Slovenija
790 ogledov

Klasični fiksni priključek ima še več kot 200 tisoč uporabnikov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 13:54 19.maj 2016.

    Pokojni materei sem vse to dopovedoval.. ampak , je rekla: Pusti to je za mene- moje.. Pa je vsaj s- v tem uživala...

  • Žurnalček 14:20 19.maj 2016.

    Ali se šteje za fiksni tudi priključek , ki si ga s Telekoma prenesel na trojčka Telemaha ali samo priključki na Telekomu.?

  • kajakovorska 22:32 19.maj 2016.

    Je mama prekinila naročniško razmerje za telefon pri Telekomu in ji bodo zaradi tega ( ne šteje se koliko je stal priključek in koliko je bilo ponekod vloženo tudi fizičnega dela v/za pridobitev tel.priključka...) vzeli še poslovilnih 12 €.Zakaj že?

  • ginko 22:37 19.maj 2016.

    A imate še kakšen razlog, da še vedno plačujete tudi vsiljeno naročnino za RTV ?

  • erikkk 15:30 21.maj 2016.

    Jst sem odklopu telefon saj imam telefon preko telemachchovega trojčeka ...pride me le 060 centov na mesec ... kličem pa ponavad po 30 X na meseczakaj bi butelj plačeval tiste 17 evrov naročnine ... priporočam ostalim ...prikaži večm ki malo kličete da se losate telekoma

  • leonardo 07:10 20.maj 2016.

    Jaz sem zaradi tega odklopil telefon.Za dvakratni klic v Ljubljano in trikratni klic za naročilo jajc sem plačal vsak mesec 20 do 21 evrov. Ja to je bilo pa preveč. Če ne štejem stalnega nadlegovanja reklamarjev po telefonu.Dal sem prepoved ...prikaži večd klicev za klice v te namene, pa so se znašli in začeli klicati iz mobilnih telefonov. Veste kakšen mir je pri hiši in še 20 evrov prihranim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.