Avto
120 ogledov

Kmalu kaznovanje prehitrih pod Trojanami

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Swap 15:49 30.september 2015.

    Mislim da ni problem v avtomobilih ampak o ljudjeh polovica ljudi ki jih vozi po cesti po mojem mnenju nebi smela ker niso sposobni in takemu daj da se vozi na kriticnih odsekih prehitro je katastrofa neizbezna

  • Papaja Popi 13:41 30.september 2015.

    Omejitev ni blesava , ampak je totalno blesava.Namenjena samo pobiranju denarja.

  • BenX 10:22 30.september 2015.

    prekleti idioti! upam, da nekdo to svinjarijo s šrotarco dol potamani!!! prehitri?? kaj pa, če je omejitev blesava?

  • Avatar čavez
    čavez 12:25 30.september 2015.

    Si ne moreš nič pomagat Slovenski idiotizem je še v kameni dobi.

  • zdrej 14:06 30.september 2015.

    Predlagam te za odgovornega, da to popraviš. Nosiš vse posledicem tako pozitivne kot negativne.

  • vzev 14:22 30.september 2015.

    Današnji avti se ustavijo precej hitreje iz 200km/h, kot pa 20 let stari iz 100km/h.

  • markxx 17:47 30.september 2015.

    Najbolje da preizkusiš ustavljanje v sili pri tvojem avtomobilu iz 200 na 0, sevedas če imaš kaj v hlačah. Pa to počni na prazni AC, da še ne boš imel koga na ...

  • Rok Perko 00:24 01.oktober 2015.

    Fake tablice gor pa pods gas skozi tunel bwaha ha ha :D

  • vzev 12:10 01.oktober 2015.

    Dušan Štamulak ti povem svojo izkušnjo v Nemčiji. Na 130km/h sem pripeljal malo pod 170km/h. Sem se že sprijaznil z kaznijo, pa mi policaj reče, da bo to opozorilo, pa da naj malo bolj počasi peljem naprej. Tega v Sloveniji ...prikaži več ne bom doživel nikoli, ker te bodo zajebavali že za 140km/h, ker je to njihovo edino poslanstvo.

  • BenX 14:28 01.oktober 2015.

    ti tudi ne vozis ravno dosti po tujini, ali?? v italiji je omejitev na avtocesti 130 in nima veze kje in kako! skozi vsaki tunel, skozi vsaki ovinek, tudi ko je cesta zozana, povsod! ko bodo mene merli na 130 ...prikaži več in ne na 100 se nebom pritozeval. te se kaj zanima?

  • BenX 14:32 01.oktober 2015.

    v Italiji skozi tunel ni omejitve 100 ampak lepo vsi 130 peljejo brez da bi bili v prekrsku! da mas v Italiji naavtocesti omejitev 100 mora bit res nekaj hudo konkretnega da se to zgodi. pri nsa bi v enakem ...prikaži več primeru 5x prej stala tabla s 60.

  • Snežinko 13:43 30.september 2015.

    Amm--- ti bi v tunelu gonil z dvesto na uro? Ni čudno, da je toliko nesreč...Ni poanta v ustavljanju ampak v tem, da gre za tunel, in to nekaj km dolg...

  • zdrej 14:05 30.september 2015.

    Ti se še nisi ustavljal v sili, kamoli v nekom drugem!!! Ali pa si kljub temu še vedno id10t! Pa sam izberi oz. veš kako in kaj.

  • Dušan Štamulak 09:22 01.oktober 2015.

    Swap,ti ženska res ne boš,seveda boš tudi "starček" če boš imel kaj sreče in do takrat preživel.

  • vzev 11:28 30.september 2015.

    Točno tako. Omejitve so postavljene za avte izpred 30let. Današnji avti pa se iz 200km/h ustavijo prej kot so se tisti iz 100km/h. Prav tako so precej bolj vodljivi in varni, toda omejitve se pa ne spremenijo. Kdo si je ...prikaži več izmislil hitrost 100km/h na avtocesti? Pa s takšno hitrostjo se lahko že skoraj pelješ po regionalni cesti, pa ti tam avti vozijo nasproti.

  • mymind 08:24 01.oktober 2015.

    Saj ko bereš tele komentarje, ti je res takoj jasno zakaj je stanje na naših AC takšno kot je.Očitno nihče od teh ljudi še ni vozil po tujini. Bi jih rad videl kako vozijo 200km/h po recimo Nizozemski ali ...prikaži več pa po Italiji, ki ima praktično vse pokrito s selekcijskim merjenjem. In verjetno je tem "inteligentnežem" brez smisla tudi omejite mimo šol in vrtcev.

  • Dušan Štamulak 09:28 01.oktober 2015.

    Je videti de se nisi veliko vozil po tujini,ker bi potem vedel,da je prekoračitev hitrost v tunelih drstično kaznovana,bog nedaj da te v roke dobijo nemci ali pa Italjani,kajti v tem primeru bo potem tam vozil sigurno 10-20km pod limitom.Želim ...prikaži večm ti dodati še to,ne vozi hitro,je življenje prekratko,ali kot pravi moj sosed Lojze,300konjev in osel za volanom.

  • vzev 14:21 30.september 2015.

    Pa ti veš, da tukaj ne gre samo za tunel? Ampak za pa km dolgo avtocesto. Drugače se je pa 130km/h brez problema za peljati mimo tunela, če je pa koga strah pač naj pelje bolj počasi.

  • Swap 15:51 30.september 2015.

    Mislim da ni problem v cest in avtomobilih problem je v ljudjeh ki vozijo po cestah in nebi smeli od zensk do starckov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.