Slovenija
36 ogledov

"Ko greš enkrat v politiko, poti nazaj ni več"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 11:51 23.marec 2014.

    Ova je dobra da mesi pitu i trese kitu. Fuj miss Piggy, Sprijazni se že s tem, da si presedla slovenskemu narodu in da mu gre tvoja pojava na kozlanje. Kako te ni sram ob vseh kapitalističnih umazanijah tvojega soproga? ...prikaži več In ti bi kao neka pravičnica in vse nas solila?Fuj banda zagamana.

  • francl12 14:47 23.marec 2014.

    +++++

  • ac-dc 12:14 23.marec 2014.

    Sanja svinja o kukuruzu...

  • ac-dc 12:15 23.marec 2014.

    Enkrat sem prišel domov in kršil svoje pravice, ker sem ugotovil kje stanujem ::))O Googlu, ki snema nage riti pa nič, ker nima vpliva.

  • Avatar roksa
    roksa 13:21 23.marec 2014.

    ,ker so v Sloveniji skoraj vsi izobraženi ljudje liberalno usmerjeni...Ha ha ha ha ha ha ha, kdo ti je to reko Partljič!?!

  • dragec 20:21 23.marec 2014.

    Nataša ima jajca. To moti janševiste in desne komuniste

  • dragec 07:18 24.marec 2014.

    Skot,spet ti aludiraš na baričevičeve pse,dati nis imalo?????

  • Veteran 09:02 23.marec 2014.

    Nataša Pirc Musar je že v politiki, samo za razliko od drugih je prekrita levičarka zato naj se ne spreneveda!

  • sivka 09:18 23.marec 2014.

    kar dva intervjuja hkrati - se ve- kdo vam pomaga, draga gospa. Pozabili ste napisati, kaj ste delali pri Darku Horvatu na Aktivi. Kolikor vas jaz poznam bi rekel, da ste bolno, bolno ambiciozna. Stopite enkrat do zdravnika g. Zidarja

  • zic 09:43 23.marec 2014.

    ne razumem zakaj hlapčevski narod ne mara ambicioznosti?? to v tujini spoštujejo zato tudi imamo zelo veliko slovenskih študentov v tujini, ki so zelo uspešni in to v veliko strokah!!!

  • dragec 09:44 23.marec 2014.

    Kaj, redno te jebejo ti levičarji

  • gornik 09:55 23.marec 2014.

    Je že dal murgeljček dovoljenje , potem ji bo uspelo . Brez njega ni nič .

  • allstarr111 10:00 23.marec 2014.

    Jest imam njene vrste "zaščite"dovolj, in v bistvu mi je stanje v denarnici enako kot da ona nikjer ne zastopa naših interesov, obenem sem prepričan da je prišel čas, ko bo treba za svojo plačo dejansko začet DELAT in to ...prikaži več v privatni firmi ki se ne napaja iz davkoplačevalskega denarja. Če ji to uspe jo bom čez 5 let podprl, če bo še kandidirala seveda.

  • anze40 10:15 23.marec 2014.

    Rdeča kot gnil paradajz

  • zztop 11:18 23.marec 2014.

    Enkrat nej neki pove , da zravn ne kaže z roko. Z veseljem bi jo prstu (z uno flacko za muhe), s katerim dirigira. Tko nej dela maha doma v kuhni svojmu tajkunu, buba ena . .

  • spenjac 12:55 23.marec 2014.

    gospa je ambiciozna in delavna, ni kaj. tudi zelo brihtna. me pa moti, da so njene odločbe nekonsistentne, oziroma da kar pogosto spreminja svoja stališča. S tem, da je levičarka bi se kar strinjal, ker so v Sloveniji skoraj vsi ...prikaži več izobraženi ljudje liberalno usmerjeni. Če kdo dvomi naj si pogleda predstavitev poslancev na spletni strani SDS (pa nimam nič proti SDS).

  • dragec 14:00 23.marec 2014.

    Roksa,ko so se liberalci učili,ti si se ROKSALA

  • francl12 14:46 23.marec 2014.

    "Ko greš enkrat v politiko, poti nazaj ni več" - Se popolnoma strinjam, v politiki se da veliko in zelooooo krast - preko možeka si je nabrala lepe denarce!!!

  • miho 17:22 23.marec 2014.

    Potrebno je spodbujati svobodo govora. Pri nas se še vedno dogaja, da si kaznovan, če s prstom pokažeš na krivce. Stink, stank, gestunken.

  • miho 17:23 23.marec 2014.

    Nič več rdeča, ampak rjava z belimi pikami, kot gnilo jabolko. Fuj in fej!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.