Slovenija
17 ogledov

Ko je bil prvič minister, je bil dolg pol manjši

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 11:46 21.avgust 2014.

    Hvala Bogu, da nad našim proračunom in javnim dolgom države bedi Bruselj. No vseeno, primite se za svoje denarnice.

  • police 18:42 21.avgust 2014.

    Takole bom rekel. Moj sedanji ŠEF je Dušan Mramor in vam povem po resnici. če bi bil drek, še muhe nanj nebi šle, ker bi takoj pocrkale. hvala bogu ga vidim občasno. V moji karieri sem zamenjal veliko šefov in ...prikaži več prav z nobenim, ampak res z nobenim nisem imel problema, sam ta cigo pa je cigan. še strojanovi so boljš!!

  • STF 14:41 21.avgust 2014.

    Ha ha LDS 2.0 Slovence se na volitvah res da nategnt v CIST VSE! Ironija je pa da Jansevce takoj oznacijo za ovce, sami so pa isto. LOL

  • mirror 16:35 21.avgust 2014.

    Vsak novi minister ali predsednik vlade se hvali, koliko dobrega je naredil. Tudi Lenka nikoli ne pozabi omeniti, da nas je rešila pred trojko, čeprav bi bilo bolje, da nas ne bi. Če se dolg ne bo zmanjšal, potem minister ...prikaži več ni naredil nič. Glede na preglomazen JS, ki ga obubožano gospodarstvo ne more plačevati, dvomim v njegovo uspešnost.

  • Demokrat117 11:31 21.avgust 2014.

    Bo Mramor povabil še prijatelja Bineta Kordeža(kot svetovalca), ki je na željo Mramorja predaval študentom na ekonomski fakulteti, kako se uspešno privatizira podjetja z menedžerskimi prevzemi...Danes vsi vemo kdo rešuje te menedžerke prevzeme...Davkoplačevalci še nas bo bolela glava...

  • Igor Đukanović 18:46 21.avgust 2014.

    Bodočemu ministru zaželimo veliko uspehov. (Za nas.)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.