Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
40759 ogledov

V povprečni hiši bo treba plačati 170 evrov več na mesec

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 08:10 20.oktober 2022.

    Najbolj bodo nastradali betonarji.

  • becar 19:34 20.oktober 2022.

    Treba bo poterat vse bruseljske kriminalce in njihove podložne pudlje po državah članicah

  • h4ck3r 13:34 20.oktober 2022.

    oneh...škoda komentarjev...ko jim zmanjka pravih argumentov, se pač obesijo na do njih (drugače mislečih) sovražno vedenje, naše slepo sledenje, različne živalske oblike, ki jih prevzemamo in nespoštljivost do "pravilno" mislečih. Čeprav jaz osebno in v živo še nobenega nisem zmerjal, ...prikaži več pa sem bil sam nekajkrat deležen tega. Toliko o sovraštvu do tistih, ki niso njihovi...

  • Pierre 19:28 20.oktober 2022.

    Ma dejte nehat ''ozaveščat'' ljudi o teh podražitvah. Znamo brat položnice in številke v evrih potem pač plačamo, ali pa ugasnemo peč.

  • h4ck3r 08:48 20.oktober 2022.

    Čakamo na kakšen pameten komentar g.Kumra...mogoče pa bo spet izumil kakšen novi pogled na te cene in nas poskušal prepričati, da so s to regulacijo dosegli spet določen % prihranka...in bomo spet plesali.

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 11:12 20.oktober 2022.

      tebe očitno greje sovraštvo do soljudi, ki imajo drugačne poglede na svet

    • h4ck3r 12:10 20.oktober 2022.

      batom...ne greje me pa sovraštvo do ljudi, ki se prikazujejo za sposobne in v resnici to niso, ter tako odžirajo delo in postavljajo v slabo luč, tiste strokovnjake, ki pa dejansko vedo o čem govorijo. Sam sem iz tehnične stroke ...prikaži več in me navajanje neresničnih številk zelo zmoti. Priznam pa, da je vsak zmotljiv, ampak tisti tapravi strokovnjaki so vsaj sposobni priznati napako in biti tudi samokritični.

    • alen04 13:34 20.oktober 2022.

      h4, podpis!!!

  • oneh 10:28 20.oktober 2022.

    Če malo pogledamo pod perje energetskega velegenija je itak vseeno, koliko stane ogrevanje. Levaki imajo svobodo in plešejo, torej ne bodo rabili ogrevanja. Ostali smo pa (po včerajšnji izjavi perjastega energetskega velegenija) itak mračne sile. Mračne sile pa je treba ...prikaži več iztrebiti, torej ne potrebujejo ogrevanja. Problem velegenijsko rešen v svobodi in levaki plešejo.

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 11:13 20.oktober 2022.

      Preberi si tole še enkrat... Vse si sam skonstruiral v svoji betici. Tebe očitno greje sovraštvo do soljudi, ki imajo drugačne poglede na svet.

    • oneh 12:42 20.oktober 2022.

      Da je svoboda in ljudje plešejo, ter da so med nami mračne sile so izjave Goloba. Da je Golob energetski geni, so izjave novinarjev- kaj je torej zraslo v moji glavi. Da pa sovražim ljudi z drugačnimi pogledi pa lahko ...prikaži več izjavi le nekdo, kateri to zares počne. Ostali živimo in pustimo živeti. Če vladajo levi smo v demokraciji, če ne vladajo pa smo v diktaturi- je to spoštovanja drugih in njihovih pogledov? Sedaj je svoboda in levaki plešejo.

    • Avatar pantani
      pantani 13:29 20.oktober 2022.

      Oneh ima prepih v glavi!!!

    • oneh 18:00 20.oktober 2022.

      Za prepih moraš imeti vsaj nekaj v glavi. Za vakuum pa tega ni treba. Pa saj vem, da ne boš razumel, ker je svoboda in levaki plešete.

    • Avatar pantani
      pantani 19:42 20.oktober 2022.

      Levak te je naredu!!!Si bolj lev od levih!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.