Zdravje /zdravje/aktualno
71 ogledov

KME: Brazplačno cepljenje za dve skupini prebivalcev

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 09:11 11.maj 2017.

    Sklepam, da je Alioness idealen kandidat, ki bo zavrnil zdravljenje, če ga ugrizne pes s steklino. Saj se bo sam izmazal :).Težava je, če človek verjame vsemu, kar piše na netu in mu je to edini vir znanja. Za ...prikaži več začetek, ti lahko zaupam, da ta cepiva še zdaleč niso vsa narejena z oslabljenimi virusi.Pa saj prepričanih nima smisla prepričevati.

  • Pepe007 14:28 10.maj 2017.

    Sodoben prebivalec Slovenije je precej bolj pameten od nekega bedaka Pasteurja. On vse ve. On se že ne bo dal cepiti, ker si je vse te bolezni izmislila farmacevtska industrija. No, ni vse tako črno, zadnjič je bila v ...prikaži več Celju kar gužva, ko je bilo cepljenje proti KME.

  • eosss 15:33 10.maj 2017.

    Ah kje, posledic po cepljenju pa ja ni... malo rdečine na mestu vboda... ostalo pa je "naključno", sej so pa ja vse varnostna študije in raziskave javno dostopne širnemu svetu, vse transparentno in brez dvoma... /sarkazem off

  • moder 14:17 10.maj 2017.

    Včasih smo temu rekli fašizem,... danes mu rečemo kapitalizem, za profit farmacije se trguje z človeškim zdravjem. Kar ti lahko pomaga je prepovedano, kar pa ti škodi, pa je zaščiteno, da lahko kuje farmacija dobičke. Zdravniki so zgolj še lakaji za farmacijo...

  • kapibara 15:21 10.maj 2017.

    ... do 50Kaj a potlej smo pa že za kanon futr- odstrel ??

  • eosss 15:30 10.maj 2017.

    Ah ne, po 50 letu je že dovolj bolanih ljudi, že dosti služijo... treba še ostale našpikat in nafilat s farmacevtskimi "zvarki", da bo čim več strank... treba je skrbet za stalen dotok denarja, zdravi ljudje jim ne prinašamo nobenega denarja...

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:03 10.maj 2017.

    Zdej pa še povejte, da porabite približno 10x več za diagnostiko in zdravljenje posledic po cepljenju - kroničnih doživljenjskih bolezni. Aja te posledice ne obstajajo, ker te dohtar že na vratih brcne v rit, preden te sploh pogleda, kakor omeniš ...prikaži več da se ti je nekaj pojavilo par dni po cepljenju. Doživeto, preživeto.... Gnusite se mi farmacija in njeni podrepniki.

  • erikkk 12:25 15.maj 2017.

    nitti brezplačno se ne mislim cepit ... ja vsemogoče načine nepotrebnega celo škodljivega cepljenja vsiljujejo ljudemtaka cepljenja so za ovce

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:16 11.maj 2017.

    (oni so dejansko imeli 4-8 ur teme na cepljenje, pa še to jih je učil marketinški guru). Uničeno zdravje mojih cepljenih otrok, me je prisililo v to, da razkrivam laži farmomafije. Zakaj? Zato ker si ljudje zaslužite resnico, in starši ...prikaži več si zaslužijo imeti zdrave otroke, ne otroke imeti doživljenjsko priklenjene s kroničnimi boleznimi na zdravstvo.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 16:51 10.maj 2017.

    O Pasteurju sploh ne bi... prevarant in šarlatan, da ne govorim o plagiatorstvu. Njegov nečak je vse njegove prevare razkril - v svojem dnevniku so bili čisto drugačni (niznanstveni) poizkusi, kot pa je potem prikazal rezultate. Njemu se je šlo ...prikaži več samo za denar in slavo. Na njegovem izpirjenem delu sloni cepljenje, ki ga poznamo danes. Fora, da s krivcem in potem navidezno rešitvijo (virusi/bakterije - protitelesa) lahko farmacija služi, zato pa niso hoteli poslušat Béchampa, ki je rekel, da je bistvo v podlagi, ne v klicah. Vendar potem bi morali ljudje delati na sebi, dohtarji bi morali učiti ljudi o zdravju, tako pa zdaj sledijo Pasteurju in prodajajo zvarke. Če bi bila Pasterujeva teorija pravilna, potem ne bi ljudje s 2000x vrednostjo priporočenih protiteles zbolevali za tetanusom, ošpicami, mumpsom, oslovskim kašljem, rdečkami.... Bistvo je v kompleksnosti telesa, ker se telo nauči pravilno vpostaviti ravnovesje, protitelesa so samo en drobcen delček v popolni imunosti.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:16 11.maj 2017.

    Itak da se ne bi šla cepit. Obstajajo druge tehnike, kako se pozdravit, če te stekla žival ugrizne. Tako so včasih uspešno zdravili - da ti pa zaupam o takih stvareh, si pa še premlečen. O cepivih pa mi ne ...prikaži več govori, ker točno vem kako jih izdelujejo, iz česa, čemu, kaj vsebujejo. Že 4 leta samo berem raziskave nedovisnih raziskovalcev, primerjalne študije, ugotovitve skeptikov (tistih, ki ne verjamejo vsega kar piše na deklaraciji cepiv in so šli sami preverjat pravo sestavino), epidemološke študije, genetske študije, dnevno poslušam uboge starše, ki so cepivom zaupali in jim uspešno pomagam pri nasvetih za ozdravitev kronično bolnih zaradi cepiv. In seveda sem uspešno tudi cepiva "ven" vzela iz teles mojih otrok - če seveda razumeš kaj pomeni aluminijev adjuvant oziroma živčni strup.Skratka o cepivih in nijovih učinkih in neučinkih sem prebrala že toliko, kot so dohtarčki v svojem študiju študirali vse drugo le cepiv ne - (oni so dejansko imeli 4-8 ur teme na cepljenje, pa š

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.