Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
23 ogledov

Ko javno zdravstvo ni dovolj

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trovlak 23:03 27.avgust 2013.

    To jaz trobim že vrsto let! Zakaj za hudiča, zobozdravnik vzame zdravstveno kartico in jo vtika v računalnik, če sem pri njemu SAMOPLAČNIŠKO? Valda, da kradejo. Kradejo ZZZS-ju in kradejo strankam. "Imamo gužvo, pridete lahko šele čez 3 mesece na ...prikaži več vrsto" - "No, sej sem mislil, da bi samoplačniško, ker se mi mudi..." - "No, potem pa pokličite čez 3 dni in vas bomo skušali čez 2 tedna naročiti". Tako to izgleda, ja, ja... Greš k zasebnemu doktorju na pregled, ki ima koncesijo prek ZZZS in ne dobiš računa. Mu rečeš kako, da ni računa in ti odvrne, da bi z računom to prišlo predrago in tako je boljše za oba. Doktor star 35 let in ne ve v kateri avto bi se usedel ter kateri v šopu ključev je od katere nepremičnine in v kateri državi. Glavno, da lovijo gostince in obrtnike, ki na leto realno obrnejo 30.000 evrov, tistih nad prikazanih 200.000 tudi povohajo ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.