Slovenija
21 ogledov

Kmalu trošarine na sladkarije?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert 15:16 20.julij 2011.

    Srečujem veliko ljudi,tudi v službi delam z ljudmi pa se mi zdi,da nismo narod debeluhov! To je spet neka pogrutavščina partijcev ta denar ne bo namenjen za to za kar naj bi bil! Zakaj nobeden ne razloži kaj bo v ...prikaži več tej košarici oziroma kaj bo iz nje vzeto?

  • jst 19:14 20.julij 2011.

    Vem še boljšo.žDajmo trošarine na neumne ideje naših ministrov pa če morajo dati za vsako neumnost k jo rečejo al pa naredijo 1 cent bomo imeli veliko cekinčkov-:)

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 06:35 21.julij 2011.

    Meni se pa zdi ta predlog ok,saj bomo tut s tem preprečili,da bi kmalu postali taki,kot une špehnate bombe od 300 kg iz obljubljene dežele Hamburgerland!

  • jst 14:22 21.julij 2011.

    Prosim za odgovor. Kdaj bodo dali trošarino na svež kruh kajti tudi ta ni zdrav. Ja tisti ki tako lepo zadiši ko greste v Ljubljani mimo domače pekarne in zadiši po sveže pečenim kruhom, ne ga uživati ker sveže ...prikaži več pečen(vroč) kruh NI ZDRAV.

  • mia 12:32 01.junij 2012.

    res bi imelo zdravstvo korist od trošarin na sladkarije, a veliko učinkioviteje bi bila subvencija kmetom in kmetijsko predelovalnim obratom za eko, bio pridelavo, trgovcem pa ukiniti davek na tako pridelano hrano. s tem bi se bistveno zmanjšalo številko obolenj. ...prikaži več revni sloj bi si lahko privoščil tudi zdravo hrano in ne le ind. predelano hrano polno pesticidov in editivov.

  • dusan72 18:26 20.julij 2011.

    Trošarine na sladke pijače? Že tako ali tako je v lokalu steklenička cocacole toliko kot pol litra piva pa se čudimo zakaj folk raje po alkoholu posega in zdaj bi pa še trošarine dvignili? Fino, sami veleumi v vladi ki ...prikaži več vsi skupaj nimajo IQ višjega od 50. Bravo.

  • jst 18:32 20.julij 2011.

    Se mi zdi potem bolj smiselno dati trošarino na ustekleničeno vodo za začetek(z okusom in brez). Po sloveniji kakor vem je voda še povsod pitna(ob nezgodah pa nekaj narediti da na prizadetih območjih te trošarine nebi bilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.