Magazin /magazin/vip
98706 ogledov

Kmetija: Po posestvu so se razlegali srce parajoči kriki, poklicali strokovnjaka

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 06:59 22.november 2022.

    Kdaj sem že rekel, da morajo vse živalice ob takih KMETIH poginiti. Saj ni drugega kot zmerjanje, eden proti drugemu, neka bojevanja in ne vem kaj še vse, samo skrbi za živali ni. Ko sem prvič in drugič gledal kmetijo ...prikaži več sem najprej vprašal ženske, če so živali še žive!

    • Svobodnež 08:51 22.november 2022.

      Ta oddaja po mojem mnenju poneumlja ljudi in žali prave kmete.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:55 22.november 2022.

    Kozliček naj bi imel prebavne motnje, ki so se kazali v obliki hudih krčev in driske, a ti strokovnjaki so mu dali piti še mleko!? Naslednjič ko bo kateri od teh "kmetovalcev" sam imel prebavne motnje z drisko, naj še ...prikaži več sebe dodatno nafila z mlekom in tako neposredno in učinkovito preizkusi rezultat logike kmetov brez zemlje!

  • Ender3 18:33 22.november 2022.

    Kaj so imeli scenaristi Kmetije tudi mučenje živali v programu. ? Kaj se gredo, in to označujejo kot, priljubljenost med gledalci. Jasno je, da je snovalce potrebno bojkotirati, če jih že ne moremo onemogočiti.

  • Pierre 18:39 22.november 2022.

    Tile pacienti niso sposobni skrbeti niti zase kaj šele za živali!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.