Magazin /magazin/film-glasba-tv
15199 ogledov

Kmetija: Takšnih sporov še ni bilo v nobeni sezoni šova

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 10:06 22.november 2018.

    Tole presega vse meje, žaljenja in groženj je preveč. Me zanima kdo bo odgovarjal če bo tekla kri

  • milan63 10:29 22.november 2018.

    aneta da te ni sram da se samo prepiraš in dasi tako žleht

  • Tomaz_321 14:23 22.november 2018.

    Ne bo tekla kri. Prej bo ona tekla, ko jo bodo ostali tekmovalci preganjal kot preplašeno kuro!

    • Tomaz_321 14:28 22.november 2018.

      Vendar sem jaz vseeno mnenja, da je to samo zrežiran show, da mi to gledamo, saj če tega nebi bilo, bi bil po mojem pravi dolgčas. Pro plus pa se itak da ve zakaj to počne... Zaradi reklam! Zaslužka. Čakarmiš ...prikaži več potrebuje za svojo izvoljenko novo opremo za jogo in bazen z diamantki! In dokler boste vi gledalci to podpirali, tako dolgo bo to pač trajalo. Nehajte klicati (talenti)-Vem, da vas srbijo prsti za novi avto.. ampak, tudi to stane..., nehajte povpraševati in bodo videli, da morajo nehati!!!

  • Avatar Marivelsa
    Marivelsa 00:38 23.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • Majazmaja 16:54 22.november 2018.

    Tega ne gledam, nas pa posiljujejo v medijih in kdaj kaj preberem in pokomentiram ... Sami prepiri, sovražni govor, nasilje ... In ti ljudje imajo celo partnerje, otroke? Če se niti v javnosti ne morejo zadržati, kakšni so šele doma, ...prikaži več ko ni kamer? Kje je socialna služba? Nista sovražni govor in psihično nasilje prepovedana? Kako to, da ni sankcionirano? Potem pa še ... Kdo to sploh gleda? Kdo zdrži, da gleda? Kakšen je intelekt ljudi, da lahko to gledajo in prenašajo prepire?

  • mari87 17:01 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite tukaj=====>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.