Magazin /magazin/vip
50880 ogledov

Kmetija: Uff, je bila to homofobna izjava, kaj bo storil Pop TV?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 10:14 20.oktober 2022.

    A.H.F. izraz homofobija ima kakšen pomen? No torej, če je res homofobna izjava, potrjujete da je Andrea moški? Ker homoseksualna je lahko samo na ta način, ker je zagledana v Toma. Če pa gre za žensko, potem takšna izjava ni ...prikaži več homofobna, ker ne gre za homoseksualca. Torej najprej se naj razčistijo pojmi kaj kaj pomeni, preden se vzpodbuja polemika in sovraštvo...bo šlo dragi novinar/ka?

    • Svobodnež 10:18 20.oktober 2022.

      Ja, tale Ana H.F. ima precej samosvoje poglede na svet.

  • w0bl3r 09:49 20.oktober 2022.

    In kaj je tu takega povedala? V strukturni osnovi je to moški, lahko se pa identificira tudi za traktor, ko jo bodo čez nekaj sto let izkopali ne bo nobeden rekel to je bila ženska.

  • leonardo 10:59 20.oktober 2022.

    Nikakor ne čutim nikakršnega sovraštva do Andreja,e. Vizualno je Andreja prej moški kot ženska. Poglejte njene ( njegove) roke. Vsekakor je njena - njegova moč drugačna od drugih žensk ( da ne bom napisal normalnih ker me boste križali). Ja ...prikaži veča verjetno je pomislek upravičen glede spola. Je pa človek pač tak kot je in mi z našimi pripombami ne bomo rešili sveta, ki je namenil določenim osebam drugačnost.

    • Majazmaja 14:35 20.oktober 2022.

      A ni Andreja rodila otroka, ki je trenutno pri očetu v Belgiji?

  • Avatar pantani
    pantani 11:39 20.oktober 2022.

    A.H.F., ma ti si resno prizadeta!!!

  • Avatar NX11
    NX11 16:23 20.oktober 2022.

    Proplus se naj samoukine. Dovolj sranja so že naredili na vseh področjih. Slovenci so popolnoma pobebljeni zaradi 24KUR partala in oddaje.

  • albert6 18:32 20.oktober 2022.

    V dokumentih ima zapisano ženski spol če je res moški je maja fukala z buzarantom

  • Pierre 15:56 21.oktober 2022.

    Chick with dick!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.