Slovenija
39 ogledov

Klemenčič trikrat proti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 17:08 01.oktober 2011.

    ti jih imaš očitno že iz otroštva da take bedarije pišeš.

  • Genius 09:41 01.oktober 2011.

    Res ne razumem ... nič kolikokrat je ga. Kresalova utemeljila, zakaj so za NPU najeli prostore g. Pogačarja, ampak eni si ne dajo dopovedat. Jasno je, da je glavni motiv deskreditacija sposobne in uspešne političarke, ki je nekaterim trn v ...prikaži več peti. Verjamem, da bo LDS s predsednico K.K. še naprej najboljša stranka, zato tudi dobi moj glas na naslednjih volitvah. He he, pa mi naj verjame, kdor mi more ;)

  • Koka 10:01 01.oktober 2011.

    Ej,Genius ! Res si prava seljačina,oz. osel,ki gre 1000 x na tanek led :))

  • principiumnovum 10:01 01.oktober 2011.

    Uredništvo! Zakaj objavljate tako vulgarne slike ene smrdljive fleke eldeesarskega dreka? A vi veste, da te članke berejo tudi otroci, ki imajo potem zaradit tako strašljivih prizorov še leta in leta travme zaradi takšnih slik?

  • Genius 10:04 01.oktober 2011.

    A mi lahko bolj natančno razložiš, zakaj imaš takšno mnenje o meni? ;)

  • Genius 11:41 01.oktober 2011.

    Dobro si je hotel postlati LDS na račun umskega invalida Borata. S parimi procenti, ki so se prebili v parlament, so dobili notranje in pravosodno ministrstvo. Bravo, vse pohvale vredno, samo kaj, ko jim ne gre več po planu. Ni ...prikaži več čudno, da se bojijo zamenjave vlade, samo mislimo si lahko, kakšne svinjarije se še dogajajo v teh krogih ... garažna afera je samo nakazala, kako demoralizirani so ti ljudje, ampak računi pridejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.