Slovenija
25 ogledov

Kje so Jankovićevi dobili denar?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gornik 22:35 19.julij 2013.

    Ma pelu je dva žakla praška v Nemčijo.Ka ne zastopte trgovina.

  • joc2013 08:24 20.julij 2013.

    Verjetno so Jankovići v Kuvajt kaj nafte izvozili in zaslužili na hitro. Arabci so dobri plačniki.

  • URIAH HEEP 09:07 20.julij 2013.

    Kdo je Jurčku priskrbel gotovino? Tole niso več heci. 2.2 mio. Toško, Tyson, Mile in Zlatko. Vsi štirje so najemniki lokalov v lasti MOL.Družinska posla bi se tole reklo.Mafija je plačala donu Zokiju pretekle in prihodnje usluge.

  • ac-dc 10:37 20.julij 2013.

    Če bi kdorkoli od nas, ki pišemo te komentarje obračal take denarje, bi moral raznim komisijam pojasniti izvor premoženja. Pri teh naših "malih bogovih" pa lahko le ugibamo.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:56 20.julij 2013.

    Kje kje kje je dobil ata Zoki denar?Gdo je omogočil nakup Merkatorja?Bratuškova, ker dela to kaj Zoki reče ne.Agrokor je delno plačal uslugo.Če bi vlada rekla NE za prodajo Merkatorja tudi dinarčkov nebi bilo.KPK bo pa verjetno vzel varijanto treh ...prikaži večh opic...ne vidim,ne slišim in ne govorim rad pa dobim kaj za pod zob.

  • Oxxo 10:17 20.julij 2013.

    Kdo pa je Jure Jankovič?Politik? Gospodarstvenik vezan na podjetja v državni lasti?Zame je navaden državljan. Kdo je njegov foter pa ni pomembno... Zato mene osebno Jure ne zanima... Pod drobnogledom bi moral biti oče, v javni funkciji ...prikaži več župana glavnega mest!!!!Njegova dejanja bi morali nadzirati in sankcionirati.Zato ne razumem, zakaj mediji tako grobo vrtajo v enega od državljanov... ki ima za očeta župana... Je pa veliko zavisti v naši deželi - namesto da bi spodbujali tiste, ki jih gre dobro - delamo po sistemu "če nimam jaz - tudi sosed ne bo imel". Bolano! Zato smo tam kjer smo = beri v riti... govnu...

  • Oxxo 10:18 20.julij 2013.

    Dobro si tole napisa: D R U Ž I N S K A posla... torej? Kaj se ti sekraiš za družinska posla družine, ki ni tvoja?Župana naj raje stresejo iz hlač.

  • Veteran 14:43 20.julij 2013.

    O Klemenčiču in njegovi komisiji ni več glasu, kaj to pomeni. Varjetno "bonsai" ni še dal zelene luči za pregon družine Jankovič. Prav bi bilo, da se tudi Jankoviča izbriše iz scene kot so Janšo in Slovenja se bo še ...prikaži več za milimeter premaknila v demokratične vode pa čepra menim, da z obstoječo kadrovsko zasedbo sodstva, ki ravna po navodili ne bo premika, če se tudi slednje ne umakne definitivno iz sistema.

  • Oxxo 16:22 20.julij 2013.

    Kaj pa ima Klemenčič z Juretom Jankovičem? Ravno toliko kot s teboj = NIČ!Saj ni funkcionar...Foter naj bo pod drobnogledom... Jure pa pod drobnogledom ostalih institucij - a nič manj in nič več kot ti in jaz...

  • ac-dc 18:59 20.julij 2013.

    Seveda ima. Če ne Klemenčič, pa nekdo, ki se ukvarja s preprečevanjem pranja denarja.

  • privat 15:40 13.avgust 2013.

    kaj se tako lahko nasanka državno komisijo,policijo,tožilstvo?? kje bi jaz spoznal koga ,ki mi bi šenkal miljone za poplačilo in da nebi rabil nikoli tega denarja vrniti!! kaj država ne pobira kakih procentov od transakcij?? Vsaj za socialo romov...da nas ne boli toliko...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.