svoje cajte v bok Topru, po Olimpiadi 84, ga je pa šišala ne po kvaliteti, ampak po designu.

  • Žurnalček 03:27 14.december 2011.

    Da ti sam vidiš kako Srbi norijo na naše ta orginalne polke . Samo nimajo priložnosti, ko jo pa kateri ansambel zaigra, pa na kolo pozabjo!

  • d 13:42 13.december 2011.

    Zakaj se nebi norčevali iz politikov, saj se oni tudi iz nas !

  • Žurnalček 14:05 13.december 2011.

    STOLP@ Zdaj si ga pa dobro pihnil. Vsi časopisi, ki imajo možnost direktnega komentiranja napisanih člankov, dajejo provokativne naslove svojim člankom , ravno zaradi večjega prepucavanja v komentarjih in s tem večanja kroga svojih uporabnikov in s tem gledanja njihovih ...prikaži več reklam ob strani. Ne razumeš kakšni vse so prijemi marketinga za pridobivanje potrošnikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.