Slovenija
20530 ogledov

Klicala sestro, sistem jo je povezal z neznanim moškim

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 12:39 04.avgust 2018.

    Narocil sem malo natakar pa prinesel veliko toceno..... Tudi to bi lahko bila zgodba za naslovnico..... ubogo zensce zaradi enega klica joce v medijih.......konec je z tem narodom...same zgube

  • Skipi 09:43 04.avgust 2018.

    To se zgodi če imaš v telefonu shranjeno številko domačega brez klicne številke za slovenijo. Lahko dobiš kakega domačina se je tudi že meni zgodilo.

    • janez.zalaznik 21:41 04.avgust 2018.

      Številka je bila shranjena s klicno številko Slovenije, kot lahko preberete v članku, je šlo za težave v sistemu za posredovanje klicev.

    • NKOL 08:59 05.avgust 2018.

      Isto sem hotel napisat kot skipi. Sicer pa je žalostno, da je tole tema za članek :(

  • Matilda_Matra 08:52 04.avgust 2018.

    Google Posli ..... Želite, da bi z denarjem doma opravljali osnovno delo z računalnikom ali prenosnikom za 2 do 3 ure na dan, plačali 200 € do 300 € na uro in prejeli plačo na teden ter izbrali svoje delovni ...prikaži več čas ... ...... ➤➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • leonardo 13:54 04.avgust 2018.

    Dobro jutro ŽURNAL! Kaj stevsi zadremali, da nimate nič novic. Samo stare vice klatite!

  • jakec1575 15:06 04.avgust 2018.

    Taksne preumseritve se dogajajo, ce nekdo resno posega v infrastrukturo in zajema promet. Od tavelikih prisluskovalcev naprej, ki radi zajemajo ves promet, klice in smse. Ocitno je na hrvaskem trenutno dovolj evropskih politikov na morju, da je to potrebno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.